امکان خرید اشتراک از تولیدکنندگان محتوای اینستاگرام در راه است


اینستاگرام قبلاً اعلام کرده بود که در حال بررسی توسعه توانایی خرید اشتراک از سازندگان محتوا است. اکنون به نظر می رسد که این ویژگی قرار است آزمایش شود، زیرا یک گزینه پرداخت درون برنامه ای جدید برای اشتراک های اینستاگرام به برنامه اپ استور خود اضافه کرده است.

شرکت «Sensor Tower» می‌گوید پس از بررسی جزئیات اپلیکیشن اینستاگرام در اپ استور اپل، مشاهده شد که گزینه جدیدی برای خرید در این اپلیکیشن به نام اشتراک اینستاگرام به قیمت ۱ ۴.۹۹ تا ۱ نوامبر (۱۰ آبان) اضافه شده است. . فروشگاه App ایالات متحده. دو روز بعد، در 3 نوامبر، یک گزینه اشتراک 0.99 دلاری دیگر به لیست اضافه شد.

برج سانسور می گوید که تاکنون تنها گزینه خرید درون برنامه ای در اینستاگرام، نشان اینستاگرام بوده است. این توکن ها آیتم های مجازی هستند که طرفداران می توانند با قیمت 0.99 تا 4.99 دلار خریداری کنند و از سازندگان محتوای مورد علاقه خود حمایت کنند.

اینستاگرام معمولاً ویژگی های جدید خود را ابتدا با گروه کوچکی از کاربران آزمایش می کند و سپس آن را در اختیار همه کاربران قرار می دهد. بنابراین، انتظار می رود به زودی قابلیت خرید اشتراک برای تولیدکنندگان محتوای آمریکایی فعال شود. به دنبال ایجاد پلتفرم جذاب تری برای سازندگان محتوا با ابزارهایی مانند اشتراک شبکه های اجتماعی و حتی NFT است.

ایده خرید اشتراک از سازندگان محتوا است تا کاربران با پرداخت هزینه ماهانه به محتوای متعلق به سازندگان محتوای مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. این شرکت همچنین در تابستان روی ویژگی مشابهی به نام Exclusive Stories کار می کرد که به کاربران امکان می داد با خرید اشتراک، داستان های منحصر به فرد را مشاهده کنند.

اینستاگرام در جذب تولیدکنندگان محتوا تنها نیست. شرکت های مختلفی از جمله تیک تاک، اسنپ، پینترست، یوتیوب و توییتر رویکرد مشابهی را در پیش گرفته اند. توییتر اخیرا پلتفرم اشتراک خود را با نام Super Follow راه اندازی کرده است.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances