توصیه پلیس به رانندگان: پس از تصادف از محل حادثه عکس بگیرید


ترسیم یک حادثه با مستندسازی به توصیف حادثه کمک می کند. این تصادف می تواند یک تصادف جدی یا حتی یک تصادف جزئی باشد. همچنین می توانیم با کمک طرح تصادف از شرکت های بیمه خسارت دریافت کنیم.

در یک طرح، افسران پلیس راهنمایی و رانندگی یا کارشناسان نحوه وقوع تصادف را تشریح می کنند. این کار با وارد کردن حرکت و برخورد وسایل نقلیه با جزئیات زمان و مکان (مانند زمان تصادف، تاریخ و …) انجام می شود.

توصیه پلیس به رانندگان: پس از تصادف از محل حادثه عکس بگیرید [به روز رسانی] – نوامبر 1400

احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در واکنش به این حادثه با بیان اینکه عدم تغییر محل حادثه برای ترافیک و شرایط ترافیکی مشکل ایجاد می کند، گفت: با خیال راحت به سمت راست جاده حرکت کنید. در صورت جراحت یا تصادف منجر به فوت، راننده نباید محل حادثه را تغییر دهد. صحنه باید تا زمانی که یک افسر پلیس در محل حاضر نشده و علت حادثه را بررسی کند، سالم بماند.»

به گفته افسر پلیس راهور، “قانونی برای انتقال خودرو به حق جبران خسارت وضع شده است. اگر اینطور فکر کنند ممکن است حقوق آنها تضییع شود. پس از رسیدن افسر پلیس راهنمایی و رانندگی به محل، راننده می تواند عکس و فیلمی از صحنه را به او نشان دهید.”

اقدامات پلیس برای کشف تصادفات ساختگی با استفاده از سیستم های هوشمند [به روز رسانی] – نوامبر 1400

احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ درباره تاثیر امکانات و نرم افزارهای هوشمند بر نحوه کار پلیس برای شناسایی علت تصادف توضیح داد: پلیس پیدا نشد. کارشناس پلیس راهنمایی و رانندگی ضمن شناسایی علت حادثه باید عامل ایجاد کننده تصادف را شناسایی کند. ماموران پلیس متخصص تصادفات با توجه به تشخیصی که در این زمینه دارند و مقصر حادثه به بررسی و تعیین علت حادثه می پردازند و وارد سامانه اطلاعاتی می شوند. این افسر کارشناس نیز پس از بررسی و تشخیص علت حادثه و ورود اطلاعات به سامانه، حادثه را به صورت طراحی شده ترسیم و اقدام به ساخت سامانه می کند و سپس به بیمه و سایر مراکز مربوطه تحویل می دهد.
وی در خصوص نقش و پیامدهای سامانه هوشمند پلیس راهنمایی و رانندگی در نحوه شناسایی تصادفات ساختگی گفت: موضوع سامانه هوشمند پلیس راهنمایی و رانندگی نقش بسزایی در شناسایی تصادفات ساختگی خواهد داشت، چه فرد بیمه داشته باشد و چه از خودرو استفاده کرده است. در صورت بروز حادثه رانندگی هر دو راننده و وسیله نقلیه باید توسط کارشناسان پلیس راهور معاینه شوند و شرایط مساعدی در زمینه تشخیص تصادف به دست آید. “

Crash Sketch به زودی آنلاین خواهد شد [به روز رسانی] – نوامبر 1400

رئیس پلیس راهور در خصوص ترسیم این تصادف اعلام کرد:

طرح الکترونیکی از اواخر سال 1378 در قم به صورت آزمایشی راه اندازی شد و تاکنون مشکلات آن برطرف شده است. در دو ماه آینده این پروژه با زیرساخت های ملی در سراسر کشور اجرا می شود.

بر این اساس پس از وقوع حادثه، فیلم و عکس های حادثه و همچنین نظر کارشناسان به صورت آنلاین ضبط و بلافاصله برای شرکت بیمه ارسال می شود. حضور فرد در بیمه الزامی نیست، ارزیاب با توجه به این اطلاعات میزان خسارت را مشخص می کند و مبلغ به حساب وی واریز می شود.

بیانیه جدید پلیس: نقشه های کاغذی تصادفی حذف و با نسخه الکترونیکی جایگزین می شود [به روز رسانی] – اکتبر 1400

معاون فنی، مهندسی و خدمات حمل و نقل پلیس راهور ناجا برای به روز رسانی فناوری پلیس راهور که به تازگی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است، با اشاره به ارائه خدمات پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به صورت اینترنتی، گفت: و نقشه های کاغذی در سراسر کشور به صورت الکترونیکی کشیده می شود.

سرهنگ محمدعلی زارع در ادامه گفت: در حوادث رانندگی جاده ای رانندگان پس از وقوع حادثه به وظایف خود عمل کنند و در اسرع وقت و قبل از ورود مامور راهنمایی و رانندگی و با هماهنگی بیمه ها، راه بازگشایی شود. آنها می توانند بدون طرح کاغذی به شرکت های بیمه مراجعه کنند.

کدام تصادفات رانندگی نیاز به نقشه تصادف دارند؟ [به روز رسانی] – خرداد 98

پلیس راهنمایی و رانندگی از تغییرات شرایط ادعای بیمه خودرو بدون نیاز به کروکی تصادف خبر داد. در این رابطه قطعاً از این پس در موارد زیر به گزارش پلیس نیاز داریم. این موارد به شرح زیر است.

تصادف خودرو نظامی یا سنگین، تصادف چند وسیله نقلیه ما، تصادف با فرد بدون گواهینامه یا بیمه نامه، تصادف با غیر ساکن در شهر، تصادف با چراغ قرمز، تصادف با نور ثابت شیء، بوق تصادف شاخ، تصادف موتورسیکلت، بیمه نامه امسال مشابه سال گذشته نیست، حوادث 20 روز پس از صدور بیمه نامه، تصادفات و فوتی ها حوادث و در نهایت تصادف معکوس حرکت دنده

بر اساس این گزارش، مابقی انواع تصادفات با زیان تا سقف 9 میلیون تومان نیاز به کروکی تصادف ندارند و پرداخت آنها بدون کروکی انجام می شود.

در پایان لازم است به شما یادآوری کنیم که به مواردی مانند تصادف با یک جسم ثابت و تصادف با افراد غیر ساکن در شهر توجه بیشتری داشته باشید زیرا ممکن است طراحی در ذهن شما بی ربط و غیر ضروری به نظر برسد. اما پس از این اطلاعیه ضمن انجام مراحل جبران خسارت، قطعاً ترسیم حادثه الزامی خواهد بود.

طرح تصادف

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel