توضیحات شرکت سوئدی: To Dashhul Dhadhagiسهام شرکت مخابراتی اریکسون که مقر آن در استکهلم سوئد است روز چهارشنبه (دیروز, 16 فوریه), 11 درصد کاهش یافته است، پس از آن که تحقیقات داخلی وجود فساد در این شرکت را به داعش در عراق و سایر واسطه ها رشوه پرداخت می کند و از روشهای جایگزین حملونقل रملونقل زدن گمرکهای عروههای ت ازملههای کنترل م را ر راتی را ر دست، فاش کرد.

به گزارش فارس روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز با انتشار گزارشی نوشت: «برژه اکهولم» مدیر اجرایی این شرکت اعتراف کرد که شرکتش اقدام به پرداخت مبالغی به سازمان داعش در عراق کرده است که برخی از پرداختی ها مربوط به مسیرهای حمل و نقل و فرار از گمرک محلی بوده اند. استز آنچه ما میبینیم این است که این شرکت مسیرهای حمل و نقل را از مناطق تحت کنترل سازمانهای تروریستی از داعش خریداری کرده است با امکاناتی که در اختیار داریم، دریافت کنندگان نهایی این مبالغ را مشخص می کنند.

این اظهارات اکهولم ساعاتی پس از بیانی از سوی شرکت اریکسون در ساعات پایانی روز سه شنبه بود که در آن قانون جدید قوانین انطباق و قوانین اخلاق تجاری شرکت در کارمندان فروشندگان، مشاوران فروش و عرضه کنندگان اریکسون در عراق بین سالهای 2011 شما قبلا موافقت کرد.

بنا بر این گزارش، ‘بازرسان دریافتند دریافت نهایی پرداختهای صورت گرفته برای مسیرهای حملونقل جایگزین را تعیین می کنند، اما این در زمانی رخ داد که داعش و سایر سازمانهای تروریستی کنترل برخی از مسیرها را در دست دارند. اینها تنها بخشی از کارهایی است که مردم نمی خواهند انجام دهند. در حالی که، این شرکت سوئدی گفته است که هیچ یک از این کارها را نمی‌تواند به طور مستقیم در تأمین سازمان‌های مالی تروریست‌های دخیل، شناسایی کند و از این شرکت‌ها خارج شود.

بررسی کارنامه شرکت اریکسون نشان می دهد که این شرکت سوئدی در دسامبر 2019 بیش از یک میلیارد دلار برای حل و فصل تحقیقات جنایی و مدنی ایالات متحده در خصوص فساد خارجی در چین، اندونزی، ویتنام، جیبوتی و کویت پرداخت کرد.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان