بابک کیهانفر سرمربی موقت تیم فوتبال مردان بوندسلیگا شد

[ad_1]

بابک کیهانفر، کمک مربی تیم فوتبال FSFA در بوندسلیگا آلمان، در دیدار بعدی مقابل گروتر فیرت، سرمربی تیم ماینتس خواهد بود. این تغییر پس از محرومیت سرمربی ماینتس صورت می گیرد.

به گزارش دویچه وله؛ بابک کیهان فر، دومین سرمربی ایرانی فوتبال بوندسلیگا آلمان پس از الکساندر نوری، در هفته بیستم فوتبال بوندسلیگا مورد توجه فوتبالدوستان ایرانی قرار خواهد گرفت.

او به عنوان کمک مربی در کادر فنی تیم فوتبال FSFA مشغول به کار بود. ماینتس فعال است و به طور موقت هدایت تیم را در بازی بعدی ایالت راینلاند-فالتز آلمان در بوندسلیگا 1 آلمان مقابل تیم گریت فرث بر عهده دارد.

بوخوم پس از دریافت کارت زرد چهارم در بازی قبلی و اخطار به بو منسون، سرمربی دانمارکی ماینتس، “انتقال” شد.

بابک کیهانفر در ژانویه سال گذشته به همراه بو اسنوسون در هفته پانزدهم فصل گذشته بوندسلیگا به ماینتس پیوست و در نجات این تیم از خطر جدی سقوط در بوندسلیگا 2 نقش بسزایی داشت.

موفقیت ترکیبی آسونسون و کیهانفر در 12 ماه گذشته توجه فوتبال آلمان را به خود جلب کرده است. او در این فصل روند صعودی تیم ماینتس را ثابت نگه داشته است.

این تیم در حال حاضر با 27 امتیاز از 19 بازی در رده دهم بوندسلیگا قرار دارد. منگنز در حال حاضر نسبتا آرام است و 9 امتیاز نسبت به رده های شانزدهم و هفدهم جدول کاهش یافته است.

بابک کیهانفر سابقه همکاری طولانی با بو آسونسون را دارد. مربی ایرانی الاصل به عنوان کمک مربی بو آسونسون در تیم جوانان زیر 19 سال FSF تا سال 2019 که او نیز متولد شهر ماینتس است. ماینتس در آکادمی فوتبال بوندسلیگا نیز فعال بود.

کیهانفر سپس در سال 2019 به همراه آسونسون به لایفرینگ پیوست، جایی که استعدادهای جوان و برجسته ردبول سالزبورگ در لیگ 2 اتریش بازی می کنند.

هیئت های فوتبال ماینتس بابک کیهانفر را مربی ای با “دانش و مهارت های فنی بالا” توصیف می کنند که در زمینه “انگیزه تیمی” نیز از توانایی های ویژه ای برخوردار است.

کارشناسان فوتبال منز می گویند که بابک کینفر به عنوان یک «رابط اجتماعی» از یک سو در صحبت با بازیکنان و از سوی دیگر در مشاوره و همکاری با سرمربی نقش بسیار موثری دارد.

بابک کیهانفر پس از الکساندر نوری دومین مربی ایرانی در بوندسلیگا است که تا سال 2017 سرمربی تیم فوتبال وردربرمن بود. بنابراین موفقیت اخیر او نویدبخش آینده ای موفق برای این مربی جوان است.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما