تفاهم نامه بین ساترا و انجمن مددکاری اجتماعی ایران

[ad_1]

ساترا و انجمن مددکاری اجتماعی ایران برای پیشگیری و کمک به آسیب دیدگان سایبری تفاهم نامه ای امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی ساترا، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات سمعی و بصری (ساترا) و انجمن مددکاری اجتماعی ایران تفاهم نامه ای برای پیشگیری و کمک به آسیب دیدگان فضای مجازی امضا کردند. این تفاهم نامه با حضور «علی سعد» کاربر و تنظیم کننده اجتماعی جلسه و «سید حسن موسوی چلک» رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران امضا شد.

جلسه معاون اجتماعی و کاربران و رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران در این نشست با تاکید بر عدم وجود رویکرد ویژه در زمینه پیشگیری و کمک به آسیب دیدگان سایبری صحبت کردند. روندهای جهانی و دیدگاه های مرتبط با این بخش نیز مورد بحث قرار گرفت.

یک کمیسیون بین سازمانی برای مدیریت صدمات ایجاد کنید

بر این اساس، این جلسه دلیل دسترسی و تمرکز در این حوزه را نبود سازمان مسئول ویژه برای استفاده از ظرفیت همه نهادها و ساختارهای منطقه عنوان کرد. در همین راستا، با اعلام این جلسه، کمیسیونی بین سازمانی با حضور نمایندگان بخش و دستگاه‌ها، نهادها و مجامع دولتی با حضور کارشناسان سیاست‌گذاری و استفاده از ظرفیت در حوزه آسیب دیدگان فضای مجازی تشکیل می‌شود. . این نهادها برای اجرای برنامه اقدام کردند.

ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن مددکاری اجتماعی ایران و دغدغه های آن در خصوص آسیب دیدگان فضای مجازی از دیگر بخش های این نشست بود.

در پایان این دیدار، سعد و موسوی چلک با امضای یادداشت تفاهم، نسبت به موفقیت برنامه‌های پیشرو و تداوم همکاری‌ها در آینده و در زمینه‌های مرتبط ابراز امیدواری کردند.

همکاری جلسه با مسابقه

ساترا پیش از این با شرکت توسعه دهندگان فضای مجازی خالص (FMP) برای همکاری با رسانه ها و توانمندسازی آنها در زمینه سواد رسانه ای، تفاهم نامه ای منعقد کرده بود.

این تفاهم نامه با هدف تدوین قوانین و سیاست های حوزه رسانه های صوتی و تصویری و استفاده از توانمندی های دانش شبکه سراسری سمنا برای رسیدگی و کمک رسانی موثر به آسیب دیدگان فضای مجازی، اسفندماه گذشته به امضا رسید.

بر اساس این یادداشت، ساترا و فامپ شروع به همکاری برای ایجاد یک میز کمک رسانه ای برای کمک به آسیب دیدگان کردند. ساترا در مارس سال گذشته اعلام کرد کخ تصمیم گرفته است از شبکه NGO برای ارتقای سلامت فضای مجازی استفاده کند و تاکنون تفاهم نامه هایی با تعدادی از سازمان ها امضا کرده است.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما