دریافت مشاوره از بهترین سکس تراپیست

درمانگر به شما کمک میکند در مورد موضوعات عاطفی که ممکن است در مسائل جنسی اثر بگذارد صحبت کنید، و راه حلی برای آن پیدا کنید. می توانند به مسائل و اختلالات پیچیده ای در آینده برای شما تبدیل شوند. اگر کیفیت زندگی و سلامت روحی و روانی شما خیلی تحت تاثیر اختلالات جنسیتان قرار گرفته، شاید وقت مناسبی باشد که به سکس تراپی روی بیاورید. رضایت جنسی از عوامل اصلی رضایت از رابطه و یکی از شاخص های مهم ازدواج موفق، بقا و سلامت خانواده است. در واقع اگر زوجین از نظر مزاجی با یکدیگر متفاوت باشند و یکی از آنها گرم مزاج و دیگری سرد مزاج باشد این مسئله موجب می شود تا در برقراری رابطه جنسی هر دو فرد دچار مشکل شوند. چه عواملی باعث نعوظ می شود؟ 🔸اگر مراجعان چه بصورت فردی و چه بصورت زوجی، مشتاق به پیگیری تلاشها باشند، می توانند به اهدافشان در زمینه عملکرد بهتر جنسی برسند. اما اغلب سکس تراپیستها این مساله را تشخیص می دهند و سعی می کنند به مراجع کمک کنند تا احساس راحتی بیشتری بکند اغلب مصاحبه را با سوالاتی در مورد سلامت عمومی مراجع شروع می کنند و سپس پرسشهایی در ورد زمینه های جنسی، آموزش جنسی، باورها در مورد رابطه جنسی، و نگرانی های خاص مراجع می پرسند.

سکس تراپیستها همچنین می توانند به مراجعانشان پیشنهاد دهند تا خود را در آیینه تماشا کنند تا در مورد بدن خودشان آگاهی بیشتری پیدا کنند. 🔘 تمرینهای تمرکز لذت( SENSATE FOCUS) این تکنیک برای زوجها طراحی شده تا همزمان با کاهش اضطراب، اعتماد و صمیمیت بیشتری بیشتری با هم پیدا کنند . متخصصان جنسی این توانایی را دارا می باشند تا برای آموزش مسائل احساسی، فیزیکی و بیولوژیکی فعالیت زنان ومردان را تحت تاثیر قرار دهند و برای این منظور آموزش های لازم را دیده اند. اختلال عملکرد ارگاسمی همچنین به آنورگاسمی یا اختلال ارگاسمی زنان معروف است. مطالعات نشان می دهد که اختلال عملکرد ارگاسمی ۱۱ تا ۴۱ درصد از زنان تأثیر می گذارد. برخی زنان ممکن است در هنگام سکس صدایی از خود نداشته باشند، فکر نکنید که سرد است و لذت نمی برد، ممکن است آرامش درونی داشته باشد و نیازی به سر و صدا نیست. 🔘تمرینها و تجربه ها : زوجهایی که در بحران روابط جنسی به سر میبرند ممکن است فعالیتهای متفاوتی را به توصیه درمانگر انجام بدهند مثلا ایفای نقش، معرفی بعضی از ابزارها و روشها برای انجام تمرین و داروها برای افزایش تمایل جنسی، بعضی از زوجها ممکن است نیازمند تغییر روشهای معمول و پوزیشنهایشان باشند بویژه وقتی یکی از زوجها دچار مشکلات مربوط به سلامت عمومی است و لازم است برخی تغییرها در روابط جنسی زوج در نظر گرفته شود.

درمانگر (سکستراپیست) تلاش میکند تا برای پردازش چالش فعلی شما، راهحلهای مناسب در اختیارتان قرار دهد. سکس تراپی یک نوعی درمان است که در اختیار افراد مجرد ، یا زوج ها قرار میگیرد تا مشکلاتی مانند مشکلات جنسی ، روابط زناشویی و مشکلاتی مانند اضطراب حین رابطه را برطرف نمایند. زوجین مراجعه کننده به مشاور برای مشاوره روابط زناشویی انتظار دارند تا مشاور نسبت به مشکل آن ها صبر و حوصله زیادی نشان دهد تا بتوانند مسائل خود را با خیال راحت و بدون استرس مطرح کنند و از بیان جزییات بیم نداشته باشند. بهبود روابط زناشویی : ممکن است بین زوجینی اختلاف مهمی وجود نداشته باشد و روابط زناشویی آن ها در وضعیت خوبی قرار داشته باشد. اگرچه این اصطلاح اکنون کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، بسیاری از سکس تراپیست ها این را می دانند و سعی می کنند جوی را بوجود آورند که در آن مراجعین احساس راحتی کنند .

که برخی اوقات با نام ناتوانی جنسی نیز شناخته می شود.

این نکته بسیار مهم است که بدانید جلسات سکس تراپی حاوی تماسهای بدنی، و نیز یا آزمون عملکرد جنسی در حضور سکس تراپیست نیست. این که مراجع موقع ملاقات سکس تراپیست احساس اضطراب بکند طبیعی است بویژه در جلسه اول. از طرفی، همه ی ما به خوبی می دانیم که داشتن رضایت جنسی، یکی از بارزترین فاکتورهای رضایت کلی از یک رابطه است. 🔸 بسیاری از مردم برای صحبت در مورد رابطه جنسیشان با دیگران مشکل دارند و موقع صحبت در این مورد با یک غریبه احساس دستپاچگی می کنند. اختلال نعوظ یا ED ناتوانی در ایجاد نعوظ برای برقراری رابطه جنسی است. که برخی اوقات با نام ناتوانی جنسی نیز شناخته می شود. برخی افراد ترجیح میدهند به تنهایی مراجعه کنند و بعضی همسرشان را همراهی می کنند. این کار پایه و اساس درمان جنسی نوین را بنا نهاده است و بعضی از تکنیک هایی که آنها در دهه ۱۹۶۰ توصیف کردند، هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی اوقات نیز، ترکیبی از این عوامل می تواند دستیابی به ارگاسم را دشوار کند. سکستراپیست شما را بدون تعصب و پیشداوری راهنمایی کند. هنگامی که یک مرد در رابطه جنسی برانگیخته می شود سبب افزایش جریان خون در شریانهای آلت تناسلی می شود و دو اتاق درون آلت تناسلی را پر می کند.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances