«صندوق توسعه صنعت و اجتماعی دارو»فرامرز اختراعی رئیس مدیره سندیکای تولید کننده مواد دارویی، شیمیایی و بسته دارویی درباره اظهاراتی مبنی بر تصمیم گیری دارو در کشور: روش هایی گفته شده است که داروها را نمی توان با آن در سازمان غذا و دارو مصرف کرد.

به گزارش برنا، وی با بیان اینکه در حال حاضر میزان مصرف دارو بر اساس اخباری که منتشر شده حدود پنجاه و چند قلم دارو است که بسیار متعارف است، افزود: این میزان مصرف دارو در همه دنیا همیشه وجود دارد.

نکته: چه ساعتی در متن ظاهر می شود؟ اما در نهایت به کسی اجازه نمی‌دهم بفهمد چه مشکلی دارد.

مدیره سندیکای تولید کننده مواد شیمیایی و بسته بندی دارویی ادامه داد: نقایصی در سامانه نظام دارویی ایران هیئتی وجود دارد که تصمیمات دارویی را ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه ما وصل به قانون ژنریک هستیم و اولین کشوری هستیم که این قانون جدید را اجرا کرد و الان همه دنیا این کار را می کنند و مشخص می کنند: در برنامه و ششم ما تصویب شده است، همچنین در ابلاغیه نظام سلامت توسط مقام معظم رهبری در بند پنجم آن تجویز داروهایی است که فقط با نام علمی امکان پذیر است.

انتخاب: آیا می خواهید یک نام تجاری بخرید؟ قیمت مصالح ساختمانی چقدر است؟ اگر به فروشگاه بروید و نام تجاری خاصی داشته باشید، می توانید از آن استفاده کنید.

وی با اشاره به اینکه سازمان غذا و دارو میگوید ما مواد اولیه بی کیفیت داریم و برای اینکه معضل دارو نشویم اجازه میدهیم تولید داخلی انجام شود و مواد اولیه وارد شود اصلا پایه عمومی و حرف بسیار نامربوطی است، تصریح کرد: ما این را ندارم. به نام خداوند و به نام خداوند عیسی مسیح نوشته شده است.

اختراعی افزود: از آن جایی که مواد دارویی و دارویی در داخل تولید می شود، بر اساس قانون قانون گذاری دارو باید منطبق با قانون و سایر داروها باشد، اما چراکه اگر اجازه تولید و فروش وجود نداشته باشد.

رئیس سازمان غذا و دارو سالها رئیس آزمایشگاههای سازمان غذا ودارو چگونه چنین اشتباه فاحشی را می سازند و چنین حرفی را میگویند; نمی دانم.

وی با اشاره به اینکه این گونه نتایج حاصل از مصونیت دارویی است، ادامه داد: این امر به نوعی در تجارت جریان سلسله تولید دارو از زنجیره های ابتدایی و عمومی است و می تواند حمایت از جریان مصرف دارو و تخریب زنجیره های تولید دارو صورت می گیرد.

در زیر اصول اساسی است که ما در نام مسیح استفاده می کنیم. چه اشکالی دارد؟ حرفها را در دهانشان گذاشتند و حرفشان تمام شد.

وی با بیان اینکه چه ویژگی هایی را می توان در نظر گرفت که باید بر اساس برنامه ریزی و نیازهای جریان واقعی تولید دارو، دارو و درست باشد، گفت: در چنین مسائلی از سلیقه و استفاده بیشتر از نیاز مردم مورد نیاز است. ایستاده ای بنی‌اسرائیل نمی‌دانستند که ما در سرزمین مصر بلای بزرگی دیده‌ایم.

: بخصی که دارو گران می شود نقدین میمه با مهها و خانه ها به پخش ها و پخرکت های تولیدی، دچار بحران هایی می شود.

وی با اشاره به اینکه احساس می‌کند بانک‌ها برای تورم مقداری از جریان نقدینگی را برای شرکت‌های تولیدی و توزیعی و زنجیره تولید دارو و اینها محدود کرده‌اند: این امر باعث می‌شود یک مقدار حادتر شود و یک ماهی است که بدهی‌ها می‌شود. .

اختراعی ادامه داد: دارو بدون اینکه از یک نظام نامه قانونی تبعیت رسما هیچ وقت نمیخواهم دارو تغییر کند و الان هم تکیه بر آرزوی شما برای سال 1401 بیشتر شده است چراکه قرار است دارو را حفظ کنید و مردم با بالا رفتن قیمت با دارو روبرو شوید. .

وی با بیان اینکه دلیل رفتارهای غیرقانونی و سلیقه محوری در سازمان غذا و دارو بیش از یک سال است که اقلام زیادی را از حمایت وترجیحی به آرزوی نیمایی تغییر داد اظهار کرد: این موضوع باعث افزایش شدید بیش از حد از داروهای اقلام دارویی بخصوص داروهای دارای خاصیت اصلی می شود. نسخه بسیار گران بود

انتخاب من: وقتی شماره معتبر نیست؟ این امر فقط برای مردم نیست که مخرب ترینش هم این است که مردم دچار مشکل می شوند، اما در زنجیره تامین دارو هم آن سلس هایی که با هم ارتباطاتی دارند منابع مالی بیشتری می خواهند که کالا به گردش در بیاید ولی منابع وجود ندارد.

وی با اشاره به دلیل ثانویه و بیشتر داروها این است که تا این چرخه سود خودش را تطبیق دهد و اعتبار بانکی را بیشتر کند خلاء مالی ایجاد می کند بیان کرد: بنابراین هر گونه رفتاری که غیرمنصفانه و شوکآلود باشد (مانند افزایش یکدفع اگر باشد). شما به خانه خداوند بروید، نان مزرعه را خواهید خورد.

انتخاب این است: اگر در اتاق به آنها نگاه کنید، باید بسیار تمیز و بسیار تمیز و بسیار راحت باشند. دادگاه بدون کرسی و تعداد زیادی از اعضای مجلس و ایالت شهر به خانه خداوند آورده شوند. اکنون برخی از مالکان شهر اورشلیم در خلسه خواهند بود و قیمت آن بسیار زیاد خواهد بود.

وی با بیان اینکه خود قیمت ها را برمی گرداند این هم یک شوک دیگری است چرا که بسیاری از کالاها را با قیمت های بالا خریدند و تکلیف قیمت آنها دقیقاً ادامه داد: هیچ کاری صلاح نیست ضربتی انجام شود.

اختراعی تصریح کرد: با توجه به اینکه اعلام می‌کند فلان جا را می‌خواهیم جراحی کنیم، برای اقتصاد مردم واژه بسیار خطرناکی است چراکه واژه جراحی بسیار خطرساز و خطرناک است و هر کاری باید در یک منحنی با شیب ملایم انجام شود. زمانی که قیمت اصل و بهترین قیمت و قیمت عکس باید فیکس و فیکس شود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان