امیر لاک هنوز زنده بود، اگر ضمانت های بی کوبیدن نبود، کشیش. الشارپتون می گوید

[ad_1]


آندره لاک، پدر امیر لاک، روز پنجشنبه در مراسم تشییع جنازه خود در وزارتخانه های بین المللی معبد شیلو در مینیاپولیس سخنرانی می کند. لاک در فوریه کشته شد 2 توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که آنها حکم بازرسی بدون ضربه را اجرا کردند.

نیکول نری / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

نیکول نری / AP


آندره لاک، پدر امیر لاک، روز پنجشنبه در مراسم تشییع جنازه خود در وزارتخانه های بین المللی معبد شیلو در مینیاپولیس سخنرانی می کند. لاک در فوریه کشته شد 2 توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که آنها حکم بازرسی بدون ضربه را اجرا کردند.

نیکول نری / AP

MINNEAPOLIS – کشیش الشارپتون به صدها نفری که روز پنجشنبه برای تشییع جنازه امیر لاک گرد هم آمده بودند گفت که اگر مینیاپولیس حکم بدون ضربه را ممنوع می کرد، مرد سیاهپوست 22 ساله هنوز زنده بود.

شارپتون در میان چندین سخنران بود که به لاک و دیگر سیاهپوستانی که در برخورد با پلیس جان باختند ادای احترام کرد. همراه با سرود و دعا، خدمات در وزارتخانه های بین المللی معبد شیلو شامل محکومیت شدید نژادپرستی در پلیس و تقاضاهای قاطع برای تغییر بود.

شارپتون گفت: «امیر گناهی جز جوان بودن و سیاه پوست بودن در آمریکا نداشت. او گفت اگر مینیاپولیس حکم‌های بدون ضربه را ممنوع می‌کرد، “امروز صبح در مراسم تشییع جنازه حضور نداشتیم.”

شارپتون همچنین خاطرنشان کرد که ماه فوریه ماه تاریخ سیاه‌پوستان است و او درباره تاریخ برده‌داری صحبت کرد و توضیح داد که چگونه برده‌ها نامشان را از آنها گرفته و مجبور می‌شوند نام اربابان خود را ببرند. او گفت که سیاه پوستان برای مدت طولانی به عنوان “مظنونین بی نام” دیده می شدند.

شارپتون در حالی که جمعیت کف می زدند گفت: “دیگر بس است. ما دیگر مظنونان بی نام شما نخواهیم بود.”

پیش از این مراسم، از شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه خواسته شد که «اسمش را بگو». جواب دادند: امیر لاک.

عمه لاک، لیندا تایلر، نژادپرستی در پلیس را محکوم کرد و از افسران خواست که صحبت در مورد نیاز به آموزش بیشتر را متوقف کنند و در عوض شروع به استفاده از تکنیک های کاهش تنش در سفیدپوستان و سیاه پوستان کنند.

او گفت: “اگر کاری است که شما به سادگی نمی توانید انجام دهید، ما فقط از شما می خواهیم که امروز استعفا دهید به جای اینکه برادر یا خواهر دیگری را به قبر او استعفا دهید.” او همچنین گفت که نمی خواهد در مورد اینکه چگونه پلیس یک شغل دشوار است بشنود.

او در حالی که جمعیت تشویق می‌کردند، گفت: «اگر فکر می‌کنید افسر پلیس بودن شغل سختی است، سعی کنید یک مرد سیاهپوست باشید.


مادر امیر لاک، کارن ولز، مرکز، و کشیش. ال شارپتون، سمت چپ، در مراسم تشییع جنازه لاک در وزارتخانه های بین المللی معبد شیلو، پنجشنبه، فوریه، می رسد. 17، 2022، در مینیاپولیس، مین. لاک در فوریه کشته شد 2 توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که آنها حکم بازرسی بدون ضربه را اجرا کردند.

نیکول نری / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

نیکول نری / AP


مادر امیر لاک، کارن ولز، مرکز، و کشیش. ال شارپتون، سمت چپ، در مراسم تشییع جنازه لاک در وزارتخانه های بین المللی معبد شیلو، پنجشنبه، فوریه، می رسد. 17، 2022، در مینیاپولیس، مین. لاک در فوریه کشته شد 2 توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که آنها حکم بازرسی بدون ضربه را اجرا کردند.

نیکول نری / AP

پرتره بزرگی از لاک در جلوی کلیسا با تابوت سفیدی که بالای آن گل رز و دسته‌های گل قرار گرفته بود، نمایش داده شد. فرماندار دموکرات مینه سوتا تیم والز و سنت. پل شهردار ملوین کارتر از جمله حاضران بود.

مرگ لاک با اصرار خانواده او و دیگران برای ممنوعیت آنها در مینه سوتا و فراتر از آن، اعتراض هایی را علیه حکم های بدون ضربه به وجود آورده است.

شهردار مینیاپولیس، جاکوب فری، که به دلیل استفاده شهر از چنین احکامی مورد بررسی قرار گرفته است، و آملیا هافمن، رئیس موقت پلیس مینیاپولیس در این مراسم شرکت نکردند. اسقف معبد شیلو ریچارد هاول جونیور. قبل از مراسم به استار تریبون گفت که فری بدون دعوت از طرف خانواده شرکت نخواهد کرد.

با شروع مراسم، صدها نفر سرود «هر صدا را بلند کن و بخوان» را قبل از اینکه هاول کلیسا را ​​به دعا بخواند، خواندند. اعضای گروه برنده جایزه گرمی Sounds of Blackness نیز به اجرای برنامه پرداختند. آنها بعداً آهنگ خود را با عنوان “Black Lives Matter” خواندند.

مراسم تشییع جنازه در همان کلیسایی برگزار شد که مراسم داونته رایت برگزار شد

این مراسم در همان کلیسایی برگزار شد که داونته رایت پس از کشته شدن او توسط یک افسر پلیس حومه شهر مینیاپولیس در ماه آوریل به یادگار ماند. شارپتون، در حالی که مراسم تشییع جنازه رایت را اداره می کرد، “بوی بد خشونت پلیس” را محکوم کرد.

لاک کمی قبل از ساعت 7 صبح در فوریه توسط یکی از اعضای تیم SWAT مورد اصابت گلوله قرار گرفت. 2 به عنوان افسران حکم بازرسی بدون ضربه را در یک خیابان سنت. پرونده قتل پل ویدئوی دوربین بدن حداقل چهار افسر را نشان می دهد که با استفاده از یک کلید بی سر و صدا وارد آپارتمان مرکز شهر محل اقامت او شده و سپس حضور خود را فریاد می زنند. این ویدئو نشان می‌دهد که لاک در حالی که در یک تسلا پیچیده شده است، درست قبل از اینکه یک افسر به او شلیک کند، اسلحه‌ای را در دست گرفته و تکان می‌دهد.

نام لاک در حکم صادر نشده بود و در آپارتمان زندگی نمی کرد. اعضای خانواده قتل او را “اعدام” خواندند، و خاطرنشان کردند که این ویدئو نشان می‌دهد که یک افسر به مبل لگد می‌زند و نشان می‌دهد که لاک از خواب بیدار و سرگردان شده است. آنها همچنین با مخالفت پلیس مخالفت کردند و گفتند که لاک پس از اینکه اسلحه خود را به سمت افسران نشانه رفته بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

فری در حالی که شهر سیاست خود را دوباره بررسی می کند، چنین حکمی را تعلیق کرده است. اداره دستگیری جنایی ایالتی در حال تحقیق در مورد تیراندازی لاک است.

کمیته قانونگذاری به بحث در مورد احکام بدون ضربه می پردازد

در حالی که مراسم تشییع جنازه در حال انجام بود، کمیته ایمنی عمومی مجلس قوانینی را شنید که به طور قابل توجهی استفاده از حکم بدون ضربه را محدود می کند.

این لایحه، توسط نماینده آتنا هولینز از سنت. پل، تنها در موارد معدودی از جمله آدم ربایی و قاچاق انسان، چنین حکمی را مجاز می داند. این فراتر از اقداماتی است که در سال گذشته تصویب شد، که جستجوی احکام بدون ضربه را برای افسران دشوارتر کرد.

قانون سال گذشته ایجاب می‌کند که درخواست‌ها برای احکام بدون ضربه توسط یک افسر ارشد اجرای قانون و یک ناظر دیگر تأیید شود. همچنین از افسران می‌خواهد که بگویند آیا این حکم می‌تواند در ساعات روز اجرا شود یا خیر و توضیح دهند که چرا افسران نمی‌توانند مظنون را بازداشت کنند یا محل سکونت را با روش‌های دیگر بازرسی کنند.

تعدادی از فعالانی که در حمایت از لایحه جدید شهادت دادند، از قانونگذاران خواستند تا آن را تصویب کنند و قانون سال گذشته را نسخه‌ای «آسیب‌شده» از آنچه دولت به آن نیاز دارد، خواندند. وقتی از آنها پرسیده شد که آیا با جمهوری‌خواهان سنا صحبت کرده‌اند، سرشان را «نه» تکان دادند.

نکیما لوی آرمسترانگ، وکیل حقوق مدنی، گفت: «آنها به پشت خود دست زدند و ادعا کردند که برخی از لایحه های مسئولیت پلیس را تصویب کرده اند. “این واقعا خنده دار است، این توهین به هوش ما است و اکنون یک خانواده سیاه دیگر پسر، برادرزاده، پسر عموی خود، عضو جامعه ما را به دلیل استفاده بیهوده از حکم عدم تقلب از دست داده اند.”

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
بررسی مشخصات بشکه فولادی با کیفیت برای استفاده در صنعت
مکمل کراتین بدنسازی: ابزاری برای افزایش قدرت و حجم عضلات
تنوع و هیجان بازی انفجار ایرانی
تعمیرات پرینتر: گامی مهم در حفظ کیفیت چاپ و بهره‌وری
تماس با ما