به پایان اپیدمی کرونا نزدیک می شویمدر رفتن سرعت انتقال اومیکرون خیره کننده است، اگرچه علائم آن خفیف تر از سویه های قبلی کووید به نظر می رسد. با این حال، دکتر آنتونی فائوچی مشاور رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با روزنامه آلمانی اشپیگل نسبت به کاهش خطرات اومیکرون هشدار داد. وی گفت: به پایان اپیدمی کرونا نزدیک شده ایم.

به گزارش فرارو؛ در ایالات متحده، این دانشمند 81 ساله مورد تنفر برخی قرار می گیرد و بسیاری او را ناجی می دانند. در زیر پاسخ این پزشکان و ایمونولوژیست ها را خواهید دید که تحقیقات در زمینه ایدز، سل، مالاریا و بیماری های خود ایمنی را در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکای مرکزی رهبری می کنند.

کاری که ویروس انجام می دهد توسط ویروس کرونا ایجاد می شود: ما را شگفت زده کرد. یکی از موارد غیرمنتظره این است که شاهد کرنش دلتا با قدرت و شدت بیشتری از نظر اثربخشی بودیم. فشار زیادی از سوی افرادی در ایالات متحده وجود داشت که نمی خواستند واکسینه شوند. بنابراین، همیشه جمعیت های آسیب پذیری وجود دارند که به ویروس اجازه انتشار می دهند. در آلمان هم همینطور است. بعد متوجه شدیم که ایمنی که بعد از واکسن ایجاد کردیم بعد از چند ماه کم شده است، بنابراین دوز تقویتی را شروع کردیم و وقتی کنترل ما خوب شد، Omicron رسید!

Omicron انتقال بسیار بالاتری نسبت به کرنش دلتا دارد. مطالعات اخیر در آفریقای جنوبی، بریتانیا و ایالات متحده نشان داده است که بروز بیماری Omicron به طور قابل توجهی کمتر است. این خبر خوبی است. در ایالات متحده، نرخ قابل توجهی از بستری شدن و مرگ در میان افراد واکسینه نشده یا به شدت نقص ایمنی وجود دارد.

با این حال، خبر نگران کننده این است که درصد زیادی از مردم به این بیماری مبتلا می شوند که درصد کمی از آنها نیاز به بستری جدی دارند که نگران کننده است و می تواند سیستم های مراقبت های بهداشتی را تحت تاثیر قرار دهد. به یک مشکل چالش برانگیز تبدیل شده است.

من فکر می کنم که ما شاهد ایجاد یک عفونت شایع تر اما کمتر جدی هستیم. حداقل ما امیدواریم که چنین باشد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. هدف ما دستیابی به سطحی از کنترل است که بیماری را شبیه سرماخوردگی معمولی کند تا افراد به شدت بیمار نشوند و نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشته باشند. در صورت انجام این روش، تعداد بیماران بستری در سال آینده کاهش می یابد و روند بستری شدن در بیمارستان کاهش می یابد. وقتی به آنجا رسیدیم ممکن است بتوانیم آن را به عنوان یک بیماری تنفسی ببینیم که برای اکثر مردم مشکلی نیست. امیدوارم در این مسیر حرکت کنیم. با این حال، این اشتباه را مرتکب نشوید که بگویید: “آفرین، پس کار تمام شد.” تضمین قطعی وجود ندارد.

با توجه به اینکه نرخ واکسیناسیون هنوز در کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​بسیار پایین است، شاهد افزایش بیشتر عفونت های ویروسی خواهیم بود. هنگامی که افراد واکسینه نمی شوند، احتمال جهش در ویروس وجود دارد و می توان فرض کرد که سویه بعدی میزان عفونت و شدت بیشتری نسبت به سویه omikron دارد.

ما باید مطمئن شویم که افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند واکسینه شده و آنتی بادی برای جلوگیری از آلوده شدن آنها به آنها داده می شود. ما باید مطمئن شویم که همه افراد مبتلا به HIV و کسانی که تحت شیمی درمانی هستند و دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند، به مراقبت های بهداشتی و مراقبت دسترسی دارند. انجام این کار احتمال عفونت را از بین می برد.

وضعیت و تصمیمات هر کشور با توجه به شرایط خاص آن کشور اتخاذ می شود. ما در آمریکا وضعیت بسیار خاصی داریم و اختلاف سیاسی بسیار بالایی وجود دارد. بسیاری نمی خواهند واکسینه شوند، تقریباً به دلایل ایدئولوژیک و سیاسی، اما نه به دلایل بهداشتی یا پزشکی.

در کشور ما افرادی هستند که اختلافات را به سیاست تبدیل می کنند. من سوژه یک چهره قطبی شده ام. من خودم را قطبی نکردم. تروریست ها به من حمله می کنند و می گویند من ویروس کرونا را ایجاد کردم. آنها دیوانه هستند و می گویند می خواهم آزادی مردم را از بین ببرم چون می گویم باید واکسینه شوند. او می گوید وقتی می گویم مردم ماسک بزنند، آزادی شخصی آنها را زیر پا می گذارم. من فقط در مورد ارتقای سلامت عمومی صحبت می کنم: افزایش واکسیناسیون، پوشیدن ماسک و اجتناب از مکان های شلوغ. به خاطر این چیزها بعضی ها از من متنفرند و در مورد من دروغ می گویند. در حوزه بهداشت عمومی چالشی پیش روی ما قرار دارد و زمان آن فرا رسیده است که همه در برابر یک دشمن دور هم جمع شویم. دشمن مشترک ما ویروس کرونا است. دشمن مشترک مقامات بهداشت عمومی نیستند که بخواهند شیوع این بیماری را کنترل کنند.

اگر علم را رد کنید، واقعیت را انکار می کنید. بسیاری از اقدامات ضد دموکراتیکی که اکنون شاهد آن هستیم، مربوط به کسانی است که حقیقت را انکار می کنند. مانند انکار واقعیت انتخابات ریاست جمهوری و حمله به ساختمان کنگره توسط کسانی که آن را رد می کنند.

من یک پزشک و یک دانشمند هستم و مسئولیت من به عنوان مدیر یک سازمان علمی توسعه واکسن ها و روش های درمانی برای مبارزه با شیوع بیماری ها است. ما در بحبوحه یک شیوع ویروسی تاریخی هستیم و من دو سال است که یک روز مرخصی نداشته ام. با این حال، مهم نیست. ما باید از انتشار ویروس جلوگیری کنیم. سپس به این فکر می‌کردم که به ساحل بروم و تعطیلات را بگذرانم، اما اکنون نه.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان