به یاد علی انصاریان؛ مادر با تو همدردی می کنیم (عکس)


کد جدید: 1808755/34

زمان: 23:31
1400/11/15

بازدید از: 17,136

اهالی فوتبال به مناسبت بزرگداشت مرحوم علی انصاریان به همراه تنی چند از هنرمندان و فوتبالیست ها در دویست و بیست و دومین برنامه بهشت ​​زهرا حضور یافتند.

به گزارش “ورزش سه”، هنوز بسیاری به مهاجرت علی انصاریان اعتقادی ندارند. سال گذشته در چنین روزی فوتبالیست ها به عزاداری مهرداد میناوند پرداختند. این فوتبالیست مرفه که کمتر از یک ماه سن داشت شروع به ازدواج کرد اما قدر نقش او را در خارج از زمین فوتبال ندانست و با یک حمله قلبی مرگبار خداحافظی کرد. بعد از رفتن مهرداد همه خواستار مرخصی مرحوم علی انصاریان شدند. اما علیرغم خبر خوبی که ابتدا درباره علی انصاریان منتشر شد، در نهایت نباید اتفاقی به این شکل می افتاد و او هم مثل دوستش مهرداد، دوباره فوتبال را پر کرد و ظلم کرد.

علی انصاریان که از دوستان دیرینه مادرش بود، در این برنامه آرزو کرد که مادر داغ را نبیند و زودتر از مادرش دار فانی را وداع کند، اما مادر علی باور نمی‌کرد که این آرزوی پسرش برآورده شود و امروز او گریه می کند در پسرش داغ چون دیروز جگر گوشه اش را دفن کرد. هواداران فوتبال، فوتبال و هنر سعی کردند با مادر علی به او دلداری بدهند، اما خوب می‌دانستند که علی‌رغم تمام خواسته‌هایشان برای علی، دیگر او را نخواهد دید و باز هم نبود علی برای او دردناک است.

نه تنها مادر علی، نه تنها در ایران؛ هیچ کس در جهان باور نمی کرد که روزی گرانبهاترین زندگی آنها در اثر ویروس از دست برود. ویروسی به نام کرونا که هنوز در سراسر جهان در حال گسترش است و تنها آرزوی همه ما این است که علم به گونه ای پیشرفت کند که هیچکس در هیچ کجای کره زمین تحت تأثیر آن قرار نگیرد.

یک سال از کوچ علی انصاریان به دنیای دیگری می گذرد، اما گرمای این عاشق هنوز برای مادرش تازگی دارد. نعمت های بزرگ و خاطرات عالی تحمل این غم برای مادر علی بسیار سخت است اما الان در بهشت ​​زهرا خیلی ها با او همدردی می کنند و خود را در غم او شریک می دانند.

عکس: فاطمه داودی

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances