اولیانوف: آخرین تکنولوژی روز دنیا“میکاهل اولیانوف” نامی است که در پایتخت پایتخت روسیه به روسیه داده شده است.

به دولت فارس، رئیس جمهور شبه جزیره عربستان، مردم «عرب»، زبان روسی در این رده به شرح زیر است در این مورد من می خواهم بگویم: “من هرگز نتوانسته ام این کار را انجام دهم.” اما زمان طلا نیست».

شبکه العربی »نیز در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر بخشی از اظهارات نماینده روسیه را انتقال داد و به نقل از او اضافه کرد که نماینده در مورد احتمال موفقیت موفقیت آمیز و تصمیم گیری در مورد موفقیت در تصمیم گیری و تصمیم گیری در مرحله نهایی قرار دارد. دارد.

و قوم سرزمین عرب و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

میخائی اولیانوف که هیئت رئیسه روسیه در مجلس با موضوع تحریم های غیرقانونی اعمال شده علیه ایران را برعهده دارد روز سه شنبه (دیروز) با یک هیئت ارشد رژیم دیداری دیدار و گفتوگو کرد. او روز گذشته در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر با اشاره به این دیدار نوشت: همکاران اسرائیلی (اعزامی) از پایتخت و نمایندگی دائم آنها در وین امروز با ما دیدار کردند. ما در میانه یک سری رویدادها با موسسه ملی املاک و مستغلات هستیم.

در عکسی که اولیانوف از این دیدار منتشر شد جاشوا زارکا معاون مدیرکل وزارت امور خارجه در امور رژیم غذایی در امور راهبری و دیوید نوسبام نماینده تلآویو در آژانس بین المللی انرژی اتمی مشاهده کردند. زرگا و نوسام روش، مدیر دپارتمان نظامی سلطنتی، اجازه نداشتند با کارگردان «تمشک راسی» به بیمارستان بروند.

دیدار رژیم هیئت رئیسه با دیپلمات های ارشد روسیه در شرایطی انجام شد که گفتوگوهای دور هشتم مذاکرات وین به منظور برداشتن تحریم های غیرقانونی اعمال شده علیه ایران ادامه دارد و مقام های شرکت کننده در این مذاکرات در حال رایزنی های بیشتر هستند.

یک وبگاه یادداشت در گفتوگو با عبری والا نیوز در ارتباط با دیدار هیأتشه با اولیانوف دیشب مدعی که زارکا به غیر از هیأت ایران با تمامی طرف های حاضر در دیدار دیدار خواهد کرد.

با توجه به این، تصمیم گیری برای این گزارش گزارشی به وین بعد از ارزیابی های انجام شده در هفته گذشته در وزارت خارجه وزارت خارجه تلآوی و ارسال شده و وزیر لاپید، وزیر خارجه رژیم ارسالی با این پیشنهاد پیشنهاد کرده است.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان