خرید فالوور فیک مشاوره – چه هک است؟

🔥 دریافت کامنت های رندوم از یوزرهای فوق باکیفیت که همگی بالای 10 کا فالوور دارند! داشتن لایک واقعی اینستاگرام بجای خرید لایک اینستاگرام از نوع فیک یا همچنین افزایش فالوور واقعی اینستاگرام بجای خرید فالوور های فیک خیلی لذت بخشه نه ؟ یکی از مهمترین عواقب منفی خرید لایک اینستاگرام این است که در آینده خود لایک اهمیت چندانی نخواهد داشت. و آنها در صورت راضی بودن از شما نه تنها خرید دوباره از شما انجام می دهند بلکه پیج اینستاگرام شما را به نزدیکان خود نیز معرفی می کنند تا آنها نیز از شما خرید بکنند .

⭐️ فالونیک تنها ارائه دهنده “خدمات اکسپلور اینستاگرام” در ایران ! ویژگی ممتاز این گونه سایتها که فاکتور متمایز کننده از طرفی، سه فاکتور مهمی که نشان دهنده معتبر بودن یک وب سایت است را میتوان در سایت فالوجت مشاهده کرد. منابع فالوور سرور های هوشمند فالونیک / اپ های سکه بگیر / سرور های متفاوت از شرکت های کوچک که برای فالونیک به عنوان ارائه دهنده فالوور ایرانی اینستاگرام فعالیت دارند. متاسفانه شرکتها یا کسب و کارهای کوچک این فرصت را ندارند که بتوانند تمامی کاربران را به تعامل وا دارند، در عین حال حتی اگر تمام کاربران نیز اقدام به تعامل کنند، باز هم تعداد آنها به حد رقبای بزرگ در اینستاگرام نمیرسد! با تبدیل شدن اینستاگرام به محلی برای بازاریابی و تبلیغات، روزبروز برندها بیشتر وسوسه میشوند برای رقابت با آنهایی که فالوور زیادی دارند، اقدام به خرید لایک اینستاگرام (و خرید ویو اینستاگرام ، فالوور و کامنت که همه برای افزایش فروش هستند) بکنند. با خرید لایک عکس این سرویسها لایک را بین پستهای مختلف توزیع میکنند تا فقط یکی از عکسهای شما حجم زیادی لایک دریافت نکند.

در این شرایط می توان به سایت اینبو اعتماد کرد چون مشتریان زیادی را تا آن وفادار به خود نگه داشته است. جدا از همهی مشکلات، یکی از مسائل بسیار مهمی که سد راه پیشرفت کسب و کارهای نوپا در اینستاگرام میشود، عدم اعتماد کاربران به آنهاست. سوال مهمی که ذهن خیلی ها را این روزها مشغول کرده، این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام واقعا کار درستی است؟ بسیار مهم است که آیا فالوورهای افزایش یافته واقعی هستند؟ 🎭 بهترین نوع اعتبار بخشی و افزایش رتبه پیج اینستاگرام !

این فالوور ها هیچ گونه فعالیت نظیر لایک کردن و کامنت گذاشتن و ندارند و صرفا برای افزایش آمار فالوور های پیج اینستاگرام از این سرویس استفاده میشه و میشه گفت یه جورایی جنبه اعتبار بخشی به پیج اینستاگرام شما رو خواهد داشت . اگر کسی قادر به مشاهده تعداد لایک مطالب شما نباشد، قطعاً خرید لایک فیک ارزان هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. با استفاده از این اپلیکیشن شما قادر به کسب درآمد هستید که همان ویژگی خاصی است که بسیاری از کاربران را جذب خود نموده است. اگر دائماً از اصول و خط مشیهای اینستاگرام تخدی کنید، اکانت شما شادوبن (shadow ban) میشود یعنی اینستاگرام محتوای صفحه شما را مسدود میکند تا فقط کسانی که شما را دنبال میکنند قادر به مشاهده آن باشند. سایت فالوورهای من بهترین سایت خرید اینستاگرام مانند است که می تواند خدمات خرید شایسته خود را بدون ضمانت به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با رعایت چند نکته مهم می توانید قبل از خرید فالوور این افراد را جزو دنبال کنندگان دائمی خود قرار دهید. برای سفارش لایک اکسپلور ، در فرمی که برایتان در پایین صفحه قرار دادیم گزینه “لایک اکسپلور” را از “دسته بندی سرویس ها” انتخاب نمایید !

فالووریاب انتخاب اینکه فالوورها از کدام پیج ها جذب شوند را در کنترل پنل کاربری در اختیارخود شما قرار می دهد و شما می توانید تعیین کنید افراد با چه سلیقه و علایقی فالوور پیج اینستاگرام شما شوند. افرادی هستند که تعداد پست بسیار کمی دارند و اقدام به خرید فالوور فیک می کنند ، شما می توانید با تنظیم حداقل تعداد پست ، از جذب این افراد توسط ربات جلوگیری کنید و فقط فالوور های فعال را جذب کنید. در صورتی که از برخی سایتها و پیجهای نامعتبر اقدام به خرید کنید ممکن است امنیت پیج شما دچار مشکل شود. اپراتور پشتیبان پس از خرید موفق شما و در صورتی که سفارش با اختلال موجه شود، پاسخگوی شما می باشد. همانطور که اشاره شد شاید در ابتدا داشتن حجم زیادی لایک (حتی خریداری شده) ارزشمند به نظر برسد اما این لایک ها تنها در صورتی کار میکنند که از طریق تاکتیکهای ارگانیک به دست آمده باشند نه با خرید لایک فوری ایجاد شده باشند.

بخشی از کارهایی هستند که میتوانند به شما در حفظ فالوورهایتان و جذب فالوورهای جدید کمک کنند به همین دلیل تنها خرید فالوور و یا تبلیغات نمیتواند به شما برای موفقیت در اینستاگرام کمک کند بلکه در کنار آن باید به تولید محتوا نیز توجه داشته باشید. 🎭 اعتبار بخشی فوق العاده برای پست مورد نظر ! خب الان در مورد پاسخ سوال دوم اشتباه فکر میکنید ، بله همچین چیزی وجود داره . روی 3 نقطه بالای حساب کاربری پیج مورد نظر بزنید، گزینه about this account را انتخاب کنید. اینستاگرام برای انتخاب پستهایی که بالای فید هر کاربر نمایش داده میشود از فاکتور نرخ تعامل استفاده میکند. نرخ تعامل با افزایش تعداد فالوورها کمتر میشود اما حتی بیشترین نرخ تعامل هم معمولاً زیر ۱۱ درصد است. اگر پیج در تمام طول مدت فعالیت صرفا با یک دستگاه، مثلا یک تلفن همراه سامسونگ مدل a5 مدیریت شده، احتمال اینکه هک شده باشد، کاهش پیدا میکند. پستهای محبوب به احتمال بیشتری در تب اکسپلور اینستاگرام کاربران نمایش داده میشوند. تب اکسپلور که میتوانید با کلیک روی علامت ذرهبین در منوی مرور پایین صفحه وارد آن شوید، شامل ترکیبی از موضوعات مختلفی است که شما لایک کردید و موردپسندتان بودهاند – همچنین پستهای لایک شده با اکانتهایی که شما تعامل زیادی با آنها دارید.

همین الان باید بگم که طرف حرف من با گروه دوم نیست پس از شماهایی که بی هدف دارید چرخ میزنید خواهش میکنم همین الان این مطلب رو رها کنید و برید و به چرخ زدن های بی موردتون برسید ! 📌 به منظور بازدهی هرچه بیشتر از این سرویس ، توصیه میکنیم به همراه آن از سایر خدمات اکسپلور نظیر Impression و Reach و Power Like نیز حتما استفاده نمایید (منظور از بازدهی بیشتر ، افزایش احتمال ورود پست به قسمت اکسپلور است . 📌 به منظور بازدهی هرچه بیشتر از این سرویس ، توصیه میکنیم به همراه آن از سایر خدمات اکسپلور نظیر Reach و Power Like و Save نیز حتما استفاده نمایید (منظور از بازدهی بیشتر ، افزایش احتمال ورود پست به قسمت اکسپلور است . 📌 به منظور بازدهی هرچه بیشتر از این سرویس ، توصیه میکنیم به همراه آن از سایر خدمات اکسپلور نظیر Impression و Power Like و Save نیز حتما استفاده نمایید (منظور از بازدهی بیشتر ، افزایش احتمال ورود پست به قسمت اکسپلور است .

شاید این ایده با وعدههای وسوسه برانگیزی مانند خرید لایک واقعی اینستاگرام و خرید لایک ارزان و سریع برای افرادی که تخصص بازاریابی و زمان کمتری دارند خوب به نظر برسد اما واقعیت این است که احتمال آسیب رسیدن به برند شما توسط چنین لایک هایی بیشتر از منفعت آنهاست. در یه زمان مشخصی اونارو آنفالو کنه تا خیلی تعداد افرادی که فالو کردیم ضایع نباشه و … که نسبت تعداد افرادی که فالو میکنیم و تعداد فالوورهایی که جذب میکنیم به هیچ عنوان نسبت مناسبی ندارند. اگر تازه شروع فعالیت تان در اینستاگرام است با خرید فالوور اینستاگرام می توانید زمینه را برای جذب فالوور واقعی و هدفمند فراهم کنید.

خب در این صورت هر کسی پست های شما را با تعداد لایک پایین ببیند متوجه این می شود که پیج تان فیک است و هیچوقت از شما خرید نمی کند! فالوورها و تعامل آنها با صفحه مهمترین فاکتورهای موفقیت صفحههای تجاری هستند که خود این صفحات دستهبندیهای گوناگونی دارند. ⚠️ دقت داشته باشید از هر بسته معمولا درصد کمتریروفایل ویزیت در آمار پست خود مشاهده میکنید . شما با ورود به ربات نکست ممبر و از بخش ثبت سفارش آنی میتوانید بسته به نوع کیفیت و قیمتی که در نظر دارید اقدام به انتخاب و ثبت سفارش به صورت خودکار نمایید. سایتی را برای خرید فالوور فیک اینستاگرام انتخاب کنید که حتما پشتیبانی از خدمات ارائه شده را داشته باشد.

تمامی فاکتور هایی که میزنیم را. و سردر گم داریم الکی به قول معروف چرخ هایی میزنیم . لایک هایی با تاثیر گذاری فوق العاده بالا به منظور نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام ! ⏱ زمان تاثیر گذاری : 48 الی 72 ساعت پس از ثبت سفارش (به دلیل تخصصی بودن کار ، نسبت به باقی سرویس ها زمان بیشتری لازم است) ! ⏱ استارت سفارش : 0 الی 24 ساعت ! سفارش فالوور فیک اینستاگرام چگونه است؟ این سوال خیلی از مشتریان ما است که چگونه امکان راهیابی پست های ما به اکسپلور اینستاگرام است ؟ خب براتون این سوال پیش میاد که چرا ؟

پس اگر این موضوع سوال شما است، در ادامه همراه ما باشید. نیاز دارند که متاسفانه عده ای از این دوستان رو به خرید لایک اینستاگرام یا فالوورها و … لایک یک کمیت نسبی است و به تعداد فالوور ها و همچنین با توجه به الگوریتم های به روز اینستاگرام ، به فعالیت پیج بستگی دارد. از نظر فعالیت: این نوع فالوورها نیز فرق آنچنانی با فالوور فیک ندارند و باعث کاهش نرخ تعامل مجموع فالوورها و در نتیجه افت رتبه پیج شما خواهند شد. تاثیر بروی پیج رنکِ (رتبه پیج) شما در اینستاگرام ! در نتیجه این رویکرد بود که میزان فالوور برای پیجها اهمیت پیدا کرد. در واقع به بازی گرفتن این سیستم میتواند منجر به کاهش نرخ تعامل شما شده و با اسپم تلقی شدن اقدامات شما که تاثیر بدی بر مشتریان و دنبال کنندگانتان دارد، باعث آسیب رسیدن به اعتبار و شهرت شما میشود. صرف نظر از تعداد لایک مطالب شما، تعاملی که با پرداخت هزینه ایجاد شده باشد هیچ وقت منجر به فروش واقعی نخواهد شد. برخلاف لایکهای واقعی، لایکی که از فالوورهای جعلی به دست آمده باشد (سایت افزایش لایک اینستاگرام ، ربات افزایش لایک اینستاگرام یا چند خط کد برنامه نویسی) هیچ وقت منجر به فروش اجناس یا ایجاد وفاداری نسبت به برند شما نخواهد شد.

مطمئناً شما هم مانند همه دوستداران فضای مجازی و اینستاگرام، بسته هایی را انتخاب می کنید که تعداد فالوورها و تعداد لایک های بیشتری برای خرید و دریافت خدمات داشته باشند و البته فروش تضمینی ویژه تری ارائه دهند. خرید فالوور هم یکی از راه هایی است که می تواند تعداد دنبال کننده های شما را افزایش دهد.کافی است وارد سایت بانک فالوور شوید، پلن مد نظر خود را انتخاب کنید، آیدی پیج را وارد نمایید و هزینه ی آن را بپردازید تا فالوور ها به پیج اینستاگرام شما اضافه شود. ابتدا پستی را که می خواهید برای آن لایک بخرید را انتخاب کنید.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما