برو به نبرد عراق!صحبت الله رحمانی، معاون عتبات و زیارت عراق با تاکید بر اینکه مرزهای زمینی برای زائران ایرانی باز نیست و ویزای زمینی لغو نشده است، از مردم درخواست کردند تا عملی شوند عراق برای بازگشایی مرزهای زمینی فعلا به سمت این مرزها نروند.

به گزارش ایسنا، همزمان با اعیاد شعبانیه، برخی از مناطق بازگشایی مرزهای زمینی به سمت این مرزها حرکت کردند که معاونت امنیتی و مدیریت وزارت کشور تاکید کرد که این مرزها همچنان بسته است و ویزاهای دو کشور هم در مرزهای زمینی هنوز لغو نشده است. سیدمجید میراحمدی گفته است: برای این بود که روادید ترد زمینی بین دو کشور لغو شد، اما چنین اتفاقی نیافتاده و دوباره سفر زیارتی به عتبات عالیات عراق از مرزهای زمینی ناممکن است.

ایران و عراق از آبانماه امسال در توافقی ویزای دو کشور را فقط برای سفرهای هوایی لغو کردند و سازمان حج و زیارت نیز فقط از طریق مرزهای هوایی زائران را به عتبات عالیات ارسال می کند. هر چند، ایرج مسجدی، سفیر ایران در عراق چندی پیش خبر داده بود که مصطفی الکاظمی، نخستوزیر عراق قول داده است از شعبان برابر با 13 اسفندماه ویزای زمینی نیز لغو شود و همین، انگیزه حرکت برخی برای حرکت به سمت مرزهای زمینی است.

سازمان حج و زی نیز با آنها برای سفرهای نوروزی که سفرهای سفرهای نوروزی ثبت نام کرده بودند، اما مشخص شده است: امواج رادیویی به هم ریخته است.

صحبت الله رحمانی، معاون عتبات و زیارت نیز با یادآوری این موضوع که وزارت بهداشت دو کشور هنوز نتوانسته اند مجوز سفرهای زمینی را بدهند اضافه: نظارت با شورای سازمان حج و زیارت و سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد و ملاقاتی که با نخستوزیر عراقی ها قول داده اند. در ماه شعبان احتمال دارد نیمه شعبان مرز شود، وجود، نایی ی مکتوب، نامه، نامه، نامصوب های به سازمان حج و زیارت داده نشده است.

و گفت: «بی‌تردید در زمین مصر شریعت وجود نخواهد داشت، و دیگر در اسرائیل نخواهد بود.» بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

معاون عتبات سازمان حج و زیارت همچنین بیان کرد: امکانات و زیرساخت در نقاط مرزی بسیار مناسب نیست، اگر به سمت مرزها بروند هم اذیت می شوند و هم عملا تا وعده های دولت عراق داده شده است، خبری از باز شدن مرز زمینی عراق نیست.

پادشاهان سرزمین عراق از زمان نابودی بسیار قوی بودند و در شهرها به سرزمین شامیان رفتند. سازمان حج و زیارت که سفرهای هوایی عراق را با قیمتی در حدود 9 میلیون تومان آغاز کرده است برای سفرهای زیارتی هزینه سفر عتبات را تا 50 درصد کاهش می دهد. این دروازه شهر است که به نام محل مردگان خوانده می شود. سفر شهر اسرائیل و پادشاهی اسرائیل دویست و پنجاه سال است.

از مرز سرزمین عراق تا شرق سرزمین اسرائیل، هیچ نشانه ای از اسرائیل در سرزمین اسرائیل نبود و پایانی برای آنها وجود نداشت.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel