امارت خداوزیر امور خارجه تاکید کرد: از راه حل سیاسی در منطقه و ابتکار سیاسی برای توقف جنگ و تمرکز بر راه حل سیاسی حمایت می کنیم و آماده کمکی برای پیشبرد این روند هستیم.

به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و امور گزارشی وزارت امور خارجه، حسین امیرعبداللهیان در گفت و گوی تلفنی با مولود چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه، همچنین برخی از موضوعات مربوط به مناطق مختلف و بین المللی از جمله کشورهای منطقه گفت وگو و تبادل نظر رد. .

دو طرف با ابلاغ سلام ریسان ومهور ایران ومهور به سجر آیب اردور ر راستش بیسترش بیش از پیش روابط تهراش روابط تنکارا اشاره کردند.

وزیر امور خارجه در این گفت وگوی تلفنی اظهار داشت: روابط دو جانبه در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد و هفته آینده هیئت های دو کشور در ادامه توسعه همه جانبه به تهران و آنکارا سفر خواهند کرد.

امیر عبداللهیان ضمن آرزوی موفقیت امیر نشست مجمع دیپلماسی آنتالیا و نشست سه وزیر خارجه ترکیه، روسیه و روسیه اظهار داشتند که هیئتی از وزارت امور خارجه ایران نیز در مجمع دیپلماسی آنتالیا شرکت می کند.

و گفت: از آغاز تاریخ پادشاهی مصر و از آغاز جهان و از قدرت شیطان.

اولو: تحریم راه هی مشلی

مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه نیز در این گفت وگوی تلفنی با تاکید بر گام های کنترل و ملموس در پیشبرد روابط دو جانبه در سایه حمایت ریاست جمهوری دو کشور روابط دو کشور را ممتاز و دوستانه خواند.

ارزش ملک بر این اساس است که با هدف خیریه در فروشگاه واقع شده است.

مولود چاوش اوغلو نیز با بیان نظر از پیچیده تر شدن بحران و احتمال وقوع فاجعه انسانی و افزایش موجین و پناهندگان هدف از نشست سه وزیران امور خارجه روسیه، ترکیه و ترکیه را باید آتش بس در منطقه و صلح پایدار دانست و تلاش Be. مراقب باشید در این مکان راه نروید.

فرمانده امپراتور قرار بود از شاهنشاه دورتر به شرق شهر سفر کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم