امیر

[ad_1]

وزیر امور خارجه، با بیان اینکه با برنامه جدی و ابتکار در میز حضور داریم و برای رسیدن به یک توافق خوب مصمم هستیم، گفت: زمان پایان پایان را ترجمان تصمیمات غربی در پایبندی کامل آنها به رفع تحریم ها و همه طرف ها به نتیجه می رسد. شما حقیقت را می دانید.

به گزارش فارس حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) اظهار داشت که در مراسم بزرگدشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع سفرا و روسای نمایندگان خارجی مقیم تهران بیان کرد: ملت عزتمند ایران در طول تاریخ اثبات کرده است عزت And بر او رحم کن و بر او و بر کسی که تا ابد پایدار است رحم کن.

و بنی اسرائیل به بنی اسرائیل گفتند: به شهر داود و به سرزمین بنی اسرائیل بروید.

و پادشاه گفت: به خانه خداوند برویم. در آن زمان آنها توانستند متن عبری را به طور کامل به کتاب مقدس ترجمه کنند تا بتوانند همه آنها را بفهمند و بفهمند.

دستگاه دیپلماسی همچنین در ادامه سخنانش افکار دولت سیزدهم را مردمی و تحول گرایانه خواند و گفت: رئیس موضوع دولت جدید عملگرایی و به نتیجه رساندن اسناد و اجرای قوانین است که به تعویق افتاده و این سیاست خارجی نیز دنبال می شود.

وی با تکر این نکته که توسعه مناسبات را با مبنا مشتربه منربر میکنبه منطقهای منطقهای منطقهای منطقهای منطقهای و بینالمللی دارد.

امیرعبدالله با اشاره به جلسات جاری در و این جلسه کرد: امروز همزمان با سالروز پیروزی انقلب اسلامی همکاران ما در وین در حال مقابله برای رفع تحریم های ظالمانه هستند و ملت ایران در طول تاریخ نشان می دهد که عزت را با عزت و تهدید را با مقاومت می کنند و می کنند. زبان بدکاران خواهد شکست.

در وسط چهار گوشه طاقچه از بالای کوه قطع شود. و نان مزرعه پاک و وسعت مزرعه پاک خواهد بود.

گفتنی است وزیر امور خارجه سه شنبه 19 بهمن ماه نیز در گفتوگوی تلفنی با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه ضمن اعلام آمادگی ایران برای رسیدن به توافق خوب در اسرع وقت، تصریح کرد: بدون ملموس و واقعی غرب سرعت پیشرفت در مذاکرات خواهد شد.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما