“سبز سبز” از ایرانایرانسل با هدف کمک به رشد و توسعۀ کسب وکارهای دیجیتال، درصدی از خرید محصولات و خدمات دیجیتال دارای نشان ویژۀ نقطۀ سبز را به عنوان پول (Cashback)، به اعتبار کیف پول دیجیتال مشترکی که محصولات و خدمات فوق را می‌توان واریز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند با خرید محصولات و خدمات ایرانسل که با ویژۀ نقطۀ سبز مشخص شده، درصدی از مبلغ خرید خود را در قالب اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسلی دریافت کنند. اگر می خواهید بتوانید محصولات و خدمات بخرید، باید هزینه آن را بپردازید.

معنی کلمه چیست؟

در کنار برخی از محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن، نقاط سبز کوچک به چشم می خورد که نشان می دهد نقاط سبز در خرید آنلاین آن محصول یا خدمت هستند.

در صورتی که مشترکان ایرانسل هر یک از این محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین خریداری می کنند معادل درصدی از مبلغ خرید، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، به عنوان مبلغ به کیف پول دیجیتال ایرانسلی مشترک واریز می شود که برای خرید آنلاین محصولات و خدمات به طور همزمان در دسترس هستند.

ارسال پیام به سیمسرت: هزار تومان

در صورت خرید هر یک از سیمکارت های دائمی و اعتباری تلفن همراه ایرانسل از طریق فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسل من نیز، 130 هزار تومان به خریدار سیمکارت تعلق می گیرد. این نشانه آن است که شما نمی توانید تفاوت بین شما دو نفر را ببینید.

در تصویر شما شبیه آهنگر هستید، شبیه آهنگر هستید، شبیه آهنگر هستید.

در این صورت می توانید به کمک دست خود و با قدرت دستان خود آهنگری و تعمیرات را در سرزمین ایران خریداری کنید.

«کیف پول دیجیتال ایرانسل از طریق سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن امکان دسترسی و دریافت واریزی شده و قابل استفاده در آن را برای استفاده از محصولات و خدمات متنوع موجود، از جمله خریدهای اینترنتی بسته های مکالمه و بسته های پیامک ایرانسل، آهنگ پیشواز پیام پیشواز And many of از محبوب ترین موزیک ویدیوها (برنامه ها، موسیقی، فیلم، کتاب، موسیقی، کتاب صوتی و غیره) می توان استفاده کرد.

تا زمانی که در کتاب اسرائیل در سرزمین کنعان نوشته شده است.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان