ضربان قلب و تنفس را برای برخی از دارندگان 60 پیکسل فعال کنید – Zomit


طبق گفته Gizmochana، ویژگی‌های موجود در گوشی‌های Pixel 5 و Pixel 4 از ماه مارس اکنون در پیکسل 6 آزمایش می‌شوند. از آنجایی که گوشی های سری پیکسل 6 سنسورهای اختصاصی برای اندازه گیری ضربان قلب و تنفس ندارند، این ویژگی با دوربین گوشی کار می کند.

نحوه استفاده از آن نیز پیچیده نیست. کاربر فقط باید انگشت خود را روی سطح لنز دوربین پشتی قرار دهد و چند ثانیه صبر کند تا برنامه تغییر رنگ سطح انگشت را بررسی کند و نتیجه را در حساب Google Fit ذخیره کند. روند کار بسیار ساده است؛ همچنین در صورتی که انگشت در مکان نامناسب یا در محیطی با نور کم قرار گیرد، با استفاده از راهنماهایی که به صورت پاپ آپ ظاهر می شوند، به کاربران اطلاع داده می شود.

دلیل اصلی ورود دیرهنگام این قابلیت به گوشی پیکسل 6، چیدمان جدید ماژول دوربین و فاصله نسبتا زیاد بین لنز دوربین و فلاش است. این سیستم را به دلیل قدیمی‌تر بودن پیکسل‌ها دشوار می‌کند، هرچه فاصله بین فلاش و دوربین نزدیک‌تر باشد، ضربان قلب در محیط‌های کم نور با استفاده از فلاش سریع‌تر اندازه‌گیری می‌شود، بنابراین این ویژگی باید توسط مهندسان گوگل آزمایش می‌شد. زمان طولانی.

قابلیت بعدی قابلیت ردیابی و نظارت بر تنفس است و به این صورت عمل می کند که کاربر دوربین سلفی گوشی را جلوی قسمت بالایی بدنه می گیرد و حرکات قفسه سینه در حین تنفس توسط دوربین ثبت و ضبط می شود. به گفته وب سایت 9to5Google، این ویژگی هنوز به درستی با پیکسل 6 هماهنگ و بهینه نشده است، زیرا عناصر گرافیکی پیکسل 5 همچنان قابل مشاهده هستند و کاربر را به روشن کردن فلش ترغیب می کند.

مقالات مرتبط:

هنوز خیلی زود است که بگوییم این ویژگی در پیکسل 6 دوام خواهد داشت یا خیر. با این حال، گوگل به کاربران هشدار می دهد که نتایج عملکرد این ویژگی ها 100٪ قابل اعتماد نیستند زیرا دقت اندازه گیری مورد نیاز به دست نمی آید و ممکن است حذف شود. با بررسی برگه Home یا مراجعه به بخش Vitals در برنامه Google Fit، کاربران می توانند در صورت مشاهده کارت، این ویژگی ها را آزمایش کنند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان