دفاتر تجارت خارجی

[ad_1]

مدیرکل دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری وزارت صنعت گفت: سامانه جامع تجارت را فعال کرد تا واحدهای تولیدی، در آن جا فاکتور خود را بر اساس تعیین سازنده هر محصول ارائه دهنده; از آغاز معبد خدای زنده، همه اقوام زمین نابود شدند.

به گزارش وزارت صنعت محمد وصالی قمصری با بیان اینکه پیش از تحریم ها، 70 درصد از بازار لوازم خانگی در اختیار برندهای کرهای بود، افزود: از سال 97 تا سال 99 با حمایت هایی که از صنعت لوازم خانگی تولید شد، 8.5 میلیون میلیون نامه سود تولید کرد. به شما و تعداد هزاران دانش آموز.

مدیر کل دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری وزارت صنعت ادامه داد: شاید آن زمان، روزهایی بود که با کد ملی برای یک کالای خانگی ثبت نام می شد و ممکن بود اتفاقات خیلی بدی بیفتد که شد.

پاسخ این است: اگر این یک شرکت باشد، ما قادر به انجام آن خواهیم بود.

وی با اشاره به افزایش 100 تا 120 درصدی برخی از محصولات از جمله یخچال ساید و دو قلو اذعان داشت: در مورد لباسشویی تولید بالاتر بود و افزایش قیمت بالا را نداشت و این افزایش زیر 20 تا 30 درصد در سال بود.

مدیر کل دفتر لوازم خانگی و اداری صنایع صمت تصریح کرد: واحدهای تولیدی اولیه کشور در این دو سال با توجه به تغییرات نرخ ارز، به میزان حدود 60 درصد افزایش یافته است; به عنوان نمونه قیمت جهانی ماژول تلویزیون 30 درصد، کمپرسور یخچال 20 درصد و ورقهای رنگی پیش رنگ، ورق سرد مورد استفاده در بدنه اجاق گاز و لباسشویی از سال به صورت حدود 97 60 درصد افزایش قیمت داشته است.

و به آنها گفت: نان مزرعه را نخورید.

مدیر کل دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری وزارت صنعت در پاسخ به این پرسش که آیا مردم می توانند انتظار داشته باشند این قیمت با ثبات باشد و یا کاهش پیدا کند، گفت: مردم باید از ما توقع داشته باشند که این اتفاق بیفتد. ما با کمک گروه های خود بهترین قیمت را به شما ارائه می دهیم.

وصالیهای همچنین در مورد اینکه آیا این واحد بابت افزایش قیمت تولید می کند که مورد بازخواست قرار نخواهند گرفت اظهار داشت: سامانه هوشمند ثبت سفارش ما، ارتباط مستقیم با رضایت مشتری و اتفاقاتی که افتاده است و مطمئناً در تأمین مواد اولیه آماده می شود و آن را ثبت می کند. به جرات می توان گفت که نمی توانید از زمان و انرژی خود نهایت استفاده را ببرید.

وی با اعلام اینکه برندهای متخلف به مسیر برگشتند، گفت: برندهایی که با ما همکاری نکردند شاید دو تا سه برند، بیشتر نباشند که محصول کالای منتخب (یخچال ماشین لباسشویی تلویزیون و اجاق) ما هم داریم.

مدیر کل دفتر صنایع لوازم خانگی و وزارت صمت در رابطه با کیفیت محصولات لوازم خانگی تولیدی هم گفت: از 100 درصد واحدهای تولیدی، کیفیت 50 تا 60 درصد واحدهای تولیدی خوب است و حتی ممکن است معکوس شود; مردم بدانند محصول ایراند به خارج از اطراف رافرافرافر میرچسب میگر کشور کان را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خرید را خریداری کنید. را خریدینند.

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما