الکلاسیکو

[ad_1]

به گزارش “ورق سه”، سرانجام انتظارها به پایان رسید و بارسلونا و رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 2 شاگردان کارلو آنچلوتی به پایان رسید.

در دقیقه سوم رئال مادرید روی ضد حمله سریع صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه کریم بنزما از بالای دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

در دقیقه 8 رئال مادرید صاحب موقعیت خوب دیگری شد اما این بار ضربه مارکو آسنسیو از بالای دروازه مارک آندره تر اشتن به بیرون رفت.

ضد حمله سریع رئال مادرید در دقیقه 19 می توانست گل اول این تیم باشد. پاس وینیسیوس جونیور به مارکو آسنسیو رسید، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بار बार्a به بیرون رفت.

در دقیقه 25 بالاخره حمله رئال مادرید به ثمر رسید و این تیم اولین گل را وارد دروازه بارسلونا کرد. کریم بنزما با یک پاس عالی وینیسیوس جونیور را تک به تک کرد و این بازیکن با ضربه فوق العاده بارسا یک بر صفر پیش افتاد.

پس از این گل، بارسلونا عملکرد خوبی داشت و در نهایت توانست در دقیقه 42 بازی را به تساوی بکشاند. آدر میلیتاو هنگام فرستادن عثمان دمبله به دروازه اشتباه عجیبی انجام داد. ضربه بد این بازیکن به فرانکی دی یونگ برخورد کرد و توپ وارد دروازه رئال مادرید شد و نیمه اول با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

بارسلونا نیمه دوم را خوب آغاز کرد و می توانست در دقیقه 49 گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه پدر در نیمه دوم از کنار دروازه رئال به بیرون رفت.

لحظاتی بعد بارسلونا دوباره فرصت گلزنی پیدا کرد. شوت عثمان دمبله توسط لوک دیونگ لمس شد اما ضربه سر ستاره هلندی به بیرون رفت.

در دقیقه 54 عثمان دمبله موقعیت خطرناک دیگری را روی دروازه رئال مادرید ایجاد کرد که ضربه دروازه بان این بازیکن با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

رئال مادرید در دقیقه 69 گل دوم را به ثمر رساند اما ضربه خارق العاده کریم بنزما با بدشانسی به تیر دروازه بارسلونا برخورد کرد و او به عقب برگشت.

در نهایت در دقیقه 72 رئال مادرید موفق به زدن گل دوم شد. شوت اول کریم بنزما را مارک آندره تر اشتاگن ریباند کرد. توپ به دنی کارواخال می رسد و آن را به تیرک دروازه می فرستد. بنزما در ریباند دوباره توپ را به دست آورد و دروازه تقریباً خالی بار बार्a را باز کرد تا 2-1 پیش بیفتد.

در دقیقه 84 حمله بارسلونا موفقیت آمیز بود و این تیم توانست به گل تساوی دست پیدا کند. تیم باریا روی یک ضربه کرنر حرکت کرد و سپس با ضربه سر کوتاه آنسو فاتی به برتری 2-2 رسید.

در نیمه دوم، بارسلونا صاحب توپ و میدان شد و موقعیت هایی خلق کرد اما نتوانست گل پیروزی را به ثمر برساند تا اینکه بازی در وقت قانونی با نتیجه 1-1 به پایان رسید و به وقت اضافه کشیده شد.

در دقیقه 98 رئال مادرید گل سوم بارسلونا را به ثمر رساند. روی ضد حمله، پاس رودریگو توسط فدریکو والورده به گل تبدیل شد و او نیز با ضربه دقیقی بازی را 3-2 کرد.

در دقیقه 101 بارسلونا توانست در دو مرحله توسط سرخیو بوسکتس و عثمان دمبله به گل تساوی دست پیدا کند اما هر دو بار با پاسخ خوب تیبو کورتوا این اتفاق رخ نداد.

در دقیقه 109 بارسلونا فرصت خوبی برای گل تساوی داشت اما ضربه خوب آزال زولی از بالای دروازه رئال مادرید به بیرون رفت.

در دقیقه 121 رئال مادرید روی یک ضد حمله آنی دیگر می توانست گل چهارم را به ثمر برساند. با این حال رودریگو در یک مبارزه یک طرفه فرصت بزرگی را از دست داد. اتفاق خاصی نیفتاد و رئال با نتیجه 3-2 پیروز شد و به فینال سوپرکاپ صعود کرد.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel