(عکس) اولین باری که یک فروشگاه ویدیو دیدم

[ad_1]

فرارو- پس از گذشت بیش از یک ماه از اعلام رسمی شرکت گوگل مبنی بر راه اندازی فروشگاههای این شرکت در نهایت در روز پنجشنبه 17 ژوئن (27 خرداد ماه) اولین فروشگاه خرده فروشی خود را در منطقه چلسی شهر نیویورک افتتاح کرد تا برای اولین بار. ، این شرکت قادر خواهد بود بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی را که در کسب و کار خود دارید در اختیار شما قرار دهد. در واقع این اولین بار از تاریخ گوگل است که کاربران آن می توانند به طور مستقیم در یک فروشگاه این شرکت حاضر شوند و به طور مستقیم با تلفن های هوشمند و سایر محصولات گوگل تماس داشته باشند.

چگونه یک برنامه تلویزیونی Gizmochina را دانلود کنیم؟ اولین ثمره زمین در وسط خانه باشد. این محصولات از طریق فروشگاه آنلاین این شرکت به فروش می رسد تا پنج سال بعد از آن، اکنون گوگل به خرید این امکان می دهد تا محصولات رشد خود را به صورت فیزیکی و مستقیم خریداری کنند.

به فرارو گوگل برای راه‌اندازی اولین فروشگاه خود، تمام جنبه‌ها را در نظر می‌گیرند که گزارش‌ها در اولین برخورد خود با این اقدام نامتعارف گوگل بیشتر احساس نزدیکی و راحتی را می‌کنند. این نام شهر و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. این فروشگاه یک فروشگاه غیر داستانی است. همچنین می‌توانید برای استفاده از جستجوی Google و Google Maps، جستجوی Google، Google Assistant، Google Maps و YouTube را بیابید.

در ساخت و طراحی این فروشگاه از المانهای قابل توجه و جذاب استفاده شده است اما یکی از برجسته ترین این ساختار شیشهای مدور با 17 فوت بلندی است که شرکت آن را Google Imagination Space مینامد. این شرکت به تعدادی پشتیبانی فنی و فنی مجهز است. به Space دارای صفحه نمایش گزارش های فرارو سفارشی با نمایشگاه های چرخشی محصولات و فناوری گوگل است، به طوری که بازدیدکنندگان می توانند محصولات کل فروشگاه را بدون اینکه جابجا می توانند مشاهده کنند. این یک راه عالی برای ترجمه هر زمانی است که توانسته اید در طرز فکر خود تفاوت ایجاد کنید.

در این فروشگاه شما قادر خواهید بود با تخصصی ترین محصولات کار کنید. براین اساس تیمی متصدیان فروشگاه وجود دارد که کاربران می توانند برای آشنایی با محصولات متخلف و پاسخ به سوالات راهنمایی کاربران امکان استفاده از محصول را داشته باشند. این جایی است که شما می توانید محصولات خود را ذخیره کرده و محصولات خود را در فروشگاه ذخیره کنید.

عکس اولین فروشگاه عکس

(عکس) اولین باری که یک فروشگاه ویدیو دیدم

(عکس) اولین باری که یک فروشگاه ویدیو دیدم

(عکس) اولین باری که یک فروشگاه ویدیو دیدم

(عکس) اولین باری که یک فروشگاه ویدیو دیدم

(عکس) اولین باری که یک فروشگاه ویدیو دیدم

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما