شبکه کتابخانههای کشور

این وب سایت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون با بیش از 1.5 میلیون بازدیدکننده یکتا توانسته رتبه پانزدهم بهترین سایت های ایرانی از نظر الکسا را از آن خود کند. در این مطلب به معرفی و بررسی مهمترین و بیطرفترین سایت های خبری ارز دیجیتال میپردازیم. یک منبع معتبر، صادق، درست، عاری از تعصب و تاثیر گذار در مورد اخبار بیت کوین، توصیه ها و نظرات در حوزه ارز دیجیتال، عرضه اولیه کوین ها و صرافی ها می باشد. بدیهی است که هیچ کاربری بدون سرمایه اولیه (هرچند کم) نمیتواند معامله کند و از طرفی دیگر؛ بدون داشتن دانش تکنیکالی و فاندامنتالی نمیتواند پیشبینی درستی از آینده بازار داشته باشد. این پلتفرم ایده ها و افراد درگیر در ارز دیجیتال را از طریق پادکست ها، مقالات و فورم یا انجمن های بحث معرفی می کند. در سال ۲۰۱۳ بنیانگذاری شد و محتوای خبری با کیفیت، نظرات، تحلیل تکنیکال و دیگر بینش های منحصر به فرد را در ارتباط با جامعه در حال رشد ارز دیجیتال فراهم می کند.

سایت ایرانی الکسا را از آن خود کند.

توسط درن راس (Darren Rowse) که دارای سابقه کار در Problogger است، بنیانگذاری شد. اصلی ترین ورودی تحلیل فاندامنتال، اخبار دست اول و معتبر است که در سایت های خبری ارز دیجیتال یا رسانه های اجتماعی منتشر میشود؛ به همین دلیل شناخت این منابع اطلاع رسانی بسیار اهمیت دارد. ترافیک بالای خبری، ظاهر بسیار شلوغ و ابتدایی، عدم استفاده از تصاویر و جلوه های بصری جذاب و سایر ویژگی های آن که در نگاه اول از کریپتو پنیک یک سایت شلوغ و آشفته میسازد؛ اما پس از آشنا شدن با این سایت فوق العاده، متوجه خواهید شد که به دلیل پوشش دادن حجم زیادی از اخبار، فرصتی برای بکاربردن تصاویر اختصاصی نخواهد داشت. دیجی کالا نامی آشنا در میان مردم ایران است که توانسته به دلیل خدمات متفاوتی که ارائه می دهد، بازدیدکنندگان زیادی را داشته و رتبه دوم بهترین سایت ایرانی الکسا را از آن خود کند. با استفاده از این پلتفرم دانش شما افزایش پیدا می کند و آنها متعهد به انتشار دانشی هستند که ۱۰۰ درصد مفید و ۱۰۰ درصد درست و قابل اعتماد باشد. توسعه های جدید در ارز دیجیتال و بلاک چین را که بسیار سریع روی می دهند، ارائه می دهد و بنابراین برای فردی که خواهان باشد، امواجی از موقعیت های جدید در این وبلاگ موجود است.

آموزشکده کشاورزی پسران دماوند

صداقت و بیطرفانه بودنِ اخبار به تصمیم گیری مخاطب بسیار کمک میکند و وقتی که اخبار دست اول به کاربر میرسد، میتواند قبل از بسیاری از کاربران دیگر اقدام به تصمیم گیری و عمل کند. اگر از سایتی برای بار اول خرید میکنید یا اطلاعات زیادی درباره آن ندارید، حتما بخش تماس با ما را ببینید که آدرس و شماره تلفن داشته باشد. شما هنوز هم وقتی خارج از کشور هستید پشتیبانی خواهید شد، زیرا با خانواده خود در تماس خواهید بود و با دانش جویانی آشنا میشوید که درست مثل شما هستند. این موضوع آنقدر برای این پلتفرم مهم بود که اولین سیستم رتبه بندی بی طرف خود را ایجاد کردند. وب سایت 90Tv در ابتدا با نام 90.irib در حال فعالیت بود و امروزه یکی از معدود سایت های ورزشی است که طراحی خود را به روز کرده و محبوبیت بسیار خوبی در میان کاربران بدست آورده است. شامل اطلاعات، طراحی و اطلاعات پس زمینه در سوابق قبلی در انگلستان است. توسط پیتر اسمیت (Peter Smith) بنیانگذاری شده و به جدید ترین اخبار در زمینه بلاک چین، کیف پول ها و به روز رسانی ها در جهان کریپتو اختصاص یافته است.

ی ارز دیجیتال، قسمتی از دغدغه تریدرهاست.

اگر بخواهید رمز ارزهای خریداری شده خود را نگاه دارید، باید آنها را درون یک کیف پول دیجیتالی (wallet) بگذارید. آنها اطلاعاتی غنی را فراهم می آورند و سرمایه گذاری را آسان می کنند و به افراد اجازه می دهند که پورتفلیوی خود را بر طبق نیاز بسازند. بزرگترین منبع اطلاعاتی برای تازه واردان می باشد و شامل مبانی بیت کوین، توصیه ها و تکنیک هایی برای معامله بیت کوین و حتی اطلاعاتی در مورد استخراج بیت کوین است. این آکادمی عکاسی دیجیتال به عکاسان مبتدی و حرفه ای کمک می کند تا به فنون و توصیه های مورد نیاز خود دست یابند. با رقم بی نظیر بازدید ۴۵۰,۰۰۰ در ماه، به پوشش هر جنبه ای از بازار های آلتکوین و بیت کوین می پردازد و ترکیبی از بسته های فنی معمولی، به روز رسانی روزانه و هفتگی بازار، ویژگی ها، مصاحبه ها و غیره را ارائه می دهد. قبل از آنکه به معرفی بهترین وبسایتها بپردازیم، بهتر است در مورد ویژگی هایی که یک مرجع خبری باید داشته باشد صحبت کنیم. بهترین سایت های خبری رمز ارزی چه ویژگی هایی دارند؟ یافتن بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال، قسمتی از دغدغه تریدرهاست. منبع اصلی برای اطلاعات در مورد بیت کوین، ارز دیجیتال و فناوری بلاک چین است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان