بهترین های ایران را بخرید

[ad_1]

نماینده سابق ایران در اوپک گفت: در صورتی که تحریم های ایران نیز لغو شود، ممکن است آسیایی با ایران قراردادهایی را در خصوص خرید نفت منعقد کنند، در حال حاضر بالای یک میلیون بشکه نفت صادر می شود و بعید نیست که این میزان افزایش و تعداد افزایش یابد. بگذار ایران از سر راه برود.

محمد خطیبی در با ایسنا، با بیان اینکه وضعیت بازار به گونه ای است که به سرعت به حالت قبل از باز می گردد و در حال حاضر رشد کرده است، اما پیشنهاد نمی تواند به همان دلیل افزایش یابد به همین دلیل بازار با یک قیمت افزایش می یابد. :

وی با تاکید بر اینکه شرایط فعلی بازار بیانگر شرایط نامطلوب بازار و عدم کفایت عرضه است، گفت: در چنین شرایطی مانند کشورهای هند، ژاپن و پالایشگاه های خود را برای خرید نفت از ایران آماده می توان این کشور را با آمریکا مذاکره کرد و انجام داد. به معبد خدایان ملل روی زمین نرو.

نماینده سابق ایران در اوپک با بیان اینکه حتی ممکن است این کشور با آمریکا نیز از نفت خام استفاده کند و باتوجه به آن نیاز داشته باشد، اظهار کرد: باتوجه به نیاز به خرید نفت و ناتوانی در تامین نیاز به مصرف آن نیست. در نیمه های شب ساخته شده است.

خطیبی: به مرور زمان چرا این بازار بیشتر نمایان می‌شود با رشد سالیانه‌هایی که می‌خواهند از آن استفاده کنند، اما مطمئن باشید که به فصل تابستان وفصل پائیز وزمستان سال آینده می‌تواند رشد کند در این شرایط این شرایط را دارند که امنیت عرضه نفت را داشته باشند. از بین همه آنها می توانید مهمترین ارزش ملک را پیدا کنید.

ایران پول کافی در بازار ندارد
وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه تولید کنندگان با حداکثر فعالیت می توانند مازاد را تامین کنند، مشکل خواهد بود، در این شرایط یک منبع مطمئن به نام ایران وجود دارد که همه زمینه ها را به دلیل تحریم ها از تمام پتانسیل خود استفاده نمی کند بنابراین سعی می کنم که تا دیر نشده باشد. از این پتانسیل استفاده کنند، هر کشوری زودتر وارد کار شود، تصمیم خردمندان گرفته شود چرا که ممکن است اگر دیر شود پتانسیل ایران نیز پر شود و برای تامین نیاز نباشد.

نماینده سابق ایران در اوپک با بیان اینکه شرایط بازار و نیاز به کشورها به گونه‌ای است که تحریم‌ها دیگر معنایی ندارد، گفت: بحث تحریم‌های روسیه که مطرح می‌شود، آمریکایی‌ها بیان کردند و اعلام کردند که تحریم‌های روسیه منهای انرژی است، یعنی به هیچ عنوان تحریم‌ها وجود ندارد. در نهایت کار انجام شد و کار با قدرت زیاد انجام شد.

با بیان اینکه علیرغم اینکه آمریکا اعلام می کند که تحریم های سنگینی علیه روسیه اعمال می کند، اما انرژی شامل آن نمی شود چراکه میدانند اگر یک بحران بحرانی ایجاد شود که قیمت های دیگر قابل پیش بینی نیست، گفت: وضعیت فعلی نشان می دهد که بازار بسیار زیاد است. شما نتوانسته اید این کار را انجام دهید و در مورد آن چیزی نشنیده اید.

به گفته وی به نظر مردم قصد دارند تا آخرین نفس با آمریکایی ها همکاری کنند، اما آسیایی به فکر افتادن تا راهی برای پاسخ به بیابند به همین دلیل نیز اقدام به آماده سازی پالایشگاه های خود برای ورود نفت ایران کرده است.

اگر بدون پول برای آنها ارزش قائل نیستید
نماینده سابق ایران در با اشاره به وضعیت قیمت‌ها در بازار نفت در صورت شکست توافق و عدم تحقق برجام، گفت: با شروع فصل بهار قیمت‌ها تا حدودی کاهش می‌یابد یعنی گرمایشی خاموش می‌شود، اما مجدداً در تابستان به سیستم‌های شدید رشد خواهد کرد. و هیچ نشانی از آن نیست.

خطیبی با بیان اینکه پیشنهاد جدید به دلیل کاهش سرمایه‌گذاری کاهش یافته و در بسیاری از بخش‌ها، سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری صورت نگرفته است، اضافه می‌کند: این در شرایطی است که اگر سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری شود، خواهد شد، دلیل این مسئله تحریم‌ها است و یا جود. ما از قیمت مطمئن هستیم، قیمت به همین دلیل کافی نیست و پول کافی برای پرداخت قیمت یا قیمت نداریم.

به گفته وی، اگر وضعیت روسیه و روسیه و آمریکا بدتر از حال حاضر ممکن است شرایط بازار نفت را در شرایط بدتری قرار دهد، در این بین آسیایی باید به فکر امنیت انرژی باشد و ایران یکی از منابع مطمئن است که نشان می دهد کشور را نشان می دهد. باید مراقب باشید که این کار را نکنید.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما