باشگاه: پورتو بدشانس بود. من اصلا به منچستر فکر نکرده ام


کد خبر: 1793832/29

زمان: 16:58
1400/09/02

هدیه: 8,453

ما لیورپول را می خواهیم و پیروز می شویم

یورگن کلوپ در کنفرانس خبری با پورتو گفت که این تیم در دور اول بدشانس بود و تاکید کرد که فردا برای پیروزی در زمین خواهند بود. او به هیچ سوالی در مورد منچستر پاسخ نداد.

به گزارش “ورزش سه”، از هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا فردا لیورپول در آنفیلد میزبان پورتو خواهد بود. دیداری که برای پورتو بسیار مهم است اما قرمزها که صعودشان به دور بعد تضمین شده است، می توانند راحت تری بازی کنند. لیورپول با برتری 4 بر صفر مقابل آرسنال و دو گل، باید به مصاف هواداران طارمی برود.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی حضور داشت و اولین سوال در مورد منچستریونایتد از او پرسیده شد: من برای این سوال آماده نبودم. هرگز به وضعیت منچستر پس از اخراج سالشر فکر نکردم. متاسفم. “

شرایط و مصدومیت تیم:“ما تقویم فشرده ای داریم، اما همیشه احترام گذاشته ایم و در هر رقابتی با تمام توان شرکت کرده ایم. باید روی خودت و بازی بعدی تمرکز کنی. وضعیت سلامتی هندرسون مشخص نیست. او دیروز در فرم 100 درصدی نبود اما آمد. بستن و او عملکرد رضایت بخشی داشت.مثل رابرتسون و هندرسون.هر دو آماده هستند اما معلوم نیست بازی را شروع کنند یا خیر.در این مورد فردا تصمیم خواهم گرفت اما قطعا تیم برنده را به میدان می فرستم.

می دانیم که پورتو بسیار با انگیزه است، اما ما لیورپول هستیم و می خواهیم تحت هر شرایطی برنده شویم. ما در زمین به پورتو باختیم اما داستان بازی فردا متفاوت است. اگر پورتو ما را شکست دهد، بازی آخر هفته آنها مقابل اتلتیکو نهایی خواهد شد. امیدوارم فردا هواداران مثل همیشه خوب و در بهترین شرایط خود باشند.»

ترکیبی را انتخاب کنید: اگر فقط روی 11 بازیکن خاص تمرکز می کردم، دیگر تیمی نداشتیم. من برای یک فصل طولانی و برای موفقیت به همه بازیکنانم نیاز دارم. ما ثبات می خواهیم».

پیروزی پر گل:“در این بازی، پورتو بدشانس بود. این زوج همیشه دفاعی نیستند و خیلی زود مصدوم شدند. ما در بدترین زمان ممکن به آنها گل زدیم که طبیعتا بهترین زمان برای ما بود.”

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان