روسای AT&T و Discovery درباره استعفای جف زاکر صحبت کردند


اعتبار …خبرگزاری فرانسه-پرس-گتی ایماژ

واشنگتن – پرزیدنت بایدن روز جمعه اعلام کرد که قیمت محصولات خورشیدی وارداتی را که برای اولین بار در دوران دولت ترامپ معرفی شد، افزایش می دهد، اما میزان مالیات محصولات را کاهش می دهد، تصمیمی که با هدف متعادل کردن هدف خود برای افزایش تولید داخلی و تسریع انتقال به پاکسازی انجام می شود. انرژی.

این تصمیم، دستمزدهای بین 14 تا 15 درصد را طی چهار سال آینده برای محصولات خورشیدی خارجی که برای تبدیل تشعشعات خورشیدی به انرژی استفاده می‌شوند، تعیین می‌کند. اما دولت بایدن میزان سلول های خورشیدی را که می تواند بدون قرار گرفتن در معرض تشعشع وارد کشور شود را دو برابر کرده است و گفت که مذاکراتی را با کانادا و مکزیک برای صادرات این محصول به ایالات متحده بدون آن آغاز خواهد کرد. مالیات وجود دارد.

دولت همچنین گفت که نوعی از پانل‌های دو طرفه به نام پانل‌های دو وجهی را از مالیات حذف خواهد کرد و گفت که این اقدام به اطمینان حاصل می‌کند که نصب خورشیدی در ایالات متحده «با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت. و سطح مورد نیاز با رئیس جمهور ملاقات کنید. فضایی از جاه طلبی و اهداف انرژی پاک.

این مجسمه تا حدی امنیت صنعت محلی را حفظ می کند و به پروژه های انرژی خورشیدی اجازه می دهد تا دسترسی به محصولات خارجی ارزان قیمت را ادامه دهند. اما ممکن است برخی از تولیدکنندگان خانگی و متحدان رئیس جمهور در جنبش کارگری را نیز ناراحت کنند، که می گویند مدیریت باید بیشتر برای محافظت از تولیدکنندگان آمریکایی در برابر محصولات ارزان قیمت چینی تلاش کند.

مارک ویدمار، مدیرعامل First Solar، یک تولیدکننده پنل خورشیدی در ایالات متحده که برای محدودیت‌های سخت‌تر بر محصولات وارداتی مبارزه کرده است، گفت که از این تصمیم «عمیقاً ناامید شده» و به چین اجازه می‌دهد «از تلاش‌های آمریکا برای دستیابی به اهدافش تجاوز کند». زنجیره تامین خورشیدی خودپایدار را گسترش می دهد.

وی افزود: «تصمیم امروز میلیاردها دلار سرمایه گذاری موجود، هزاران شغل، صرفه جویی در انرژی در کشور ما و انتقال بحرانی آب و هوایی به گاز صفر را به خطر می اندازد.

شرکت هایی که پروژه های تولید برق خورشیدی را با پانل های خارجی راه اندازی کرده اند، تصمیم برای کاهش هزینه ها را ستایش کرده اند.

جورج هرشمن، مدیر اجرایی SOLV Energy، بزرگترین شرکت انرژی خورشیدی در کشور، گفت: هر دلاری که برای دستمزدها خرج می شود به این معنی است که دلار کمتری برای ایجاد شغل و فرصت های اجتماعی هزینه می شود. آبیاری دو وجهی به ما در پروژه های سبز کمک می کند و انرژی خورشیدی را در سراسر کشور به کار می گیرد.

موضوع فرآوری محصولات خورشیدی از خارج، برخی از سهامداران دولت را دچار اختلاف کرده است. اتحادیه کارگری، همراه با کسانی که تلاش‌ها برای ایجاد صنعت خورشیدی محلی و کاهش تجارت با چین را در اولویت قرار داده‌اند، به تولیدکنندگان انرژی از چین فشار آورده است. sun و سایرین که مبارزه با تغییرات آب و هوایی را یکی از مهمترین وظایف مدیریت می‌دانند. .

آقای بایدن قول داده است که انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده را تا پایان این دهه حداقل 52 درصد کمتر از سطح سال 2005 کاهش دهد، و دولت برای کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از تولید برق به انرژی خورشیدی متکی است. گزارش اخیر وزارت انرژی نشان داد که انرژی خورشیدی می تواند تا سال 2035 تا 40 درصد از برق کشور را تأمین کند، در حالی که اکنون 4 درصد است.

اما بیشتر عرضه پنل های خورشیدی جهان از چین تامین می شود که برای حمایت از صنعت خود پول زیادی را صرف کمک های صنعتی کرده است.

طبق تخمین‌های Wood MacKenzie، یک شرکت مشاوره انرژی جهانی، چین بر هر مرحله از زنجیره تامین خورشیدی تسلط دارد و بین 60 تا 80 درصد پلی‌سیلیکون، ویفر، سلول‌های سیلیکونی کریستالی و پنل‌های خورشیدی در سراسر جهان تولید می‌کند.

در بیانیه کاخ سفید آمده است که این تصمیم تعرفه یک گام بزرگ در تلاش کامل رئیس جمهور برای بازسازی زنجیره تامین انرژی خورشیدی در آمریکای شمالی است که با ایجاد مشاغل خوب، کاهش وابستگی ما به تامین کنندگان خارجی، و تامین انرژی پاک رئیس جمهور و تامین انرژی پاک رئیس جمهور کمک خواهد کرد. اهداف اقلیمی.”

ما با تمام بخش‌های صنعت خورشیدی مشورت کرده‌ایم و همه آنها موافقند که دستمزد 201 سهمی – برای آنها – تولید سلول‌های خورشیدی را بازگرداند یا تولید سلول‌های خورشیدی را در جایی که بتوانند نیازهای ایالات متحده را تامین کنند، افزایش نمی‌دهد.» در این بیانیه با اشاره به مفاد قانون تجارت که به ایالات متحده اجازه می دهد قیمت ها را تعیین کند، آمده است.

در فوریه 2018، دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق، توصیه کمیسیون تجارت بین المللی، بخش خصوصی که بر امور تجاری نظارت می کند، با اعمال تعرفه بر سلول های فتوولتائیک، سیلیکون کریستالی برای کمک به حفاظت از صنعت محلی، پیروی کرد. دستمزدها از 30 درصد شروع می شود و سپس طی چهار سال سالانه پنج درصد کاهش می یابد.

این حقوق ها در این ماه منقضی می شود. اما چندین تولیدکننده، از جمله Auxin Solar، Suniva، Hanwha Q CELLS USA، LG Electronics و Mission Solar Energy، درخواست‌هایی برای تمدید مالیات ارائه کرده‌اند و گفته‌اند که هنوز برای حمایت از صنعت محلی مورد نیاز هستند.

در ماه نوامبر، اعضای کمیسیون تجارت بین‌المللی افزایش قیمت را توصیه کردند و گفتند که این اقدامات به تولیدکنندگان داخلی کمک می‌کند، اما همچنان “برای جلوگیری یا اصلاح آسیب‌ها ضروری است. بر صنعت ایالات متحده قوی است.”

لیزا فریدمن در گزارش شرکت کردند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances