اینیستا: می خواهم به بارسلونا برگردم

[ad_1]

کد خبر: 179 1623/29

زمان: 16:02
1400/08/21

هدیه: 6636

من از وضعیت فعلی در باریا ناراحت هستم

آندرس اینیستا مطمئن است که دوست نزدیکش ژاوی تیم را به عنوان مربی بارسا به موفقیت هدایت خواهد کرد. او همچنین ابراز تمایل کرد که برگردد.

به گزارش “ورزش سه”، ژاوی هرناندز از دوشنبه گذشته به صورت رسمی در بارسلونا کار خود را آغاز کرد و به عنوان سرمربی جدید معرفی شد. او باید بارسا را ​​از بحران فعلی نجات دهد و قول داد که این کار را انجام دهد.

بارسا شنبه آینده به مصاف اسپانیول خواهد رفت و جاوی هفت روز دیگر فرصت دارد تا تیمش را برای این دیدار حساس آماده کند.

آندرس اینیستا، اسطوره بارسا در مورد چالش جدید زاوی در باشگاه کاتالان صحبت کرده است: من همیشه با ژاوی رابطه خوبی داشتم و از زمانی که او بارسا را ​​ترک کرد با هم در تماس بودیم. الان هم هر از چند گاهی صحبت می کنیم. ما پس از شایعاتی مبنی بر جایگزینی بارسا و کومان صحبت کردیم. او خوشحال است زیرا می‌دانم که مربیگری در بار बार्a برای او رویایی بود و او خود را آماده برای این چالش می‌داند.

او بهتر از هرکسی بارسا را ​​می شناسد و باشگاه را دوست دارد. من می دانم که او این چالش را انجام خواهد داد و تمام تلاش خود را برای کمک به موفقیت Bar बार्a انجام خواهد داد. فقط پیروزی در بارسا مهم است و ژاوی آن را به خوبی می داند. او به عنوان یک بازیکن همه چیز را با باریا به دست آورد و اکنون به عنوان یک مربی قصد دارد این موفقیت ها را تکرار کند.

پیشنهاد ژاوی برای بازگشت به بارا:“نه، البته، من شوخی کردم و خندیدم که حاضرم یکی دو بازی برای او انجام دهم و تمام. در واقع، من دوست دارم یک روز به بارسلونا برگردم. سال ها برای این تیم بازی کردم. اکنون می‌خواهم به گونه‌ای متفاوت به بار बार्a خدمت کنم. هیچ چیز مشخص نیست و هیچ کس از آینده خبر ندارد.

وضعیت فعلی باریا:“آن موقع به من رسید. من هم تیمی های سابقم را می بینم که شرایط برای آنها سخت شده و برای من دردناک است. بارها بازیکنان جوانی دارند و آنها تا کنون نتایج خوبی کسب نکرده اند. برای هواداران نیز سخت است.”

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما