امکانات ساخت و ساز از کارگاه خانواضی در رامانشا

[ad_1]

گروه قوم سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

به گزارش ایسنا سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: از آنجایی که یک مورد قتل عام خانوادگی در شهرک پردیس کرمانشاه و اعلام موضوع به پلیس تیم هایی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات یکی از ابتدایی پلیس مشخص شد که قاتل داماد سابق خانواده و خواهرزاده از مقتولین بوده اند که حدود پنج سال قبل از همسرش که دختر این خانواده جدا شده است.

:

جاویدان یادآور شد: داماد سابق خانواده های شب در اقدامی جنون آمیز به وسیله اسلحه کلتی که همراه با همسر سابق 31 ساله، مادر همسر 55 ساله که خاله او نیز بوده و خواهر همسر 35 ساله خود شلیک کرده و هر سه نفر را به سمت خود داشته است. پایان عمرش

وی ادامه داد: دیگر موضوع تاسف بار این حادثه دردناک، حضور پسربچه های شش ساله که فرزند مشترک قاتل و مقتول بوده، در زمان جنایت در منزل بوده است که از شلیک های صورت گرفته و فرار پدرش با اجساد غرق در خون مادر، مادر بزرگ و او یک غریبه بود

وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات، پلیس به سرعت اطلاعاتی خود را برای شناسایی تل فراری آغاز کرد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از محلات حاشیه ای کرمانشاه شدند.

جاویدان مشخص کرد: با شناسایی مخفیگاه قاتل محل به محاصره کامل ماموران آگاهی و شهرستان کرمانشاه در و حوالی ساعت 8 صبح امروز (پنجشنبه) و در کمتر از چهار ساعت از رانندگی جنایت هولناک پلیس موفق به دستگیری این فرد شد.

وی یادآوری کرد: دستگیر شده در همان ابتدا به قتل همسر سابق، مادر و خواهر همسرش اعتراف و در بازجویی های اولیه انگیزه اش را از این اقدام کینه و نفرتی عنوان کرد که از آنها به دل می گذرد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه کرمانشاه به قاتل، گفت: تحقیقات تر بران وشدن علت و انگیزه این اناق دردناک ادامه دارد.

جاویدان در پایان با تاسف از وقوع این حادثه دردناک، گفت: مجرمان خطرناک در تور اطلاعات پلیس قرار دارند و به سرعت در کوتاهترین زمان دستگیر و حتما به سزای عمل خود خواهند رسید.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما