جو بایدن به طور قانونی مجوزهای FCC هواوی و ZTE را مسدود می کند


جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، قانون جدیدی را امضا کرد که به موجب آن هواوی و زد تی ای از صدور مجوز تجهیزات شبکه در ایالات متحده منع می شود.

قانون دستگاه‌های ایمن سال 2021، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) را ملزم می‌کند تا قوانین جدیدی را تصویب کند که دیگر هیچ گونه برنامه‌ای برای صدور مجوز برای دستگاه‌های شبکه‌ای که تهدیدی برای امنیت ملی هستند بررسی یا تأیید نمی‌کند.

سال گذشته، FCC رسماً هوآوی و زد تی ای را به عنوان تهدیدات امنیت ملی فهرست کرد، زیرا تحقیقات آنها نشان داد که هر دو شرکت روابط نزدیکی با حزب کمونیست چین و تجهیزات نظامی آنها دارند.

از ماه مارس، برندان کار، یکی از مقامات عالی رتبه FCC، درخواست‌های مکرر برای تصویب قانون ارسال کرده است و در آن زمان توضیح می‌دهد که کمیسیون ارتباطات فدرال اجازه استفاده از 3000 برنامه کاربردی برای دستگاه‌های شبکه هوآوی را داده است. او این بار گفت:

وقتی متوجه شدیم که هوآوی یا سایر دستگاه‌ها تهدیدی غیرقابل قبول برای امنیت ملی هستند، تا جایی که به دلار فدرال مربوط می‌شود، دیگر منطقی نیست که اجازه دهیم این دستگاه‌ها خریداری و وارد شوند و در شبکه ارتباطی ما استفاده شوند. وجود این دستگاه های ناامن در شبکه ما خطرناک است.

علاوه بر هواوی و زتیا، سایر شرکت‌های چینی که توسط ایالات متحده به عنوان تهدیدات امنیت ملی شناسایی شده‌اند عبارتند از Hytera Telecommunications، Hikvision Hangzhou Digital Technology و Dahua Technology.

اواخر ماه گذشته، FCC حق شرکت مخابرات چین برای فعالیت در ایالات متحده را لغو کرد و شرکت مخابراتی اکنون باید خدمات داخلی و بین المللی را تا پایان کریسمس متوقف کند. این کمیسیون با استناد به توصیه وزارت دادگستری دوران ترامپ گفت که شرکت مخابرات چین نتوانسته به برخی نگرانی ها رسیدگی کند.

به دلیل سرکوب ویژه آمریکا علیه هوآوی، این غول حمل و نقل چینی در نیمه اول سال شاهد کاهش شدید درآمد بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 38 درصد کاهش داشت.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances