سال سوپراستار رویایی تمام شد! (تصویر)

[ad_1]

کد خبر: 179 1924/42

زمان: 09:15
1400/08/23

هدیه: 4,927

امیدهای رئال و توپ طلا 2022;

کیلیان امباپه سال 2022 را به طرز درخشانی به پایان رساند و توانست پوکر را به زبان فرانسوی ثبت کند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فرانسه شب گذشته با نتیجه 8 بر صفر قزاقستان را شکست داد و به قطر اجازه حضور مستقیم به جام جهانی 2022 را داد. برندگان نهایی این مسابقات بدون شک یکی از شانس های اصلی قهرمانی در سال آینده خواهند بود و فرانسه امیدوار است بار دیگر درخشش کیلیان امباپه، مهاجم جوان و گلزن خود را تکرار کند.

سال شروع خوبی برای این بازیکن بود و کیلیان امباپه به عنوان مدعی اصلی توپ طلا در ماه های اول لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا و بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن ظاهر شد. اما در ادامه پاریس در نیمه نهایی مغلوب منچسترسیتی شد و کیلیان امباپه و تیمش شانس صعود به دومین فینال متوالی را از دست دادند.

اما پس از آن کابوس یورو 2020 فرا رسید. اگرچه از فرانسه به عنوان شانس اول قهرمانی یاد می شد، اما در مرحله اول در ضربات پنالتی مغلوب سوئیس شد و کیلیان امباپه مقصر اصلی شکست مقابل یان سامر بود.

کیلیان امباپه پس از آن تلاش زیادی برای انتقال به رئال مادرید در اواخر تابستان انجام داد و در نهایت مدیران پاری سن ژرمن به او اجازه این کار را ندادند. با این حال این بازیکن در آخرین بازی تیم ملی فرانسه در راه رسیدن به جام جهانی درخشید و با زدن 4 گل به اولین بازیکنی تبدیل شد که در 63 سال گذشته پوکر را ثبت کرد. .

اکنون سال سرنوشت ساز 2022 جلوتر از کیلیون امباپه است. قرارداد او با پاری سن ژرمن هنوز تمدید نشده است و انتقال احتمالی این بازیکن به رئال مادرید می تواند مهم ترین خبر سال باشد. همچنین موفقیت در جام جهانی و تکرار قهرمانی در لباس فرانسوی می تواند کیلیان امباپه را برای یک سال دیگر مهم ترین نامزد دریافت توپ طلا کند.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما