شمع عادل بشیدرئیس مرکز تشخیص و آبی از جرائم سایبری پلیس فتا مدیریت کشور با هشدار به شهروندان درباره سوء استفاده و کلاهبرداری در پوشش سهام عدالت از آنها خواست مراقب پیامکهای جعلی عدالت باشند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی محمد رجبی ضمن هشدار به مخالفت با ممنوعیت استفاده و کلاهبرداری در پوشش سهام عدالت Add: Roman سایبری با ارسال پیامکهایی تحت عنوان ثبت نام برای دریافت سود سهام عدالت یا ثبت نام جاماندگان سهام عدالت اجتماعی را به صفحات فیشینگ They به خانه خداوند رفت.

وی بیان کرد: در حال حاضر اخبار مبنی بر واریز سود سهام عدالت از سویی دیگر در سایت های خبری منتشر شده است که این موضوع با توجه به وجود افراد سود جو توجه به این موضوع را دارد.

سرنگ رجبی افزود: طبق اخبار منتشر شده سود سهام عدالت احتمالاً در بهمن ماه امسال به حساب دارندگان سهام عدالت واریز خواهد شد و هیچ عمل دیگری از قبیل پرداخت وجه از سوی شهروندان نیاز نیست.

وی به اثبات کلاهبرداری از شهروندان با عنوان سهام عدالت در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: این احتمال وجود دارد که مجرمان سایبری با ارسال پیامکهایی تحت عنوان ثبت نام برای دریافت سهام سهام یا ثبت نام جامع سهام عدالت عدالت را به صفحات فیشینگ هدایت کنند. و بگذار به جهنم بروند.

سرنگ رجبی به تاکید تاکید کرد: برای دریافت سود سهام عدالت نیاز به هیچ گونه پرداخت وجهی نیست و این سود به حسابهایی است که توسط افراد اعلام شده واریز خواهد شد.

وی در ادامه گفت: شهروندانی که به سود سهام عدالت دریافت می کنند بههیچعنوان به پیامکها و تلفن های تلفنی که در آن از مردم درخواست اطلاعات شخصی برای واریز سهام عدالت نمی شود، توجه نمی شود و هر چه بیشتر و اخبار را تنها از طریق سایت های معتبر و رسانه ها رعایت کنند. گروهی از دانش آموزان

این مقام مدیریت افزود: برای پیگیری موارد مربوط به عدالت خود به سامانه الکترونیکی سهام به آدرس https: // samanese.ir و یا به سامانه جامع اطلاعات مشتریان به آدرس https: // www.sejam.ir مراجعه کنند.

سرنگ رجبی گزارشان کرد: وب سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir مرجع کامل از اخبار، اطلاعات و سایبری و کاربران با مراجعه به آنها می توانند آموزش های لازم را دریافت کنند و در صورت نیاز نیز می توانند گزارش مشکوک را در سامانه پاسخگویی فوریت های بری انجام دهند. و انبوه بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances