(عکس) داستان پیرمرد تنها در خط مقدم جنگ اوکراین و روسیهالکساندر پانوف، که در اودیویکا، یکی از نزدیک ترین روستاها به ارتش جدایی طلب-اوکراین طرفدار روسیه، در منطقه دونباس زندگی می کند، نمی خواست خانه خود را که سقف آن در درگیری ها ویران شده بود، ترک کند.

به گزارش فرارو، پانوف خانه خود را که پنج سال پیش در جریان بمباران دونباس فروریخت، ترک نکرد. وی با یادآوری اینکه درگیری‌ها بین دو طرف از 6 اردیبهشت 1393 آغاز شد، گفت: «در خرداد همان سال بود که اولین بمب‌ها بر منطقه آنها افتاد.

پانوف گفت که تنها چهار نفر به طور دائم در این منطقه زندگی می کنند. شیشه های خانه های این منطقه چندین بار شکسته و صدای تیراندازی آشنا شده است.

این پیرمرد 80 ساله گفت که بخشی از سقف وی بر اثر بمباران جدایی طلبان طرفدار روسیه در ژانویه 2017 آسیب دید و یک هفته بعد سقف در انفجار بمب جدید کاملاً فروریخت.

پانوف گفت که سقف با چادرهای دولتی پوشیده شده است و او گفت که خانه در زمستان بسیار سرد است و او باید اجاق ذغال را به مدت 24 ساعت روشن نگه دارد.

او گفت اخیراً درگیری‌های کمی صورت گرفته و وضعیت اکنون عادی است.

پانوف، معلم نقاشی بازنشسته، گفت که در پنج سال گذشته نقاشی نکرده است. او از سیبری می گوید: «من خانه را در سال 2005 خریدم و از آن زمان تاکنون در اینجا زندگی می کنم.

پانوف گفت: “من نمی دانم که آیا جنگی رخ خواهد داد یا خیر، اما من جنگ نمی خواهم.” من یک جنگجو نیستم بلکه یک کشاورز هستم.

وقتی توضیح داد که از سال 1961 تا 1964 در آلمان شرقی خدمت کرده است، بعداً متوجه شد که خدمت سربازی برای او نیست. پانوف گفت که دو فرزندش در شهر دونتسک که تحت کنترل جدایی طلبان است زندگی می کنند و به دلیل محدودیت های مادی و مشکلات در منطقه تنها سه بار در سال می توانند با آنها صحبت کنند.

شایان ذکر است که پانوف که خانه اش پر از کتاب است، زمان زیادی را صرف مطالعه در چنین منطقه خطرناکی می کند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان