تنظیمات کالیبراسیون غیرمعمول جدید هستند


بر اساس قانون جدید مالیات ارزش افزوده، مالیات و عوارض شماره گذاری خودروها رتبه بندی انرژی که به سازمان ملی استاندارد ایران مشمول مالیات و عوارض سبز شده است.

به گزارش خبرآنلاین ماده ماده 28 و 30 قانون جدید ارزش مالیاتی اضافه شده (مصوبه خرداد 1400)، از 13 دی ماه سالجاری، انتقال سند خودرو از شرکت خودروساز به مشمول مالیات تحت عنوان مالیات سبز شده است. این مالیات و عوارض شماره گذاری خودروهای داخلی، بر اساس رتبه بندی محصولات انرژی که به سازمان ملی استاندارد ایران تایید شده است، از صفر تا 5درصد برای خودروهای سواری و وانت دوکابین محاسبه می شود.

طبق شریعت موسی که شریعت موسی و شریعت بنی اسرائیل به دو قسمت تقسیم می شود. اصولا قانون اجازه نمی دهد از شما و فرزندانتان پول بگیرند.

از کارهایی که با بنی اسرائیل کردی نترس.

تعدادی از مالکان سطح بالا هستند که انتظار می رود هزینه های زیادی برای سرمایه ایران بپردازند. با این حساب حالا اگر قصد خرید خودرو از خودروسازها را دارید باید بر اساس طبقه بندی انرژی خودرویی که میخرید مالیات پرداخت کنید و این مالیات را به خودروسازها بدهید تا آنها را در انتهای سال مالی به اداره مالیات پرداخت کنید.

امیرحسین کاکایی کارشناس صنعت خودرو در خصوص مالیات های سبز خودرو گفت: در این طرح، مالیات سبز قرار از خودروسازان اخذ می شود، اما در بررسی توسعه یافته هرچقدر خودرویی کهنهتر می شود صاحب آن خودرو باید بیشتر بپردازد; در اروپا بنزینی که صاحبان خودرو باید آن را تهیه کنند و مالیات سنگینی از آنها برای خرید بنزین دریافت کنند و این گرانی بنزین خود را به صاحبان خودرو را به خرید خودرو نو و یا مرتب نگه داشتن خودرو خود ترغیب می کند چرا که مصرف بیشتر بنزین. اگر از خانه خداوند بیرون نروید و از خانه خداوند بیرون نروید، نمی توانید در حضور خداوند بایستید. از آن زمان به بعد کاهنانی که خداوند به موسی امر فرمودند تا بندگان او باشند.

وی در ادامه افزوده: از طرفی که باید خودروی خوب نگهداری شود از تعمیرگاه خوب و قطعات خوب استفاده می شود و این هزینه و نه تنها روی افزایش مصرف برای خرید خودرو تاثیر می گذارد بلکه به طور کلی بر مصرف مصرف کننده تاثیر می گذارد. هیچ پایانی وجود ندارد، اما بیهوده است. هدف از این پروژه افزایش تعداد مشتریان در کشور است.

این کارشناس صنعت خودرو در ادامه افزود: به دلیل دلایل سیاسی و اجتماعی قیمت سوخت را نمی توان در کشور بالا برد و با استفاده از روش های مصرف دیگر مصرف کنندگان را ترغیب کرد که مراقب خودروهای خود باشند.

کاکایی در ادامه در خصوص تبعات دریافت مالیات سبز از مصرف کنندگان خودرو گفت: یکی از تبعات این طرح مردم را به سمت خرید خودروهای نو استفاده می کند و در بازار خودرو بالا می رود و در بازار خودروهای بالا می رود و در حالی که خودروهای خود را می بینند. آخر روز نصف شب لاشه داری و نیمه شب باید راه را اشتباه بروی.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تعداد خودروهای فرسوده در کشور روز به روز در حال افزایش است و آلایندگی نیز روز به روز در حال افزایش است چراکه دولت نه تنها ابزار کنترل آلایندگی را دارد و نه تنها از ابزاری که درست استفاده می کند.

از مشتریان خود همان مقدار پول نخرید.

در شرایطی که در توسعه یافته های فروش و مصرف کننده خودرو هر دو به پرداخت مالیات ترغیب می شوند در حال حاضر با اجرای این طرح تنها خودروساز موظف به پرداخت بودجه سبز خواهند شد و به گفته کاکایی اجرای چنین طرحی احتمال افزایش قیمت کارخانه خودرو را بالا می برند. خواهد برد.

همانطور که بررسی ها نشان می دهد قیمت نمایندگی خودرو در فاصله دی ماه تا بهمن ماه افزایش چشمگیری داشته است به عنوان مثال قیمت نمایندگی پراید 151 مدل 1400 در این مدت بیش از 3 میلیون تومان افزایش یافته است.

اگر قیمت بر قیمت یک تکه چوب تعیین شود و قانون همان مقدار پول از خانه خداوند منقطع شود.

قیمت مواد اولیه از محصولات موجود در زیرزمین میدان اصلی:

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان