بهبود اقتصادی بریتانیا با تداوم اختلالات عرضه کند شده است.

[ad_1]

تصویریک سوپرمارکت در منچستر، انگلستان در ماه سپتامبر.  خرده فروشی در بریتانیا در سه ماهه سوم به دلیل مشکلات در تحویل برخی کالاها کاهش یافت.
اعتبار …جان سوپر / آسوشیتدپرس

بهبود اقتصاد بریتانیا در تابستان کند شد و کمبود عرضه مانع کسب و کار و کاهش صادرات شد.

اداره ملی آمار روز پنجشنبه اعلام کرد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم 1.3 درصد رشد داشته است که نسبت به 5.5 درصد در سه ماه گذشته کاهش یافته است. هزینه‌های خدمات، به‌ویژه هتل‌ها، رستوران‌ها و سرگرمی‌ها، منجر به افزایش محدودیت‌ها در آخرین اپیدمی بزرگ در ماه ژوئیه شد و مردم تعطیلات خود را در کشور سپری کردند. بازگشت به ملاقات با پزشک شخصی نیز داده های رشد را افزایش داد.

اما بهبود در سایر زمینه ها ضعیف بود. کمبود جهانی نیمه هادی ها منجر به کاهش خرده فروشی و همچنین فروش خودرو شد. اختلالات و اختلالات زنجیره تامین مانع از رشد در بریتانیا شده است و انتظار می رود بیش از آنچه قبلا انتظار می رفت دوام بیاورد. این مشکلی است که کشورهای دیگر از جمله آلمان را آزار می دهد. در پشتیبان گیری و تحویل کالا به بنادر بریتانیا مشکلاتی وجود داشته است.

بر اساس گزارش دفتر مسئولیت بودجه، که برآوردهای مستقلی را برای دولت بریتانیا ارائه می کند، برگزیت اختلالات عرضه را به دلیل مهاجرت و تغییرات تجارت، از جمله نیروی کار کم و سیستم گمرکی سخت اتحادیه اروپا، افزایش داده است.

به دلیل کاهش صادرات تجهیزات و ماشین آلات حمل و نقل، صادرات نسبت به سال گذشته نزدیک به 2 درصد کاهش یافت.

کالوم پیکرینگ، اقتصاددان گفت: «مشکلات منحصر به فرد مربوط به برگزیت»، اسناد گمرکی اضافی، بازرسی های امنیت غذایی و موانع تجارت بدون تعرفه با اتحادیه اروپا، بزرگترین شریک تجاری آن، «بدون شک چالش های بندر و حمل و نقل را تشدید می کند. در بانک برنبرگ، مشتری در یادداشتی نوشت.

کاهش سرعت بهبودی جهان پس از اپیدمی، پیش‌بینی‌های رشد جهانی و بریتانیا را کاهش داده است. بانک مرکزی انگلیس هفته گذشته اعلام کرد که اقتصاد بریتانیا در سال جاری 7 درصد رشد خواهد کرد و پیش بینی خود را به میزان یک چهارم درصد کاهش داد. این امر درصد کلی رشد را برای سال 2022 – به 5 درصد – کاهش داد، زیرا انتظار می‌رود اختلالات عرضه تا پایان سال بر اقتصاد تأثیر بگذارد و پیش‌بینی می‌شود که تورم سالانه در بهار به حدود 5 درصد افزایش یابد.

بانک انگلستان گفته است که باید در ماه‌های آینده با افزایش قیمت‌ها نرخ بهره را افزایش دهد، اما منتظر اطلاعات رسمی بیشتری در مورد آنچه در بازار کار پس از پایان برنامه مرخصی تحت حمایت دولت در سپتامبر رخ داده است، است. بانک مرکزی اعلام کرد که پایان این برنامه بیش از یک میلیون شغل ایجاد کرده است و اکنون که پرداخت ها انجام شده، بیکاری ممکن است اندکی افزایش یابد. بانک باید بدون توسل به سیاست های پولی سختگیرانه، تورم را کنترل کند.

با توجه به اینکه انتظار می رود بهبودی کند باشد، موسسه ملی تحقیقات اقتصادی و اجتماعی این هفته هشدار داد که افزایش قیمت ها، کاهش محرک های مالی و اعمال افزایش مالیات، خانه های بریتانیا را تحت فشار قرار می دهد. این سازمان مستقر در لندن همچنین گفت که کاهش برنامه اصلی مزایای دولتی می‌تواند تعداد خانواده‌هایی را که توانایی پرداخت مایحتاج اولیه را ندارند دو برابر شود.

اعتبار …آلی سانگ / رویترز

ایلان ماسک، مدیر اجرایی تسلا، روز چهارشنبه فاش کرد که پس از استفاده از گزینه‌ها در مقیاس بزرگ، حدود 5 میلیارد دلار از سهام تسلا را برای انجام تعهدات مالیاتی خود فروخته است.

بر اساس یک پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، آقای ماسک بین دوشنبه تا چهارشنبه حدود 4.5 میلیون سهم فروخته است. سهام تسلا در روز چهارشنبه در 0 1,067.95 بسته شد، به ارزش حدود 8 4.8 میلیارد، اما با قیمت کمی بالاتر فروخته شد.

در پرونده، شری. ماسک گفت که او “فقط” حدود یک میلیون سهم از 2,154,572 سهام را برای پرداخت مالیات فروخت و هر کدام 6.24 دلار به دست آورد. سهامی که او در مجموع 13.4 میلیون دلار خرید، بلافاصله حدود 32.3 میلیارد ارزش داشت. بعداً در روز چهارشنبه، آنها فروش 3.6 میلیون سهم دیگر را فاش کردند.

آقای ماسک هنوز حدود 17 درصد از سهام تسلا را در اختیار دارد که ارزش آن حدود 180 میلیارد دلار است. تسلا اخیراً از ارزش بازار 1 تریلیون عبور کرده است.

در آخر هفته، آقای ماسک نظرسنجی را در توییتر منتشر کرد و از پیروانش خواست 10 درصد از سهام خود را بفروشند و با اشاره به بحث سیاسی در مورد اینکه آیا آمریکایی‌های ثروتمند باید بر اساس ثروتشان نسبت به درآمدشان مالیات بگیرند یا خیر. او گفت که با هر چیزی که پاسخ دهندگان انتخاب کنند، عمل خواهد کرد و گفت که حدود 58 درصد برای فروش هستند.

صرف نظر از رای، افشاگری ها حاکی از آن است که آقای ماسک در ماه سپتامبر برنامه ای برای فروش سهام در هنگام خرید اختیار داشته است. حداقل ماسک دارای 20 میلیون گزینه سهام به ارزش حدود 30 میلیارد دلار است که در ماه اوت به پایان می رسد. بعید است که بسیاری از این گزینه ها واجد شرایط رفتار مالیاتی ترجیحی باشند، به این معنی که اگر از همه آنها استفاده کند، باید میلیاردها دلار مالیات بپردازد.

ارزش سهام تسلا در معاملات دو روزه پس از پست توییتر آن 16 درصد کاهش یافت، اگرچه در روز چهارشنبه قبل از افشای قرارداد آقای ماسک، 4.3 درصد افزایش یافت. پس از افشای آن، سهام تسلا در معاملات پس از فروش افزایش یافت.

استیون گاندل در گزارش مشارکت داشته است.

تعمیر:

نسخه قبلی این مقاله به اشتباه از روزی که ایلان ماسک سهام خود را برای پوشش بدهی های مالیاتی فروخت، اشاره کرد. او آن سهام را روز دوشنبه فروخت، طبق پرونده خود، نه چهارشنبه، تاریخ بایگانی و سایر فروش ها.

اعتبار …آلی سانگ / رویترز

روز مجردها بزرگ‌ترین جشن بی‌تردید مصرف‌گرایی روی زمین بود: خرده‌فروشی آنلاین 24 ساعته، با سرآشپزی پر از کنفتی و مارک‌ها، پیچ‌دار و علی‌بابای مشهور، چینی ای. – در مرکز همه اینها تایتان تجاری قرار دارد.

در این روز، سنت سالانه 11 نوامبر، خریداران چینی همچنان احتمالاً کالاهای زیادی را خریداری می کنند. اما مهجوریت امسال کمی بیش از حد ناشایست به نظر می رسد.

Shopping Holiday که بیش از یک دهه پیش توسط علی بابا اختراع شد، در حال تبدیل شدن به عصر جدیدی برای صنعت اینترنت چین است که بر عدالت و مسئولیت پذیری تاکید دارد و قیمت های عمومی را افزایش می دهد. آخرین روز تنها برای علی بابا فرصتی بود تا آخرین نوآوری ها را به نمایش بگذاریم تا مردم را تشویق کنند تا بی دقتانه خرج کنند. موضوعات بزرگ امسال: تدارکات سبز، محصولات سازگار با محیط زیست و استفاده “دقت آمیز”.

اکنون زمان فناوری های بزرگ در چین به رهبری شی جین پینگ است. در حالی که آقای شی برای سومین دوره به عنوان بهترین رهبر کشور در گذشته آماده می شود، دولت او نرده های نظارتی جدیدی را در اطراف علی بابا و سایر شرکت های سنگین اینترنتی نصب کرده است و به دوره رونق افسارگسیخته این صنعت پایان می دهد.

جک ما، یکی از بنیانگذاران علی بابا، زمانی در جشن شبانه روز مجردها شرکت می کرد. امسال، بیشتر ناپدید شدن آقای ما باعث نگرانی در مورد امنیت او شده است. مقاله کامل را بخوانید

ویدئو

پخش کننده ویدیو در حال class=
نسخه متحرک متا لوگوی جدید منتشر شده توسط این شرکت.

یک انیمیشن شیک لوگوی تمام برنامه‌ها و محصولات فیس‌بوک را به‌صورت آنلاین نشان می‌دهد و چشم‌انداز درخشانی از آینده ایجاد می‌کند: یک علامت بی‌نهایت آبی دو رنگ در کنار کلمه «meta».

برای کارشناسان طراحی، تغییر ایجاد شده توسط این شرکت کلاهبرداری شده آخرین نمونه از تلاش های شرکت های آمریکایی برای ایجاد یک نام تجاری کمتر منحصر به فرد و در نهایت کمتر توهین آمیز بود. همچنین چالش رو به رشد هویت های شرکتی، از هدست های VR گرفته تا ساعت های هوشمند، وجود همزمان در اندازه های مختلف و تنظیمات دیجیتال را منعکس می کند – چالشی که برای متا بزرگتر می شود زیرا به دنبال ایجاد هویت برای چیزی که وجود ندارد. هنوز وجود ندارد.

مایکل اوهامی، نویسنده «لوگو»، مجموعه‌ای از برندها و آرم‌های شرکتی، گفت: «باکس‌های زیادی را بررسی می‌کند. “خیلی ساده است. در تمام مقیاس ها بسیار قابل مشاهده است. آبی است.” (آبی رنگی است که در طول تاریخ با ایمنی و قابلیت اطمینان همراه بوده است. نمادهای بی نهایت بدون گوشه و لبه های ناهموار را می توان خطرناک دانست.) مقاله را بخوان

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel