این کار را انجام دهید، این راهنما را در دوره ICDL در تبریز دریافت کنید

ماژول ICDL Computer and Online Essentials اکنون در جمهوری چک در دسترس است. می توانید انتخاب کنید که در دوره 3 واحدی ICDL Essentials یا دوره کامل ICDL Core (7 واحد) ثبت نام کنید. می توانید یکی از صفحات گسترده دیگر را به صورت زیر فعال کنید: روی پنجره کلیک کنید. مقداری را در پنجره Width وارد کرده و روی OK کلیک کنید. روی Open کلیک کنید. آخرین فایل بارگذاری شده در پنجره ظاهر می شود. اهداف ماژول داوطلبان موفق قادر خواهند بود: با صفحات گسترده کار کنند و آنها را در فرمت های مختلف فایل ذخیره کنند. یک صفحه گسترده را در نوع فایل دیگری ذخیره کنید، مانند: فایل متنی، HTML، الگو، پسوند فایل مخصوص نرم افزار، شماره نسخه. صفحه‌گسترده را با نام دیگری در یک مکان دستگاه ذخیره کنید صفحه‌گسترده را به‌عنوان یک نوع فایل مختلف ذخیره کنید، مانند: الگو، فایل متنی، پسوند فایل مخصوص نرم‌افزار، شماره نسخه بین صفحات گسترده باز جابه‌جا شوید. درج فیلدها: اطلاعات شماره صفحه، تاریخ، زمان، نام فایل، نام کاربرگ در سرصفحه و پاورقی. سلول ها درج داده ها یک عدد، تاریخ، متن را در یک سلول وارد کنید. 2 سلول 2. 1 درج کنید، انتخاب کنید درک کنید که یک سلول در یک کاربرگ باید فقط یک مورد داده داشته باشد (مثلاً جزئیات نام در یک سلول، جزئیات نام خانوادگی در یک سلول مجاور). لیست، یک ردیف خالی قبل از ردیف با کل وارد کنید، مطمئن شوید که سلول های حاشیه لیست خالی هستند یک عدد، تاریخ، متن را در یک سلول وارد کنید انتخاب یک سلول، یک محدوده از سلول های مجاور، یک محدوده از غیر مجاور سلول ها، یک کاربرگ کامل.

مرتب سازی داده ها محدوده ای از سلول ها را بر اساس یک معیار به ترتیب حروف الفبای صعودی، نزولی، صعودی و نزولی مرتب کنید. روی OK کلیک کنید تغییر رنگ های ستون، نوار، خط، قسمت پای در نمودار/گراف هنگامی که یک نمودار خط، میله یا ستون ایجاد می کنیم، Calc رنگ های پیش فرض را به سری های داده های مختلف اختصاص می دهد. رنگ های ستون، میله، خط، قسمت پای را در نمودار/گراف تغییر دهید. رنگ پس زمینه را در نمودار/گراف تغییر دهید. بقیه نیز لود می شوند اما در پس زمینه هستند. رنگ های مختلف را به محتوای سلول، پس زمینه سلول اعمال کنید. محتویات سلول را حذف کنید جستجو و جایگزینی از فرمان جستجو برای محتوای خاص در یک کاربرگ استفاده کنید. سطرها، ستون ها را در یک کاربرگ حذف کنید. ردیف، محدوده ردیف های مجاور، محدوده ردیف های غیر مجاور را انتخاب کنید. سطرها و ستون ها سطرها، ستون ها را در یک کاربرگ درج کنید.

برای نمایش مقدار داده: روی نمودار دوبار کلیک کنید.

ویرایش داده ها محتوای سلول اضافی را وارد کنید، محتوای سلول موجود را جایگزین کنید. اگر داده های ما نادرست باشد یا اگر منطق دستکاری های ما ناقص باشد، اطلاعات در بهترین حالت بی فایده و در بدترین حالت خطرناک خواهند بود. روند این امر به اختصار شرح داده خواهد شد. باز کردن صفحه گسترده در ویندوز فرآیند باز کردن فایل ها در ویندوز اساساً یکسان است. نمودارها / نمودارها با استفاده از نمودارها / نمودارها انواع مختلف نمودارها / نمودارها را از داده های صفحه گسترده ایجاد کنید: نمودار ستونی، نمودار میله ای، نمودار خطی، نمودار دایره ای. برای نمایش مقدار داده: روی نمودار دوبار کلیک کنید. Calc Click File را ببندید و سپس Exit را بزنید. از نوار اسکرول عمودی برای مشاهده تمام فرمت های فایل استفاده کنید. از دستور جایگزین برای محتوای خاص در یک کاربرگ استفاده کنید. تغییر اندازه، حذف نمودارها/نمودارها. تنظیمات برگه خروجی را آماده کنید تغییر حاشیه‌های کاربرگ: بالا، پایین، چپ، راست. تراز، جلوه‌های مرزی محتوا را در یک سلول تراز کنید، محدوده سلول‌ها: چپ، مرکز، راست، بالا، پایین.

اگر اعداد را در قالبی وارد کنید که Calc آن را به عنوان تاریخ تشخیص دهد، Calc آنها را به عنوان یک تاریخ در نظر می گیرد و محتویات سلول را به قالب پیش فرض تاریخ قالب بندی می کند. این مطالب مطالعه برای صحت فنی تأیید نشده است و تضمین نمی کند که کاربر نهایی امتحانات ECDL مرتبط را با موفقیت پشت سر بگذارد. هر آزمون ارزیابی و/یا تمرین مبتنی بر عملکرد موجود در آن (انتشارات، سی دی و غیره). ) فقط به این (نشریه، سی دی، و غیره) مراجعه کنید و به منزله یا دلالتی برای تاییدیه توسط European Computer Driving License Foundation در رابطه با تمام امتحانات ECDL نیست. بنیاد ECDL یک نام تجاری ثبت شده توسط The European Computer Driving License Foundation و ECDL Foundation (International) Limited است. اگر می‌خواهید فقط ستون‌ها را ثابت کنید، مکان‌نما را در خط 1 قرار دهید، سپس Windows» Freeze گزینه‌ها/اولویت‌های اصلی را در برنامه تغییر دهید: نام کاربری، فهرست/پوشه پیش‌فرض برای باز کردن، ذخیره صفحات گسترده نام کاربری و داده‌ها نام کاربری پیش‌فرض را می‌توان به صورت زیر تنظیم کرد. : ابزار» گزینه ها. صفحه گسترده را با نام دیگری ذخیره کنید. اعداد و محتوای متن را در یک صفحه گسترده دوره ICDL در تبریز قالب بندی کنید.

کامل بودن داده ها را بررسی کنید.

کادر متنی بسته بندی خودکار را علامت بزنید. اضافه کردن، تغییر متن در سرصفحه و پاورقی کاربرگ. 5 هدف چاپی چاپ خودکار خطوط سرصفحه را در هر صفحه از یک کاربرگ چاپ شده اعمال کنید. تنظیمات صفحه‌گسترده را تنظیم کنید و محتوای صفحه‌گسترده را قبل از چاپ نهایی صفحه‌گسترده بررسی و تصحیح کنید. کامل بودن داده ها را بررسی کنید. انتخاب، مرتب سازی و کپی، انتقال و حذف داده ها. 2. 3 کپی، انتقال، حذف کپی محتویات یک سلول، محدوده ای از سلول ها در یک کاربرگ، بین کاربرگ ها، بین صفحات گسترده باز استفاده از ابزار تکمیل خودکار/ابزار کپی برای کپی کردن، بزرگ کردن داده های وارد شده انتقال محتویات یک سلول، یک محدوده سلول ها در یک کاربرگ، بین کاربرگ ها، بین صفحات گسترده باز. اگر مجموعه‌ای از اعداد خالص (۰،۱،۲،۳،۴،۵،۶،۷،۸،۹) در یک سلول وارد شوند، Calc معمولاً داده‌ها را عددی تلقی می‌کند.

Calc فرض می کند که می خواهید یک سری اعداد را وارد کنید، مانند اختلاف کل بین سلول ها. کاربرگ ها کار با کاربرگ ها درج یک کاربرگ جدید. 3.2 کاربرگ‌ها جابه‌جایی بین کاربرگ‌ها درج یک کاربرگ جدید، حذف کاربرگ. روش خوب در نام‌گذاری کاربرگ‌ها را بشناسید: به جای پذیرش نام‌های پیش‌فرض، از نام‌های کاربرگ معنی‌دار استفاده کنید. کپی، انتقال، تغییر نام یک کاربرگ را در صفحه‌گسترده. از ابزار تکمیل خودکار/ابزار کپی برای کپی کردن، افزودن داده های وارد شده استفاده کنید. کاربرگ ها را به درستی کپی، انتقال، حذف و تغییر نام دهید. تکرار، انتقال، حذف محتویات یک سلول، محدوده سلول‌های یک کاربرگ، بین کاربرگ‌ها، بین صفحات گسترده باز را کپی کنید.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances