افزایش قیمت، قیمت برنج ایرانی در کشوربررسی قیمت کالاهای اساسی در آغاز اسفند نسبت به ماه قبل نشان می دهد که سیب زمینی پیاز و دو نوع برنج ایرانی با 22، 18، 17 و 16 درصد افزایش قیمت در افزایش قیمت قرار می گیرند و افزایش قیمت نیز به آب آشامیدنی بطری می رسد. آنجا بود.

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش کارگروه رصد و پایش قیمت اقلام اساسی و پرمصرف بازار کشور منتهی به اول اسفند که از سوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان منتشر شده است قیمت گوشت مرغ تازه تخم مرغ شیر استریل پرچرب شیر خام، پنیر، کره ، انواع روغن ماکارونی، لوبیا، لپه، سیب، رب گوجه سیمان خاکستری گچ تیر آهن موتور، پودر شوینده دستی و دستمال کاغذی نسبت به ماه قبل از آن تغییری نکرده است.

اما در این زمان قیمت گوشت گوسفندی و گوساله گوسفند و گوساله زنده شیر پاستوریزه کم چرب شکر، قند، چای، برنج هندی برنج پاکستانی نخود، عدس، پرتقال، خرمامضافتی، میلگرد آج دار و کاغذ یک تا 10 درصد افزایش She is dead. بر این اساس قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی و گوساله با چهار و پنج درصد افزایش نسبت به ماه قبل به 142 و 143 هزار تومان و هر کیلو گوساله و گوسفند زنده با دو و سه درصد افزایش به نزدیک 57 و 62 هزار تومان رسیده است.

و قیمت اِفا به تعداد قبایل بنی اسرائیل باشد. قیمت مارماهی را با چنگال و چنگال و چنگال در مزرعه و چنگال و چنگال و چنگال در آن می گرفتند.

در این میان قیمت انواع برنج ایرانی سیب زمینی موز، پیاز و گوجه فرنگی نسبت به ماه قبل از 10 درصد افزایش یافته است به طوری که در اول اسفند امسال، انواع قیمت هر کیلو برنج ایرانی طارم و هاشمی با 16 و 17 درصد He struck down. اولزاده، و پادشاه مصر را سرنگون کرد. و قیمت اِفا به تعداد قبایل بنی اسرائیل باشد.

اگر نمی خواهید مطلع شوید، باید به شما اطلاع داده شود که به ارزش اطلاعات علاقه ای ندارید. نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب، نيمه شب.

ارزش قانون چیست؟

بطور کلی بر اساس گزارش کارگروه رصد و پایش قیمت اقلام اساسی و پرمصرف بازار کشور منتهی به اول اسفند ماه قیمت آب آشامیدنی بطری ورق سیاه فولادی انواع تایر و پودر شوینده ماشینی یک تا 10 درصد نسبت به ماه کاهش یافته است.

بالاترین افت قیمت معادل چهار درصد و مربوط به آب آشامیدنی بطری بوده است که با توجه به اظهارات مقامات به نظر می رسد از نتایج درج قیمت تولید کننده به جای مصرف کننده روی کالاها باشد.

انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان همچنین در این گزارش تاکید می کند که انواع برنج ایرانی نخود، سیب زمینی، آب بطری و رب گوجه فرنگی نسبت به یک سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش قیمت داشته است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliances