(تصویر) پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021


در رفتن کارتون 2021 سیمپسون ها بار دیگر بینندگان خود را شگفت زده کرد، کارتون پر از پیش بینی های دنیای واقعی که امسال تکمیل شد.

به گفته فرخ، با نزدیک شدن به پایان سال 2021، پیش‌بینی‌های سیمپسون‌ها به شرح زیر است:

پرواز فضایی ریچارد برانسون

ریچارد برانسون، یک کارآفرین ثروتمند، اولین بنیانگذار یک پرواز فضایی بود که با موفقیت از سواحل فضا با یک جت راکت پیشران ویرجین گالاکتیک عبور کرد. در بخشی از آن کاریکاتور در سال 2014، سیمپسونز پیش بینی دقیقی از پرواز فضایی خود کرد، یک کارآفرین 71 ساله که جولای گذشته به فضا سفر کرد.

پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021

بدهی های بزرگ و کسری بودجه؛ میراث ترامپ برای بایدن

در 20 ژانویه 2021، جو بایدن 79 ساله به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد کرد و جایگزین دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا شد.

اگرچه سیمپسونز در سال 2000 مستقیماً اعلام نکرد که بایدن رئیس جمهور شود، اما پیش بینی کرد که ترامپ رئیس جمهور خواهد شد و بدهی های هنگفت و کسری بودجه برای رئیس جمهور بعدی باقی خواهد ماند.

پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021

لباس کامالا هریس در افتتاحیه

در همان قسمت، سیمپسون ها به صراحت پیش بینی کرد که کامالا هریس معاون رئیس جمهور خواهد شد، زیرا لیزا در روز افتتاحیه کامالا هریس در نقش یک زن در کارتون یک لباس بنفش بسیار روشن پوشیده بود. پیش بینی در سال 2000 در بخشی از آن کارتون انجام شد.

پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021

مجری مراسم افتتاحیه تام هنکس بود

شیوع کرونا منجر به مراسم تحلیف بایدن توسط تام هنکس بازیگر 65 ساله هالیوود شد و در یک اتفاق عجیب در کارتون سیمپسون در سال 2007، تام هنکس در مقابل یک گنبد شیشه ای جداگانه ظاهر شد. وی در این کاریکاتور در مقابل دوربین گفت: دولت آمریکا اعتبار خود را از دست داده و در قالب وام از من اعتبار می گیرد.

پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021

شورش حامیان ترامپ در ساختمان کنگره

شایان ذکر است، با اشاره به ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱، در یکی از کارتون‌های سیمپسون‌ها، شخصیت اصلی کارتون روی پشت بام خانه‌اش می‌نشیند و در اطرافش می‌سوزد، دقیقاً شبیه هرج و مرجی که در سال ۲۰۲۱ طرفداران خشمگین را فرا گرفت. ساختمان ترامپ صحنه مشابهی در کارتون سیمپسون ها دارد که در آن ساختمان را غارت کردند.

پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021

سویه جهش یافته آمیکرون

سیمپسون ها در سال 1993 آنفولانزای اوزاکا را پیش بینی کردند، یک بیماری همه گیر جهانی در آینده، شبیه به سویه جهش یافته فعلی آمیکرون.

پیش بینی های عجیب کارتون های سیمپسون از وقایع سال 2021

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances