به‌روزرسانی‌های زنده بریتنی اسپیرز: آیا شنیدن امروز به محافظه‌کاری پایان می‌دهد؟


تصویر
اعتبار …گتی ایماژ

پس از ماه‌ها رفت‌وآمد، سرنوشت بریتنی اسپیرز و محافظانش که از سال 2008 بر سرنوشت او نظارت می‌کنند، تنها به قاضی پرونده در دادگاه عالی لس‌آنجلس بستگی دارد، جایی که دادگاه قرار است ساعت 4 آغاز شود: ساعت 30 بعد از ظهر پایان – یا حداقل آغاز پایان – را در یک حماسه 13 ساله مشخص کنید.

هم خانم اسپیرز و هم پدرش جیمز پی. اسپیرز – یکی از مقامات قدیمی اجرای قانون – گفته است که می خواهد به حمایت ها پایان دهد.

متیو اس، وکیل این خواننده گفت: «زمان آزادی خانم اسپیرز فرا رسیده است. روزنگارت در درخواستی که اواخر ماه گذشته در دادگاه ارائه شد نوشت. وکلای آقای اسپیرز، معروف به جیمی، در گزارش وضعیت خود در این ماه گفتند: “جیمی معتقد است که حفاظت باید فوراً پایان یابد.” بادیگارد شخصی خواننده، جودی مونتگومری، نیز طبق شواهد دادگاه رضایت خود را اعلام کرده و با آقای روزنگارت به عنوان “طرح پایان کار” همکاری کرده است.

اما این به سادگی اجماع واضح دو طرف نیست.

در تصمیم گیری در مورد خاتمه دادن به حمایت به طور کلی، قاضی بررسی می کند که آیا محافظ «توانایی» را بازیافته است – اصطلاحی که عموماً به معیار بین توانایی های عملکردی و شناختی فرد و همچنین آسیب پذیری در برابر آسیب یا اجبار اشاره دارد.

اما پرونده خانم اسپیرز به شدت غیرعادی تلقی می شود، زیرا او همچنان به عنوان یک نوازنده اجرا و سلبریتی جهانی به کار گسترده خود ادامه داد و میلیون ها دلار درآمد داشت، در حالی که در همان زمان دادگاه او را واجد شرایط مراقبت از خود نمی دانست.

از ژوئن، خواننده قاطعانه گفته است که این سیستم بدون ارزیابی روانشناختی اضافی پایان خواهد یافت، و هیچ سابقه عمومی از قاضی برندا پنی، که اخیراً بر این پرونده نظارت داشته، وجود ندارد.

خانم اسپیرز در کپشن اینستاگرام که از آن زمان حذف شده است به احتمال موافقت قاضی اشاره می کند. او با استفاده از ایموجی ها برای تاکید نوشت: “این هفته برای من بسیار جالب خواهد بود.” من هرگز در زندگی ام برای هیچ چیز دیگری دعا نکرده ام.

اعتبار …ماریو آنزوونی / رویترز

هنگامی که بریتنی اسپیرز در ماه ژوئن سکوت عمومی خود را شکست و از دادگاه خواست که 13 سال است پول و زندگی شخصی او را کنترل کرده است، آزاد شود، به قاضی گفت: “من می خواهم بدون ارزیابی به حمایت پایان دهم. “

اما کارشناسان حقوقی می گویند که قضات به طور کلی به ارزیابی روانشناختی و سایر عوامل در هنگام بررسی اینکه آیا می توانند آزادی خود را تحت قیمومیت بازگردانند یا خیر، تکیه می کنند. هنگام بررسی اینکه آیا سرپرست «توانایی» را بازیافته است، معمولاً سعی می‌کند خطرات و مزایای توانایی شناختی و توانایی تصمیم‌گیری و مواردی مانند مراقبت‌های پزشکی، ازدواج و قرارداد را اندازه‌گیری کند.

در بیشتر موارد، ارزیابی‌ها توسط روانپزشکان قانونی یا روان‌شناسان متخصص در ارزیابی‌های عصب‌روان‌شناختی انجام می‌شود که ممکن است چندین روز طول بکشد. قضات مجبور نیستند یافته های ارزیاب را بپذیرند، اما معمولا این کار را می کنند.

خانم اسپیرز به عنوان یک نوازنده اجرا و سلبریتی جهانی زیر نظر او به کار خود ادامه داد و میلیون ها دلار درآمد داشت. اما کارشناسان می گویند موفقیت تجاری و مالی مستقیماً به این موضوع نمی پردازد که آیا یک فرد «ظرفیت ذهنی قانونی» را دوباره به دست آورده است یا خیر.

از ژوئن، خانم اسپیرز قاطعانه گفته است که می خواهد بدون ارزیابی روانشناختی اضافی به سیستم پایان دهد. او در ماه ژوئن در دادگاه گفت: «فکر نمی‌کنم کسی را ارزیابی کنم». “من به اندازه کافی کار کرده ام.”

هیچ سابقه عمومی وجود ندارد که قاضی برندا پنی اخیراً برای یکی از آنها ثبت کرده باشد. (طبق یک سند محرمانه به دست آمده توسط نیویورک تایمز، در سال 2016، یک بازپرس دادگاه اظهار داشت که حمایت از خانم اسپیرز، علیرغم درخواست‌های مداوم او برای فسخ، همچنان در راستای منافع او باقی مانده است، اما برای آزادی درخواست تجدید نظر کرده است.)

وکیل خانم اسپیرز، متیو اس. روزنگارت خاطرنشان کرد که در پرونده اخیر، پدر خانم اسپیرز، جیمز پی. وکلای اسپیرز سه بار اعلام کرده بودند که «بر اساس قانون محاکمه، ارزیابی ذهنی یا روانی لازم نیست» که آقای روزنگارت افزود: «خانم. اسپیرز با تمام وجود موافق است. ”

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel