به‌روزرسانی‌های زنده کووید: هلند آماده اعمال یک قرنطینه جزئی است


تصویر
اعتبار …Ramon van Flymann / EPA، از طریق Shutterstock

پخش عمومی NOS روز جمعه اعلام کرد، دولت هلند قصد دارد با افزایش تعداد موارد، یک قرنطینه نسبی سه هفته‌ای را برای مهار موج چهارم عفونت‌های کووید اجرا کند.

این اولین قرنطینه اخیر در اروپای غربی است که همه افراد را، خواه واکسینه شده یا غیر واکسینه شده، تحت تاثیر قرار می دهد و هلند روز پنجشنبه ۱۶۳۶۴ مورد جدید را گزارش کرد. این رقم که یک سطح غیرقابل مشاهده از زمان شروع همه گیری است، 33 درصد بیشتر از تعداد موارد جدید گزارش شده یک هفته قبل بود.

از شنبه، رستوران‌ها، کافه‌ها و کافه‌ها در سراسر کشور باید ساعت 19 تعطیل شوند و تماشاگران میزبان مسابقات ورزشی باشند. ساکنین اجازه ندارند بیش از چهار مهمان را به خانه خود دعوت کنند. و قوانین فاصله اجتماعی احیا خواهد شد، اگرچه مغازه های فروش کالاهای ضروری باز خواهند ماند.

انتظار می رود مارک روته نخست وزیر و هوگو دی یونگ وزیر بهداشت این اقدامات را عصر جمعه اعلام کنند.

کابینه آقای روته همچنین روز جمعه در مورد اینکه آیا باید اقدامات بلندمدتی برای الزام مردم به ارائه واکسیناسیون یا اثبات عفونت قبلی به منظور دسترسی به خدمات خاص یا شرکت در برنامه های خاص انجام شود، بحث خواهد کرد.

بر اساس گزارش Our World in Data، حدود 76 درصد از جمعیت این کشور به طور کامل علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.

اعتبار …دیوید ژالوبوفسکی / آسوشیتدپرس

جارد پائولیس، فرماندار کلرادو، با اشاره به گسترش گسترده ویروس کرونا در کلرادو، پنجشنبه گفت که همه بزرگسالان به دلیل خطر بالای عفونت، واجد شرایط دریافت واکسن تقویت کننده هستند، با این فرض که زمان کافی از دوز اولیه آنها گذشته باشد.

آقای پائولیس، یک دموکرات، فرمان اجرایی را امضا کرد که کل ایالت را در معرض خطر بالای قرار گرفتن در معرض قرار می‌دهد و هر فرد بزرگسالی را ملزم می‌کند که واکسن Pfizer-BioNTech یا Moderna را حداقل شش ماه قبل از تک دوز یا تک دوز واکسن جانسون و جانسون دریافت کند.

تنظیم‌کننده‌های فدرال می‌گویند بزرگسالانی که واکسن Pfizer-BioNTech یا Moderna را دریافت کرده‌اند، در صورتی که 65 سال یا بالاتر باشند، یا اگر به دلیل شرایط پزشکی یا محل کار یا زندگی‌شان در معرض خطر بیشتری باشند، واجد شرایط دریافت این واکسن هستند. افرادی که واکسن های جانسون و جانسون را که فقط برای بزرگسالان در دسترس است گرفته اند، واجد شرایط هستند. کسانی که تقویت کننده دریافت می کنند می توانند یکی از سه مارک واکسن را انتخاب کنند.

روز سه‌شنبه، Pfizer و BioNTech از سازمان غذا و دارو درخواست کردند که واجد شرایط بودن تقویت کننده خود را به همه بزرگسالان گسترش دهد. اگر تنظیم کننده آن درخواست را امضا کند، آنچه را که مقامات بهداشتی می گویند در حال حاضر مکرر اتفاق می افتد، مجوز می دهد. به نظر می رسد بسیاری از افراد چه از نظر فنی واجد شرایط باشند یا نه، تقویت کننده دریافت می کنند.

حجم رو به رشد تحقیقات اولیه جهانی نشان داده است که واکسن های موجود در ایالات متحده در برابر بدترین اثرات این بیماری حتی در تابستان در نوع دلتا بسیار مسری بسیار محافظت می کنند.

مطالعات متعدد منتشر شده نشان داده اند که محافظت از آنها در برابر عفونت، با یا بدون علائم، کاهش می یابد. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این به این معنی نیست که واکسن ها کار نمی کنند. اما اهمیت کاهش اثربخشی – و این واقعیت که همه بزرگسالان باید واجد شرایط تقویت کننده باشند – هنوز مورد بحث است.

دستور آقای پلیس از گسترش دسترسی تقویت کننده حمایت کرد و گفت که شاهد گسترش قابل توجهی از ویروس در سراسر ایالت کلرادو بوده است که واجد شرایط برای نوع محیط پرخطری است که تنظیم کننده های فدرال تقویت کننده را برای آن پاک کرده اند.

فرماندار در بیانیه ای گفت: “ما می خواهیم مطمئن شویم که کلرادو همه ابزارهای مورد نیاز برای محافظت از خود در برابر این ویروس کشنده و کمک به کاهش استرس بر بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی را دارد.”

منبع: موسسات بهداشتی دولتی و محلی. موارد روزانه تعداد موارد جدید گزارش شده روزانه است. میانگین هفت روزه میانگین یک روزه و داده های شش روز گذشته است.

این دستور در حالی صادر می شود که کلرادو با یکی از بدترین شیوع ویروس در یک سال مواجه است. براساس پایگاه داده نیویورک تایمز، از روز چهارشنبه، میانگین روزانه موارد جدید 42 درصد و میانگین مرگ و میر جدید در دو هفته گذشته 52 درصد افزایش یافته است.

اعتبار …جین هاتفلیش / گتی ایماژ

الکساندر شلنبرگ، صدراعظم اتریش روز پنجشنبه گفت، محدودیت‌های قرنطینه جدید برای افراد غیر واکسینه در اتریش وجود دارد زیرا موارد جدید کرونا در این کشور در حال افزایش است.

صدراعظم در یک کنفرانس خبری گفت، اگرچه چنین محدودیت‌هایی “اقدامات بسیار شدید” هستند، اما به نظر می‌رسد ضروری و “شاید اجتناب ناپذیر” باشند.

آژانس بهداشت ملی اتریش به طور متوسط ​​760 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در هر 100000 نفر در هفته گزارش می دهد که این میزان از اواخر اکتبر دو برابر شده است.

منبع: مرکز علوم و مهندسی سیستم های دانشگاه جان هاپکینز (CSSE). میانگین روزانه با داده های هفت روز گذشته محاسبه می شود.

طبق داده‌های دولتی گردآوری‌شده توسط سازمان جهانی در داده‌ها، حدود ۶۴ درصد از جمعیت این کشور تاکنون به طور کامل در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند – سهم بزرگ‌تری از ایالات متحده یا همسایگان شرقی اتریش، اما کمتر از اکثر کشورهای اروپای غربی.

دولت اتریش هفته گذشته اعلام کرد افرادی که به طور کامل واکسینه نشده اند را از رفتن به مکان هایی مانند رستوران ها و آرایشگاه ها منع می کند. این اقدام از روز دوشنبه اجرایی شد. همانطور که آقای شولنبرگ هشدار داد، قرنطینه محدودتر خواهد شد.

آقای شلنبرگ در بیانیه ای گفت: “وضعیت در اتریش و سایر کشورهای اروپایی بحرانی است.” و افزود که واحدهای مراقبت های ویژه بیمارستان ها سریعتر از حد انتظار پر می شوند.

صدراعظم مدتی است که درباره تصویر مخدوش در اتریش صحبت می کند. او ماه گذشته به آسوشیتدپرس گفت: «ما به یک اپیدمی غیر واکسینه آلوده خواهیم شد.

در یک کنفرانس خبری پس از دیدار با فرماندار ایالت جمعه گذشته، آقای شالنبرگ از اتریشی ها خواست تا عکس های خود را بگیرند.

او گفت: “با واکسیناسیون، ما نه تنها از خود، بلکه از دوستان، خانواده و همکارانمان نیز محافظت می کنیم.”

اعتبار …کریستف استاش / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

برلین – بیمارستان پیشرو در آلمان برای بیماری های ریوی ظرفیت بیمارستان دانشگاه را دارد. تعداد مبتلایان به کووید-19 در هفته های اخیر سه برابر شده است. حدود نیمی از آنها روی دستگاه تنفس مصنوعی هستند.

و همه واکسینه نشده اند.

از هر بیمار می پرسم: چرا واکسن نزدی؟ دکتر. سوزان هارولد، رئیس بیماری های عفونی، پس از بازدید روزانه خود از بخش در روز پنجشنبه گفت. “این ترکیبی از افرادی است که به واکسن ها اعتقاد ندارند، به دولت اعتقادی ندارند، و دسترسی به آنها از طریق کمپین های اطلاع رسانی عمومی دشوار است.”

بیمارانی مانند او محرک های اصلی موج چهارم موارد ابتلا به کووید-19 در آلمان هستند و هزاران عفونت جدید روزانه را ایجاد می کنند – بیش از هر مرحله دیگری از همه گیری این کشور.

منبع: مرکز علوم و مهندسی سیستم های دانشگاه جان هاپکینز (CSSE). میانگین روزانه با داده های هفت روز گذشته محاسبه می شود.

این یک مشارکت تکان دهنده برای آلمان است. با شروع همه گیری، آلمان نمونه ای از نحوه مدیریت ویروس و کاهش تعداد مرگ و میرها را ارائه داد. آزمایش و درمان گسترده، افزایش تعداد تخت‌های مراقبت‌های ویژه، و یک رهبر مورد اعتماد در میان صدراعظم آنگلا مرکل، دانشمند آموزش‌دیده‌ای که دستورالعمل‌های فاصله اجتماعی دولت به طور گسترده دنبال می‌شد.

اما امروزه، ترکیبی از چندین عامل منجر به رشد جدیدی شده است، از جمله دمای سرد، انتشار آهسته واکسن های تقویت کننده، و حتی انتقال واضح تر به کشورهای همسایه اروپای شرقی، مانند جمهوری چک. با توجه به این واقعیت که آلمان در وضعیت آشفتگی سیاسی قرار دارد، انتقال بین دولت ها کمکی نکرده است.

ینس اسپان، وزیر بهداشت اوایل این ماه گفت: “تمام چیزی که ما تجربه می کنیم اپیدمی اپیدمی های غیر واکسینه شده است.”

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances