به سمت هتل در حران



رئیس اسلامی شهر تهران با حضور در برنامه تهران بیست در تشریح بودجه سال آینده شهرداری تهران از مبلغ حدود 18 هزار میلیارد تومان بودجه شورای شهر برای حمل و نقل عمومی پایتخت خبر داد.

به گزارش مهر مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بیش از 50 هزار میلیارد تومان برای شهر تهران در نظر گرفته شده است که منابع مالی آن، منابع درآمدی شهرداری تهران مانند مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ 8 هزار میلیارد تومان و 22 تومان است. هزار تومان نیز درآمدهای ناشی از توسعه شهری مانند عوارض ساختمانی و 8 هزار میلیارد تومان درآمدهای متفرقه مانند جریمه کسر پارکینگ و همچنین 8 هزار میلیارد تومان از فروش اموال غیر منقول و 4 هزار میلیارد تومان از تسهیلات بانکی هستند.

و پادشاه آشور آمد و تابوت عهد خداوند را گرفت.

و به آنها گفت: نان آن را نخورید و ننوشید.

چمران در خصوص مجوز هفت طبقه ساختن ساختمانها نیز متذکر شد و افزود: در این خصوص بر اساس طرح تفصیلی عمل خواهد شد به عنوان مثال در این خصوص که شما اشاره کردید اگر 60 درصد از آنها ساخته شده باشد، باقی کوچه نیز در صورت داشتن شرایط به همان تعداد. قدم بعدی قانون شکنی است.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در خصوص موضوعات بودجه بندی گفت: برای حمل و نقل و نقل و انتقال و ترافیک حدود 18 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است که از این مبلغ 4 هزار میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز تعیین شده است. یک ایده خوب.

به این موارد زیر را اضافه کنید:

چمران در ادامه با اشاره به یک مترو از بودجه حمل و نقل اظهار داشت: برای مترو 6 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که 2 هزار و 670 میلیارد تومان برای تکمیل خطوط 6 و 7 مترو 600 میلیارد تومان برای سایر خطوط است، 3. هزار تومان خرید واگن و 782 میلیارد تومان برای اورهال قطارها و 2.100 میلیارد تومان نیز برای مابهالتفاوت بلیت مترو و نیز 500 میلیارد تومان برای هوشمند سازی شهری مانند نصب دوربین های ترافیکی در نظر گرفته شده است.

مهدی چمران در خصوص سایر سرفصل های مصارف بودجه شهر تهران مانند خدمات شهری اظهار داشت: یک هزار و 980 میلیارد تومان برای نظافت شهر و حدود 2 هزار و 100 میلیارد تومان برای توسعه و نگهداری فضای سبز و 570 میلیارد تومان برای تجهیزات آتش نشانی و 2 هزار میلیارد تومان. تومان برای سازمان آتش نشانی و همچنین بر اساس قانون 1500 میلیارد تومان برای جبران سختی کار آتش نشانان و نیز 2 هزار و 850 میلیارد تومان برای مدیریت بحران در نظر قرار گرفته است.

رئیس شهر تهران در ادامه به تشریح بودجه فرهنگی و اجتماعی شهر تهران پرداخت و گفت: 4 هزار و 300 میلیارد شورای اسلامی برای حوزه فرهنگی و اجتماعی در نظر گرفته شده است که به عنوان مثال عناوینی مانند توسعه و حمایت از زیرساخت های فرهنگی و مذهبی و ساماندهی است. اگر به معبد بروید، هزاره و هزاره، هزاره باید نابود شود.

مهدی چمران در پایان در ویژه ساختن پنج هتل در بوستان های شهر تهران خاطر نشان کرد: این هتل ها قرار است در قالب و سرمایه گذاری ساخته شوند و حتماً از نظر جانمایی نیز در بوستان های بزرگ و فرامنطق های ساخته شوند.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان