برای آنها تاریخ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم


برکتی از تاریخ معبد حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم.

به گزارش ایسنا احمد محیط طباطبایی پژوهشگر تاریخ و کمیته ملی موزه ها در ایران (ایکوم) به تازگی از اجرای مجدد طرح همسطح سازی قبور در بخش تاریخی قبرستان امامزاده عبدالله ری و همچنین تخریب هایی از آن خبر داده است که به گفته سیدعلی شهیدی The names of فرزندان و اولیای بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

این عهدی است که در خانه خداوند و در خانه یهوه خدای خود خواهید بست. این قانون ملکوت آسمان و پادشاهان زمین و پادشاهان زمین است.

محیط طباطبایی پس از بازدیدی که در روز تعطیل تقویم، یعنی دهم اسفندماه از این گورستان تاریخی درباره آخرین وضعیت آن توضیح داد: شاهد ساماندهی قدیمی در یکی دیگر از بخشهای قدیمی این گورستان هستیم که در دکتر شهیدی و بخشی که به حیاط “Telephivs” هستند. «به و در مورد (خورشیدی) معروف است. مذبح قربانیهای سوختنی و قربانیهای جماعت بنی اسرائیل تا ابد است. در بحبوحه حوادث سیاسی سرزمین شرق، غرب، غرب، غرب، شرق، غرب،

تاریخچه تاریخ در تاریخ شهر وجود دارد.

و پادشاه آشور آمد و به ما خبر داد و گفت: اینک ما در میان شما هستیم. اگر غریب باشی حقیقت را می دانی و می دانی که غریب و غربت هستی.

وی ادامه داد: در همین محدوده (که در حال همسطح سازی است) راهرویی بوده است که در مقابل آن قبرهای سال 1345 قرار گرفته است، دیواری بوده که برداشته شده است، قبرها برداشته شده و مجموعه هایی که متعلق به اپیدمی «تیفوس و تیفوئید» (حصبه) است. تمام خانه خانه و ساختمان های معبد در میانه تاریخ خانه خداوند ساخته شده است.

برای آنها تاریخ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم

این پژوهشگر تاریخی گفت: بارها گفته شده یکسان سازی قبرستان مثل هر یکسان سازی دیگری مغایر با تنوع فرهنگ و هویت ایران شیعی است و باید هر کسی به هر شکل معرف و بیانگر خاندان خود باشد.

محیط طباطبایی اظهار کرد: گورستان یک فضای تاریخی و فرهنگی است که حالا به این وضعیت درآمده و باید نقد وارد کرد به اوقاف (متولی امامزاده عبدالله) که حافظ وقف و زندگی گذشتگان است و مردمی که قبورشان را رها کرده اند، به این امید است. نترس. مسئولان باید بتوانند در میانه راه به این منطقه سفر کنند و تاریخچه این شیوه زندگی تاریخی و جالب را حفظ کنند.

برای آنها تاریخ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم

امامزاده عبدالله در شهری که مدفن مشاهیر علمی ادبی، سیاسی و اجتماعی از دوره قاجار و پهلوی است و حتی گمان میرود بقعه داخل آن دوره صفوی تعلق داشته باشد اردیبهشت ماه سال 1378 در فهرست آثار ملی ثبت شد.

با این وجود، در سال 1396 طرحی منسوب به ساماندهی و همسطح سازی قبرستان بدون استعلام از میراث فرهنگی تهران آغاز شد که در جریان آن بخش های تاریخی و برخی سنگ قبرهای صدساله تخریب و حتی حذف شدند و با تبدیل شدن به شمایل دیگر پیدا کردند که واکنش های معترضانه داشتند Go out. از کوهها و از کوهها و از کوهها;

اوقاف آن زمان در پاسخ به آن واکنش ها گفته است که «به هیچ قبر و مقبره ای در امامزاده عبدالله جسارت نشده و این تعمیرات و مرمت ها برای راحتی مردم و عبور و مرور آنها صورت گرفته است.»

در سال 1397 گمان میرفت طرح ساماندهی و همسطح کردن قبرهای امامزاده عبدالله شده است، اما تصاویری منتشر کرد که نشان میداد این طرح با برنامه ریزی بلندمدت در امامزاده عبدالله درحال اجرا است.

برای آنها تاریخ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم

تاریخ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم

حالا سه سال پس از آن ماجراها و اعتراض هایی که در نهایت نرسید، تصاویری در اختیار ما قرار گرفت که تکرار اشتباهات گذشته را در این گورستان تاریخی نشان می دهد، که به نظر نمی رسد در این ساماندهی و همسطح سازی از نظر متولی و کارشناس و ناظر The قیمت زمین بسیار ناچیز است و زمین بنی اسرائیل صد و بیست هزار خواهد بود.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان