به روز رسانی زنده Covid: جراح عمومی ایالات متحده به جوانان در مورد پیامدهای “ویرانگر” سلامت روان هشدار می دهد

[ad_1]

تصویردر ماه جولای در کاخ سفید، جراح عمومی ایالات متحده، دکتر.  ویوک اچ.  بت
اعتبار …داگ میلز / نیویورک تایمز

جراح عمومی ایالات متحده روز سه شنبه هشدار داد که جوانان به دلیل چالش هایی که نسل آنها تجربه کرده است، از جمله همه گیری ویروس کرونا (اپیدمی) در سراسر کشور (یا قاره) با پیامدهای “ویرانگر” سلامت روان روبرو هستند.

این پیام توسط دکتر ویوک اچ. گزارش 53 صفحه‌ای مورتی بخشی از یک مشاوره عمومی نادر است که بیان می‌کند اپیدمی‌ها تا بهار 2020 مشکلات سلامت روان را تشدید کرده‌اند.

این گزارش به افزایش قابل توجهی در گزارش‌های خود درباره افسردگی، اضطراب و مراجعه به اورژانس برای چالش‌های سلامت روان اشاره می‌کند. در ایالات متحده، مراجعه به اورژانس برای دختران نوجوانی که اقدام به خودکشی کرده بودند، در اوایل سال 2021 نسبت به مدت مشابه در سال 2019، 51 درصد افزایش یافت. برای کودکان، این تعداد 4 درصد افزایش یافته است.

در این گزارش آمده است که در سطح جهانی، علائم اضطراب و افسردگی در طول همه گیری ها دو برابر شده است. اما مشکلات سلامت روان در حال حاضر در ایالات متحده در حال افزایش است و بازدید از اورژانس مربوط به افسردگی، اضطراب و مشکلات مربوط به آن از سال 2007 تا 2018 28 درصد افزایش یافته است.

دلایل پیچیده است و هنوز قطعی نیست. در این گزارش آمده است که شیمی مغز نوجوانان و روابط با دوستان و خانواده از عوامل کلیدی هستند و افزوده شد که فرهنگ رسانه ای سریعی وجود دارد که می تواند باعث شود برخی از ذهن های جوان احساس درماندگی کنند.

او گفت: “جوانان با پیام هایی از طریق رسانه ها و فرهنگ عامه بمباران می شوند که حس ارزشمندی آنها را از بین می برد – به آنها می گویند به اندازه کافی خوب به نظر نمی رسند، به اندازه کافی محبوب هستند، به اندازه کافی باهوش یا به اندازه کافی ثروتمند نیستند.” مورتی در این گزارش نوشت. این در حالی است که پیشرفت قانونی و نگران‌کننده در موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوا، نابرابری درآمد، بی‌عدالتی نژادی، همه‌گیری مواد افیونی و خشونت با اسلحه صورت می‌گیرد.»

توصیه های جراح عمومی به تعداد فزاینده درخواست ها برای توجه و اقدام در مورد سلامت روان نوجوانان می افزاید. در ماه اکتبر، آکادمی اطفال آمریکا، آکادمی روانپزشکی کودکان و نوجوانان آمریکا، و انجمن بیمارستان کودکان به اعلام “اورژانس ملی” برای سلامت روان جوانان پیوستند.

در حالی که رسانه‌های اجتماعی اغلب برای آزار و اذیت نوجوانان مقصر شناخته می‌شوند، تحقیقات نشان می‌دهد که استفاده از صفحه نمایش به تنهایی راه‌حل نیست. در عوض، رسانه‌های اجتماعی و سایر فعالیت‌های آنلاین بیشتر برای بهبود وضعیت روانی نوجوانان انجام می‌دهند و باعث می‌شوند برخی ناراحتی بیشتری را تجربه کنند و برخی دیگر احساس تعلق را تجربه کنند.

بانی ناگل، عصب روانشناس کودکان در دانشگاه بهداشت و علم اورگان که نوجوانان را درمان و مطالعه می کند، گفت که تعاملات آنلاین الزامات اصلی ارتباط را برآورده نمی کند.

تحقیقات اخیر توسط نویسندگان همکار او نشان می دهد که تنهایی پیش بینی کننده اصلی احساس افسردگی و افکار خودکشی است.

او گفت: «فکر نمی‌کنم صحبت کردن با یک فرد آنلاین یک رابطه انسانی واقعی باشد. ناگل گفت.

تحقیقات نشان می‌دهد در عین حال، زمان استفاده از صفحه نمایش می‌تواند فعالیت‌هایی را که برای سلامت جسمی و روانی ضروری هستند، از جمله خواب، ورزش و فعالیت‌های شخصی جایگزین کند. نسل جوان امروزی با وجود ساعت‌های بی‌شماری با رسانه‌ها، بیش از هر گروه سنی دیگری احساس تنهایی می‌کند.

مقامات و دانشمندان به طور یکسان اذعان می کنند که تحقیقات کافی در مورد علل ریشه ای انجام نشده است. دکتر. مشاور مورتی خواستار تخصیص منابع بیشتر به درک و پرداختن به چالش‌های سلامت روان است و خواستار قدردانی بیشتر از سلامت روان به عنوان یک جزء مهم سلامت کلی است.

در پایان این گزارش آمده است: «اکنون زمان درخواست تغییر است.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما