حتی اگر آزمایشی ببینند، همه نمی خواهند بدانند که مبتلا به کووید هستند

[ad_1]


در 18 ژانویه 2022، فردی هنگام انجام آزمایش آنتی ژن سریع و آزمایش PCR COVID-19 در مرکز آزمایش Reliant Health Services در هاثورن، کالیفرنیا، بینی خود را می‌شوید.

پاتریک تی. فالون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


پنهان کردن عنوان

تغییر عنوان

پاتریک تی. فالون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


در 18 ژانویه 2022، فردی هنگام انجام آزمایش آنتی ژن سریع و آزمایش PCR COVID-19 در مرکز آزمایش Reliant Health Services در هاثورن، کالیفرنیا، بینی خود را می‌شوید.

پاتریک تی. فالون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

قانون اصلی بهداشت عمومی این است که آزمایش در کنترل شیوع ویروس مهم است، اما کریستینا سن مارتین ممکن است دلایل زیادی برای آزمایش نکردن COVID-19 پیدا کرده باشد.

آزمایش سریع داخل خانه تکمیل شد و خط در مرکز آزمایش آزمایشگاهی دور مانع می چرخید و یک هفته قبل رزرو می کرد. به عنوان یک نگهدارنده سگ در یک سالن نظافت، سان مارتین نمی تواند 150 دلار برای آزمایش در یک مرکز مراقبت های اضطراری بپردازد.

و بعد اصلاً ناخوشایند بودن آزمون. سن مارتین، 28 ساله، که در Cypress، تگزاس زندگی می کند، گفت: “من دو نفر را می شناسم که نمی خواهند خود را آزمایش کنند، حتی اگر فکر می کنند مشکلی نیست، زیرا سواب بینی درد می کند.”

با این حال، در اولین نشانه تنگی نفس و گلودرد، دو هفته پیش، سان مارتین، که ادعا می کند غیر باینری است، کار درستی انجام داد: آنها یک اس ام اس برای هشدار به همکاران ارسال کردند که کار نمی کنند، و دیدند. افرادی که برای بردن آنها رانندگی می کنند. تست شده اما پس از اینکه آنها بیماری را تشخیص دادند، مدیر سالنی که او در آن کار می کرد، سن مارتین را اخراج کرد.

اکنون، نه تنها سن مارتین هنوز بیمار است، بلکه پول نیز یک مشکل است. سن مارتین در میان سرفه‌هایش گفت: «در حال حاضر در شرایطی نیستم که برای کار درخواست بدهم یا اکنون برای مصاحبه بروم یا هر چیز دیگری.

در بسیاری از نقاط کشور، یافتن آزمون هنوز می تواند دشوار باشد. اما حتی زمانی که آزمایش امکان پذیر باشد، نتایج خوب می تواند منجر به انگ و انزوا شود. علاوه بر این، هزینه کم پرداختی یا نگه داشتن کودکان در خانه از مدرسه وجود دارد. بنابراین برخی، مانند سن مارتین – که کاملاً واکسینه شده است – می‌پرسند که آیا ارزش این را دارد که آزمایش شوند.

آنها می‌گویند: «به راحتی می‌توان موضع گرفت و گفت: «همیشه باید آنچه را که درست است انجام دهید». اما اگر می‌دانستم کارم در راه است، نمی‌دانستم که در حال انجام آزمایش هستم، زیرا کسی می‌تواند بگوید: «اوه، سرماخورده است» یا «حق با من است». “

دکتر نگران است. شانتانو ناندی که این نوع نگرانی‌های عملی را رد می‌کند، خواستار پیش از محاکمه و اغلب به نام منافع عمومی است.

ناندی، که اکثر بیماران کم‌درآمد را در بیمارستانی با بودجه فدرال در آرلینگتون، ویرجینیا درمان می‌کند، گفت که بسیاری از آنها می‌پرسند: «هی، می‌توانی من را آزمایش کنی؟ [with] یک آزمایش سریع بنابراین در پرونده من نیست؟”

این به این دلیل است که آزمایش PCR مبتنی بر آزمایشگاه به مقامات پزشکی گزارش شده است. ناندی گفت، اما بسیاری از بیماران به دلیل تداخل ناشی از یک بیماری تشخیص داده شده، می خواهند تحت نظر مقامات از جمله مدیران و مدیران مدارس خود پرواز کنند.

“بیماران و خانواده هایی که بیشترین حاشیه را دارند – که مشاغل منظم، مزایا، مراقبت و حمایت از کودک در خانه ندارند – کسانی هستند که ممکن است مورد آزمایش قرار نگیرند، و ما واقعاً نیاز به آزمایش داریم. او گفت که آنها همچنین بیشترین آلوده شدن به این ویروس را دارند.

در سرتاسر کشور، پزشکان می‌گویند که می‌بینند بسیاری از بیماران از ترس اختلال احتمالی در معیشت خود یا خانواده‌هایشان از انجام آزمایش اجتناب می‌کنند.

جین نوبل، پزشک اورژانس در مرکز پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو در پارناسوس، گفت: بسیاری از مردم می خواهند از انجام آزمایش اجتناب کنند، به خصوص اگر ممکن است یک بیماری مسری داشته باشند اما هیچ علامتی احساس نکنند.

نوبل گفت: «من می شنوم که بسیاری از والدین وقتی می گویند مدرسه امتحانی را پس داده آه می کشند. “مثل این است که “اوه خب، هیچ شانسی وجود ندارد که در محل کار با من تماس بگیرند، اما باید به خانه برگردم.” “

فرانچسکو فالوچی، اقتصاددان رفتاری در دانشگاه پارما در ایتالیا که سال گذشته تمایل آمریکایی ها را برای انجام آزمایش کووید-19 مطالعه کرد، گفت: این یک پدیده جهانی است.

یک سال پیش، او دریافت که نوع دوستی انگیزه اصلی افراد برای آزمایش است. امروزه، مراقبت از دیگران با واقعیت های مالی دشوار دست و پنجه نرم می کند، به خصوص که کشورها، از جمله ایالات متحده، مزایای بیکاری خود را کاهش داده اند.

فالوچی گفت: «عدم تحمل آزمایش‌ها در حال افزایش است و این آزمایش‌ها در حال افزایش است، زیرا حمایت مالی کمتری وجود دارد و این تصور بیشتر است که کووید در حال ضعیف شدن است.»

مشکلی که فالوچی شخصاً آن را احساس می کرد، مانند والدین دختری که مدرسه اش نیاز به تست تکالیف سه بار در هفته داشت: “باید اعتراف کنم – کمی خجالت آور است – اما من با والدین ملاقات کردم. آنها گفتند من مادر خارج از مدرسه بودم. “نه، من هستم.” من این کار را سه بار در هفته انجام نمی دهم.

این تردید در آزمایش، کاربران را به ویژه در شرایط سختی قرار می دهد. آنها با کمبود کارکنان مواجه هستند که با افزایش غیبت به دلیل کووید، تشدید می شود. با این حال، آزمایش برای رفع این مشکل ضروری است.

جانی تیلور جونیور، مدیر عامل انجمن مدیریت منابع انسانی، بین فرسودگی کووید و فشار برای بازگشت به کار، گفت کارفرمایان کار دشواری دارند که کارمندان را بدون اجبار به دفتر بازگردانند. برای تناسب با آزمون

«سوال این است که … [employees] برای آزمایش آماده هستید؟ “او گفت.”

با توجه به افزایش اخیر در غربالگری های خانگی، در دسترس بودن گزینه ها برای آمریکایی ها نسبتاً جدید است. و بر نحوه کنترل شیوع ویروس تأثیر می گذارد.

هیو گسترسون، انسان شناس، که علم فرهنگ را در دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه جورج واشنگتن تدریس می کند، گفت: این به طور اساسی نحوه نظارت و کنترل ویروس را تغییر می دهد. گسترسون گفت: “این مسئولیت به افراد داده می شود تا خود را آزمایش کنند و درباره نحوه واکنش آنها به نتایج آزمایشی که دریافت می کنند قضاوت کنند.”

گسترسون گفت، به عبارت دیگر، مشتریان بیشتری می توانند انتخاب های خود را در مورد آزمایش انجام دهند یا نتایج را گزارش ندهند، که اندازه گیری تعداد واقعی موارد COVID-19 را دشوارتر می کند.

این یک امید نگران کننده برای استلا سافو، پزشک بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی Icahn در کوه سینا است. خود سافو نیز داروهایی مصرف می‌کند که سیستم ایمنی بدن او را سرکوب می‌کنند و از تردید روزافزون برای انجام آزمایش می‌ترسد به این معنی که او در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره فرد مبتلا و بیمارانش ندارد – آنها را آسیب‌پذیر می‌کند.

سافو گفت: «فکر می‌کنم افراد مبتلا به بیماری‌های مزمن، افراد با شرایط از قبل موجود، افراد دارای معلولیت به زیر زمین رانده می‌شوند، عمدتاً به دلیل مزایای بهداشت عمومی که آزمایش برای این افراد وجود ندارد. فشرده شده است.

او گفت: «به نظر من این پیام در این تمایل برای بازگشت به زندگی عادی گم شده است. این به افراد اجازه می دهد تا ریسک یا آزمایش خود را فقط بر اساس شرایط شخصی خود محاسبه کنند – و می تواند خطر را به آسیب پذیرترین افراد واگذار کند.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما