جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

سفیر ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی افزود: سوخت سیلیساید، نوعی مدرن از سوخت هسته ای است که فناوری آن صرفا در اختیار تعداد انگشت شماری از کشورهاست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، «حسین شریعتمداری» امروز (یکشنبه، 9 خرداد) در وبینار تخصصی و نشست مجازی که با همکاری سازمان بسیج رسانه استان گیلان و سازمان بسیج رسانه و بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با موضوع حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه در انتخابات 1400 برگزار شد اظهار داشت: رأی مردم در انتخابات 28 خرداد سرنوشتساز است. در بخش بعدی طبق آمار سازمان بهزیستی و کمیته امداد حدود یکمیلیون و 400هزار خانوار از سهام عدالت جا ماندهاند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص جاماندگان از سهام عدالت گفت: در بخش اول افرادی هستند که در ابتدا فرم پر کرده و ثبتنام هم کرده بودند، اما الان جزو مشمولان نیستند که حدود دو میلیون نفر میشوند. شاهین محمد صادقی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برآورد ما این است که در کل حدود ۱۰میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند.

اخبار جدید صندوق ذخیره فرهنگیان

اما یکی از موضوعاتی که کمتر مورد توجه قرار گرفته، وضعیت بهکارگیری و استفاده از نیروی انسانی در این مدارس است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی در خصوص جاماندگان سهام عدالت افزود: در بخش اول افرادی هستند که در ابتدا فرم پر کرده و ثبت نام هم کرده بودند، اما اکنون جزو مشمولان نیستند که حدود دو میلیون نفر میشوند. وی افزود: برآورد ما این است که در مجموع حدود ۱۰ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند. این یک گام تأسف بار دیگر برای ایران است به ویژه هنگامی که ما نیت صادقانه و تمایل خود را برای بازگشت به این توافق (برجام) نشان داده ایم. پورابراهیمی بیان کرد: جلساتی در خصوص تعیین تکلیف جاماندگان این سهام در مجلس داشته ایم و بررسی برخی جزئیات باقی مانده است. به گزارش فارس، سهام عدالت این روزها با چالشهای جدی مواجه شده است. در ادامه این اطلاعیه جملهای آمده است که مستمری بگیران را به دریافت حداقل ۵۰ میلیون تومان وام بدون ضامن امیدوار کرده است: «دریافت تسهیلات تا ۵۰ میلیون تومان بدون ضامن و فقط با نامه کسر از اخبار جدید صندوق ذخیره فرهنگیان حقوق امکانپذیر است. گروه استانها – وزیر سابق اطلاعات گفت: آیتالله رئیسی به دنبال اشرافی گری نبوده و مردم، انقلاب و نظام برای این سید بزرگوار مهم است و مردم با انتخاب اصلح میتوانند مطالبات رهبری را قطعاً در این نهاد مردمی تحقق بخشند.

اخبار جدید پیاز

برای خواندن اخبار با دیدگاهها و اطلاعات زمینه ای متفاوت روی گزینه پوشش خبری کامل یا همان View full coverage ضربه بزنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک بفرمایید. صفایی نیا افزود: یکهزار کارمند دولتی نیز برای سفر به مشهد مقدس از طریق فرودگاه یاسوج، دو میلیون تومان تسهیلات دریافت میکنند. او اعلام کرد در پی حواشی توهین به سینماگران در صداوسیما، دیگر با تلویزیون همکاری نخواهم کرد، پس از خداحافظی محسن تنابنده، احمد مهرانفر دیگر بازیگر پایتخت نیز اعلام کرد، پس از اتمام پایتخت6 دیگر در تلویزیون حضور نخواهد داشت. در صورتی که بازار سرمایه بخواهد به روند فعلی ادامه دهد، میتوان امیدوار بود که ارزش سهام عدالت نیز با رشد همراه باشد. خبرآنلاین نوشت: محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما در خصوص جاماندگان سهام عدالت گفت: در بخش اول افرادی هستند که در ابتدا فرم پر کرده و ثبتنام هم کرده بودند، اما الآن جزو مشمولین نیستند که حدود دومیلیون نفر میشوند. در دولت قبل با این طرح مخالفت شد و اعلام کردند که منابع لازم جهت ثبت نام از جاماندگان سهام عدالت را ندارند. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برآورد ما این است که حدود ۱۰ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند و تکلیف آنها تا دو هفته دیگر در مجلس مشخص میشود.

وی افزود: برآورد ما این است که در کل حدود ده میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برآورد ما این است که در کل حدود 10میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند. پورابراهیمی بیان کرد: جلساتی در خصوص تعیین تکلیف جاماندگان این سهام در مجلس داشتهایم و بررسی برخی جزئیات باقی مانده است. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تکلیف حدود ۱۰ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت تا دو هفته دیگر در مجلس مشخص میشود. طرح پروژه ها در اولین جلسه کمیسیون ماده ۲۳ و تصویب آنها با نظر مساعد اعضا از دیگر نتایج این دیدار بود. به گزارش بازارنیوز حسین امینی خواه رییس هیات مدیره کانون شرکتهای سرمایهگذاری سهام عدالت کشور در رابطه با سهام عدالت و جاماندگان آن گفت: از جمله موارد در بحث سهام عدالت، طرح جاماندگان سهام عدالت است که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تهیه شده است. ند پرایس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران در واکنش اخبار منتشره درباره گزارش جدید آژانس بینالمللی انرژی اتمی درباره فعالیت های هستهای ایران افزود: تا جایی که من میدانم، این گزارش تا زمانی که شورای حکام آژانس بینالمللی اقدام به انتشار آن کند، محدود خواهد ماند.

اخبار جدید بیت تورنت

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اخبار جدید جانبازان حالت اشتغال لطفا از صفحه ما بخواهید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان