افکت های تبدیل متن به گفتار و صدا را به حلقه های اینستاگرام اضافه می کند

[ad_1]

اینستاگرام در رقابت با تیک تاک، پلتفرم خود را به ویژگی های جدید از جمله تبدیل متن به گفتار و همچنین جلوه های صوتی جدید در حلقه ها مجهز می کند تا کاربران بتوانند با تجربه کاربری بهتری از این پلتفرم استفاده کنند.

رقابت با TickTock برای اینستاگرام دشوارتر از همیشه شده است، بنابراین این شبکه اجتماعی متا ویژگی های جدیدی را برای کاربران خود معرفی کرده است.

اینستاگرام در پستی در پلتفرم خود توضیح داد که Reels Editor اکنون به قابلیت تبدیل متن به گفتار مجهز شده است که به کاربران اجازه می دهد از صداهای مصنوعی به جای صدای اصلی خود در ویدیوها استفاده کنند. در بیانیه اینستاگرام آمده است:

این ویژگی در ابزار Text در بخش Reels موجود است و به صدای کاملا خودکار اجازه می‌دهد تا متن شما را با صدای بلند بخواند. ویژگی تبدیل متن به گفتار به شما کمک می کند بدون استفاده از صدای خود خلاق باشید و داستان هایی را به پست های شما اضافه می کند.

اینستاگرام

تیک تاک قابلیت تبدیل متن به گفتار را برای کاربران خود قرار داده است و ویدیوهای صوتی روباتیک در این پلتفرم به قدری محبوب شده اند که اینستاگرام اکنون تصمیم گرفته است که از این روش پیروی کند. با این حال، اینستاگرام در آخرین به روز رسانی خود تنها یک ویژگی را برای سازندگان ویدیو ارائه نکرده است.

شبکه اجتماعی سابق فیسبوک همچنین قابلیت جلوه های صوتی را به پلتفرم خود اضافه کرده است که می توان از آن در فیلم ها استفاده کرد. گزینه های هلیوم، ربات و ریدر ایجاد ویدیوهای جالب با صداهای مختلف را آسان می کند.

رکورد سازندگان قرقره! می دانیم که استفاده از صدا یکی از هیجان انگیزترین جنبه های ایجاد یک قرقره جذاب است! بنابراین امروز دو ابزار صوتی جدید Sound Effect و Text to Speech را معرفی کرده ایم.

ویژگی های جدید اینستاگرام اکنون برای کاربران iOS و اندروید در دسترس است. برای استفاده از آنها، کافی است آخرین نسخه برنامه را از Google Play یا اپ استور دانلود کنید.[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما