سایت وزارت آموزش و پرورش medu ir ورود به پورتال سامانه

آموزش پرورش

فرد پس ار ورود به سایت medu.ir می بایست مطابق راهنمای تصویری اقدام نماید. 4سپس، نام کاربری و رمز عبوری که از سوی وزارت آموزش و پرورش برای شما اختصاص داده شده است، را در قسمت مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه «ورود» کلیک نمایید.

برای استفاده از امکانات در نظر گرفته شده در سایت وزارت آموزش و پرورش سایت جدیدی نیز به نام سامانه مسند آموزش و پرورش راه اندازی شده است. به نشانی medu.ir لازم است تا افراد وارد یکی از مرورگرهای chrom، firefox، explore شده و همانند مراحل زیر ادامه دهند. از جمله خدمات ارائه شده در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، رهگیری آنلاین مکاتبات اداری آموزش و پرورش است. در این بخش می توان با وارد کردن شماره نامه و کد رهگیری مشخص شده در نامه، اقدام به پیگیری مکاتبات اداری آموزش و پرورش کنند. داشتن سن مناسب یکی از ملاک های مهم افرادی است که می خواهند در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

علاوه بر داشتن شرایط گفته شده در ابتدا مقاله، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در این آزمون است اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی زیر، اطلاعاتی که لازم است داوطلب راجع به مدرک تحصیلی و سن شرکت کنندگان داشته باشد ارائه شده است.

همچنین، در بخش سامانه های ستادی وزارت آموزش و پرورش امکان دسترسی به سامانه های وابسته به آموزش و پرورش مانند دانشگاه فرهنگیان، شبکه رشد، صندوق ذخیره فرهنگیان و … برای دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، روی کلید زیر کلیک کنید.

به مناسبت دهه کرامت تعدادی از بانوان سازمان آموزش و پرورش استثنایی به زیارت حضرت فاطمه مصومه (س) مشرف شدند

همچنین ۱۰۰ هزار معلم امسال بازنشسته می شوند در حالیکه ۲۵ هزار نیروس جدید به نظام آموزشی در سال جاری افزوده می شود. باید دروسی که تجدید هستین رو بگذرونین و برای تولید سوابق تحصیلی دروس تخصصی کنکور ریاضی اقدام کنین . شرط و حد نصاب قبولی در آزمون سال آینده که ۶۰۰ امتیاز برای ارزیابی تکمیلی و ۴۰۰ امتیاز برای آزمون کتبی از ۳ حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی پیش‌بینی شده، کسب ۴۷۰ امتیاز از مجموع ۱۰۰۰ امتیاز است.

آموزش پرورش

کلیه کارمندانی که قصد دریافت فیش حقوقی از وزارت آموزش و پرورش را دارند، می توانند به سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir مراجعه کنند و از طریق لینک مربوط به «فیش حقوقی» در پایین سایت اقدام به دریافت فیش حقوقی خودشان نمایند. دسترسی به سامانه فیش حقوقی با کد ملی و شماره پرسنلی کارکنان وزارت آموزش و پرورش وجود دارد. همچنین، کاربران به منظور استفاده از این سامانه می بایست حتما رمز عبور سامانه همگام را در دست داشته باشند.

منابع[ویرایش]

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود ۵۰ هزار مربی پرورشی گفت امسال ۱۱ هزار نفر استخدام خواهند شد. اولین راه برای استخدام در آموزش و پرورش به عنوان معلم، شرکت در کنکور سراسری است.

۴) پذیرفته‌شدگان شغل محل‌های آموزش و پرورش عشایری که دارای چند منطقه و یا ناحیه آموزش وپرورش می باشند. تعیین محل خدمت دقیق آنان براساس نیاز، بعد از گذراندن موفقیت‌آمیزدوره یکساله مهارت‌آموزی، از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط صرفا برای مدارس و مناطق عشایری صورت خواهدگرفت. برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آموزش و پرورش به صفحه «شرایط استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

یکی از راه‌های استخدام آموزش و پرورش، شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور است. از جمله خدماتی که در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir ارائه می شود، دسترسی به سامانه های استانی وزارت آموزش و پرورش می باشد.

آموزش پرورش

به غیر از اینکه در سایت وزارت آموزش و پرورش امکان دسترسی به آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده وجود دارد، یک دسته بندی دیگری نیز برای اخبار منتشر شده در این سایت در نظر گرفته شده است. کاربران می توانند با ورود به بخش اخبار موضوعی و انتخاب موضوع مد نظر خودشان، به تمامی اخبار مربوط به آن حوزه دسترسی داشته باشند. از جمله موضوعاتی که در این بخش ارائه شده اند می توان به حوزه وزیر، سازمان نهضت سواد آموزی، معاونت آموزش ابتدایی، صندوق ذخیره فرهنگیان و … سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی medu.ir، از جمله سایت هایی است که از سوی وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده و به طور اختصاصی اقدام به انتشار اخبار و اطلاعیه های مهم مربوط به مدارس و فرهنگیان می کند. سایت وزارت آموزش و پرورش امکان دسترسی به اخبار استانی و ستادی، دسترسی به میز خدمت الکترونیک و … طبق آخرین اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ و جذب آموزگاران ابتدایی، تغییراتی در مراحل جذب این نیرو ها صورت گرفته که آن را نسبت دوره های گذشته متمایز کرده است.

آموزش پرورش

لازم به ذکر است که توجه داشته باشید این آزمون در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می شود. همچنین داوطلبان برای کسب بهترین نتیجه در این آزمون می توانند از جزوه آزمون های استخدامی بهره ببرند. وزارت آموزش و پرورش در سال های مختلف اقدام به برگزاری آزمون های استخدامی مختلفی به منظور جذب معلم و کارمند می کند. افرادی که متقاضی استخدام آموزش و پرورش می باشند، می توانند برای اطلاع از اخبار استخدام آموزش و پرورش به سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی medu.ir مراجعه کرده و از طریق این سایت اطلاعیه های مربوط به استخدام آموزش و پرورش را مطالعه نمایند.

  • سرپرست وزارت آموزش و پرورش از استخدام ۵۶ هزار معلم در سال جاری از طریق برگزاری ۲ آزمون خبر داد.
  • به غیر از اینکه در سایت وزارت آموزش و پرورش امکان دسترسی به آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده وجود دارد، یک دسته بندی دیگری نیز برای اخبار منتشر شده در این سایت در نظر گرفته شده است.
  • ۳) فارغ‌التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی که دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش می‌باشند، حق ثبت‌نام در آزمون استخدامی را ندارند.
  • همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تازه ترین اخبار مربوط به این حوزه عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مدارس هیوا باشید.
  • سایت medu.ir یکی از سامانه های است که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کشور در حال فعالیت بوده و خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می کند.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان