ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت های اقساطی:

ایمپلنت اقساطی یکی از خدمات درمانی دندانپزشکی تاج  می باشد. در این سیستم به راحتی می توانید از خدمات کاشت دندان اقساطی چک یا سفته استفاده کنید. حداکثر تسهیلات برای هر نفر 20 میلیون تومان است. در صورتی که هزینه کاشت دندان اقساطی به همراه سایر هزینه های دندانی شما مانند پرکردن و عصب کشی بیش از 20 میلیون تومان است، می توانید با معرفی یکی از بستگان، اعتبار را افزایش دهید. مدت بازپرداخت این اعتبار بین 6 تا 12 ماه می باشد.

می توانید از سایر خدمات دندانپزشکی نیز استفاده کنید. مدت زمان در دسترس بودن این امکانات کمتر از یک هفته است. در حال حاضر این سرویس فقط به شهروندان استان های تهران و البرز ارائه می شود. ایمپلنت های دندانی شرایط لازم برای دریافت ایمپلنت اقساطی در قالب قرض الحسنه برای بهره مندی از این تسهیلات باید شرایط زیر را داشته باشید. اگر نمی توانید این شرایط را داشته باشید، بهتر است یکی از بستگان واجد شرایط شما از این تسهیلات بهره مند شود: هیچ چک برگشتی بدون پرداخت بانکی معوق چک ماهیگیری داشته باشید کاشت دندان اقساطی برای اطلاع بیشتر از هزینه کاشت دندان ارزان و پرداخت هزینه به صورت اقساطی با ما تماس بگیرید.

مشاوره و ویزیت در پکیج خدمات دندانپزشکی  در کلینیک دکتر قائمی  رایگان بوده و بهتر است قبل از هر اقدامی با مراجعه به دندانپزشک از هزینه خود مطلع شوید. هزینه کاشت اقساطی هزینه ایمپلنت دندان به عوامل زیر بستگی دارد: نوع مواد مصرفی و کشور سازنده نوع روکش دندان تخصص دندانپزشک به طور کلی، ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی نسبت به سایر تولید کنندگان هزینه بیشتری دارند. دلیل این امر کیفیت بسیار بالای ایمپلنت های اروپایی است. البته در بسیاری از موارد بیمار نیازی به ایمپلنت اروپایی ندارد و با ایمپلنت کره ای ایمپلنت دندان به خوبی انجام می شود.

علاوه بر این، برخی از بیماران نیاز به کاشت دندان های خود توسط متخصص فک و صورت دارند. بیماران خاص، تلاش های جدید برای کاشت، دیابتی ها، افراد مبتلا به پوسیدگی استخوان ابتدا باید توسط متخصص فک و صورت معاینه شوند. متداول ترین نوع روکش دندان زیرکونیا است که بسیار محکم و گرانتر از روکش های pfm است. هزینه ایمپلنت دندان بر اساس مواد مورد استفاده تعیین می شود. در دندانپزشکی پاستور هزینه ایمپلنت کره ای با نشان دیو شامل پایه و روکش بین 4.500.000 تومان تا 5.000.000 تومان می باشد.

این امکان برای بیماران وجود دارد که بسته بندی ایمپلنت باز نشده را ببینند. در صورت نیاز به تزریق پودر استخوان، هزینه تزریق پودر استخوان به صورت جداگانه دریافت می شود. کاشت ایمپلنت دندان در این مرکز توسط متخصص فک و صورت انجام می شود. اگر کل هزینه شما کمتر از 10 میلیون تومان باشد، بازپرداخت 6 ماهه و اگر هزینه ها بیش از 10 میلیون تومان باشد، بازپرداخت 12 ماهه است. هزینه ایمپلنت در مراکز دیگر ممکن است بسته به برند متفاوت باشد. برای اطلاع بیشتر از هزینه های دندانپزشکی و هزینه کاشت دندان اقساطی با ما  تماس بگیرید.

انواع روش های دریافت ایمپلنت قسطی برای دریافت خدمات اقساطی می توانید دندان های خود را بدون پیش پرداخت کاشت کنید. اگر چک دارید یا می خواهید سفته بدهید، روش دریافت اقساطی ایمپلنت متفاوت است. کاشت اقساطی با چک و بدون ضامن داشتن چک یک مزیت بزرگ است زیرا می توانید این خدمات را در قالب قرض الحسنه دریافت کنید. بازپرداخت اعتبار دریافتی می تواند تا دوازده ماه طول بکشد. قبل از دریافت اعتبار، 5 درصد از کل اعتبار از شما دریافت می شود و یک ماه پس از تراکنش، ودیعه پرداخت می شود. در مجموع 8.4 درصد به کل اقساط دریافتی با هر قسط اضافه می شود. فقط دو فقره چک به عنوان تضمین از متقاضی دریافت می شود اما اقساط به صورت ماهانه

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances