شورش در کلمبیا؛ نیمار داور را کتک زد و او را حذف نکرد (عکس)


به گزارش “ورجهش سه”، رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 در منطقه آمریکای جنوبی بامداد امروز با برگزاری 4 دیدار برگزار شد و برزیل، اکوادور، شیلی و پرو حریفان خود را شکست دادند.

در مهمترین بازی تاریخ، برزیل با نتیجه 1-0 کلمبیا را در کورینتیانس آرنا شکست داد. تک گل این بازی را لوکاس پاکتا در دقیقه 72 به ثمر رساند.

برزیل با این پیروزی 34 امتیازی شد و با 6 بازی مانده به پایان مسابقات مقدماتی صعود خود به جام جهانی را قطعی کرد. این تیم در 12 دیداری که تاکنون انجام داده، 11 برد و یک تساوی کسب کرده است.

قبل از بازی تردیدهایی در انتخاب داور شجاع و با تجربه وجود داشت. داور البته نمی تواند برزیلی یا آرژانتینی باشد و به سختی می توان فردی را در منطقه آمریکای جنوبی پیدا کرد که ملیت برزیلی یا آرژانتینی نداشته باشد.

در پایان روبرتو توبر از شیلی به عنوان داور این بازی انتخاب شد. مردی که دو بار کلمبیا را معرفی کرده و تیم هرگز به او نباخته است. او در کوپا آمریکا 2019، کلمبیا را 2-0 مقابل آرژانتین شکست داد. او در ژوئن سال جاری بازی کلمبیا و برزیل را در بارانسیا قضاوت کرد و این دیدار با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

توبار همچنین 5 بار برزیل را قضاوت کرد که حاصل آن سه برد و دو تساوی برای سلسائو بود.

کلمبیایی ها قبل از بازی اعتراض کردند که انتخاب تنبار به دلیل رقابت مستقیم با شیلی در مقدماتی جام جهانی نمی تواند منطقی باشد و صبح امروز مشخص شد که اعتراض آنها بی دلیل نبوده است.

در دقیقه 8 بازی نیمار فوق ستاره برزیلی در اعتراض به تصمیم داور به او نزدیک شد و با چوب کوچکی به او زد. در کمال تعجب او با چهره ای عصبانی رو در رو شد و حتی یک کارت زرد هم دریافت نکرد اما طبق قوانین داوری، اگر بازیکنی با داور مخالفت فیزیکی کند، می تواند به کارت قرمز محکوم شود.

نیمار به کار خود ادامه داد و با یک پاس یکی از مردان برتر زمین سلسائو بود، به گفته کلمبیایی ها او 82 دقیقه اضافی در زمین داشت و باید اخراج می شد، در این صورت کلمبیا می توانست شانس بیاورد. کاملا جدا شده..

کلمبیایی با شکست شب گذشته و پیروزی شیلی اکنون با تفاضل گل کم در رده پنجم و شیلی در رده چهارم قرار دارند.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان