با گزینه های جدید سفارشی سازی مایکروسافت – Zomit، کنترلر ایکس باکس خود را جذاب تر کنید

[ad_1]

Microsoft Xbox Design Lab در اوایل سال جاری خود را مجدداً راه اندازی کنید تا به گیمرها کمک کنید تا کنترلر خود را با طیف گسترده ای از رنگ ها سفارشی کنند. اکنون، این شرکت گزینه های سفارشی تری را نسبت به نسل قبلی ارائه کرده است، از جمله دسته های لاستیکی و گزینه های رنگ متالیک.

به گزارش Gizmodo، مایکروسافت اخیراً پستی را منتشر کرده است که در آن علاوه بر ارائه میلیون ها ترکیب طراحی موجود، این شرکت در حال گسترش گزینه های سفارشی شده است. در همین حال، گزینه های جدیدی برای دستگیره لاستیکی مشکی رنگ اضافه شده است تا کنترلر در گرما از دست شما خارج شود. همچنین 19 پوشش فلزی جدید برای پدهای D و ماشه های کنترلر وجود دارد.

طیف جدید رنگ‌های متالیک شامل نقره‌ای استرلینگ، نقره‌ای پوتر، نقره‌ای گان متالیک، مشکی حبشی، صورتی رترو، صورتی عمیق، قرمز اکسیدی، نارنجی، طلایی، ولتاژ الکتریکی، سبز سرعتی، آبی یخچالی، آبی سنجاقکی، آبی معدنی، آبی معدنی، بنفش سلطنتی، سبز شبانه و گرم طلایی.

دسته بازی ایکس باکس

علاوه بر این، مایکروسافت سه رنگ جدید را هنگام طراحی بیرونی کنترلر Xbox اضافه کرده است: Dragonfly Blue، Military Green و Electric Green.

مقالات مرتبط:

اگر نمی خواهید تک تک اجزای کنترلر خود را سفارشی کنید و ترجیح می دهید طیفی از تم ها را بر اساس بازی مورد علاقه خود خریداری کنید، سری جدید کنترلرهای Microsoft “Inspired by” دارای طرح هایی مانند Skyrim، Forza Horizon 5، Battlefield 2042 خواهد بود. . و جمهوری سواران.

در عین حال، نقطه ضعف کوچک محدوده های سفارشی ایکس باکس این است که کنترلر آزمایشگاه طراحی ایکس باکس از 70 دلار شروع می شود (10 دلار بیشتر از کنترلر استاندارد). برای دریافت گزینه هایی مانند دستگیره های لاستیکی جدید باید هزینه بیشتری بپردازید. همچنین از آنجایی که این کنترلرها سفارشی هستند، حدود سه تا چهار هفته طول می کشد تا به دست خریدار برسد.

به هر حال، اکنون Xbox Design Lab برای کسانی که می‌خواهند مهارت‌های خود را با طراحی کنترل‌کننده واقعاً منحصربه‌فرد به نمایش بگذارند، این گزینه قابل تنظیم‌تری را ارائه می‌دهد. در همین حال، دارندگان پلی استیشن 5 هنوز هم طیف بسیار کمتری از ترکیب رنگ های رسمی برای کنترلر دارند. Sony Dual Sense موجود است.

نظر شما در مورد گزینه های جدید سفارشی سازی Xbox چیست؟

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما