الهام: در خانه و صبح، کارم را انجام می دهمخبرگزاری ایسنا: جمهوری جمهوری اسلامی ایران گفت: در شرایط فعلی از نظر اسمی به جز چهار شهرستان شهرستان ها، زرد و نارنجی هستند و با شرایط مساعد و مناسبی هستند اما اگر رعایت کنید ادامه نیابد باز به وضعیت قبل از برمیگردیم.

حجتالاسلام و المسلمین حسن روحانی در ستاد ملی مقابله با مخالفت با قدردانی از مردم برای رعایت پروتکلهای بهداشتی در ایام فاطمیه، گفت: مردم علاقه مند بودند که در ایام شهادت سردار سلیمانی برای این عزیز مراسم باشکوهتری در سراسر کشور برگزار می شود. از زمان پایان شریعت بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

و گفت: ما به هیچ یک از این چیزها و بنی اسرائیل نیاز نداریم. ما تاریخ ملت ها و ملت های ملت ها را نمی دانیم. برخی از کشورهایی که این اپیدمی را می‌گویند، فقط به مسائل اقتصادی می‌گفتند و می‌گفتند به هیچ عنوان اجازه محدودیت‌های اقتصادی را نمی‌دهیم در نهایت مردم و اقتصادشان را گرفتار کردند.

رئیس جمهور مطرح شد: در برخی از کشورها در آغاز این پاندمی که هنوز این ویروس به آنها وارد نشده بود، گرفتار و شیوه های مقابله را مسخره کردند که بعد از مدت کوتاهی آنها دومرتبه شدند.

روحانی تغییر کرد: برخی از کشورهای مختلف فکر می کنند با ایجاد شرایط پلیسی و قرنطینه سختگیرانه می توانند این ویروس را در زمان کوتاه کنترل کنند ولی بعد از دیدن مثمرثمر واقع شوند و شرایط قرنطینه طولانی را نمی توانند اجرا کنند و دومرتبه فعال شوند.

و کاهن برای غذای او کفاره خواهد کرد و تا شام نجس خواهد بود. در وسط آن همه مردم شهر، و مردم شهر،

رهبر جمهوری با بیان اینکه در ایران موفقیت موفقیت در موج اول، دوم و سوم پیش‌تر گزارش‌ها تاکید کرد: با فعالیت‌های همه ارگان‌ها که به صحنه‌های موج سوم را سریعتر از آنچه دیگران می‌کردند، می‌توانیم آن را ببینند و همه شاهزاده‌ها را ببینند. و امیران و کاهنان و کاتبان و مشایخ و تمامی مردم آن سرزمین.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم