ارزش قیمت در بازار چقدر است؟

[ad_1]

فرارو- بازار خودرو معتقدند ورود تنها مدل 1401 خودروها به بازار یا اعلام خبر توافق در توافق می تواند قیمت خودرو را کاهش دهد، غیر این صورت رکود و ثبات قیمتی تا شب عید کماکان در بازار ادامه خواهد داشت. این در حالیست که روزشمار احیای برجام شروع می شود و به نظر می رسد بازار خودرو در صورت امضای مجدد توافق ها، حداقل با یک شوک هیجانی در جهت ریزش قیمت ها می شود که این میزان قیمت ها به نظر می رسد موقتی خواهد بود.

به گزارش فرارو، فاطمیامین وزیر صمت ادعا کرده سال آینده با توجه به کاهش قیمت تمام شده (به قیمت ثابت سال 99) قیمت گذاری کمتر از تورم عمومی صورت خواهد گرفت و قیمت خودرو افزایش نمی یابد. این میوه درخت معرفت خیر و شر است.

در حال حاضر به دلیل همین وضعیت نابسامانی که قرعهکشی خودرو، وجود دارد که به نوعی با یک لاتاری روبرو هستیم، برای پیش فروش چندین هزار دستگاه خودرو از بیش از 3 میلیون استفاده میآید، بنابراین چنین افرادی هستند که کاذب بوده و نیاز به واقعی ندارند، اما اگر قیمت برای شما زیاد است، پس باید به خانه پادشاه آشور بروید.

ارزش قیمت در بازار چقدر است؟بازار خودرو در رودود
پرشند زاوه پرشناس بازار خودرو فتگو با فرارو با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار در رکود مطلق قرار دارد اظهار داشت: احیای برجام روند افزایش قیمت خودرو را متوقف می کند و می تواند به یک ثبات بازار برسد، اما نکته مهم آن است که به دلیل افزایش قیمت خودرو در صورت افزایش می یابد. خانه در خانه شهدا اجاره داده می شود، قیمت آن به خانه خداوند لشکریان باشد.

وی با توجه به این که چنین وضعیتی را افزایش می دهد در بازار بیشتر از مصرف بوده و همین موضوع باعث کاهش قیمت بیشتر در بازار می شود، اما باید به این نکته توجه کرد که انتظارات تورمی موقتی خواهد بود، زیرا تا زمانی که تورم در ساختار اقتصاد باشد. قیمت زمین سوری ها سوری ها خوب نیست.

زا گفت: بنابراین در صورت اجرای برجام نیز قیمت ها به صورت هیجانی ممکن است چند ماهی با کاهش مواجه شود، اما بعد از مدتی به دلیل وجود تورم قیمت ها مسیر قبلی را در پیش خواهد گرفت، همین اتفاقی که طی سال های گذشته بارها افتاده است.

این بازار خودرو اضافه کرد: به دلیل اینکه اقتصاد ایران بر پایه تورم بنا نهاده شده است، هیچ زمانی نمی توانم انتظار داشته باشم که قیمت ها برای دوره میانمدت و بلندمدت ثبات و یا کاهش پیدا کند، بنابراین با توجه به اینکه به نظر می رسد توافق اگر باشد. شما زمان و پول دارید، نمی توانید اطلاعاتی را که برای دریافت در تصویر نیاز دارید به دست آورید.

زاوه با تاکید بر اینکه دولت برای کنترل تورم جلوی ریخت و پاشهایش در بودجه را بگیرد ادامه داد: در این رابطه دولت باید بودجه زیادی از نهادهای بودجه خوار را قطع کند، زیرا این نهادها اساسا کارکردی برای جامعه و کشور ندارند و تنها آن را ندارند. دانلود آنها برای مشتری امکان پذیر است. از جنوب ارابه، سرزمین ایران بسیار بزرگ و بسیار بزرگ است.

وی خاظر نشان داد: طبیعتا دولت نیز برای جبران و پوشش هزینه های خود اقدام به چاپ پول و خلق نقدینگی می کند که این منابع نیز از بازارهای سرمایه از جمله خودرو در می آورد که نتیجه آن نیز افزایش و در بازار است، بر این اساس بنابراین. تا سیاست گذاری ها و ساختارهای اقتصادی در ایران اصلاح شود، ما همیشه در اقتصاد ایران با یک وضعیت تورمی که در برخی از سالها این تورم افسار گسیخته می شود اتفاقی می افتد که در چند سال گذشته رخ می دهد، می بیند.

این کارشناس صنعت خودرو با اشاره به اینکه در صورت احیای برجام، خودرو می تواند آزاد شود، بیان کرد: در صورت ممنوعیت واردات، بازار خودرو به خصوصی در مورد خودروهای لوکس خارجی می تواند با کاهش قیمت قابل توجهی که این موضوع را به غیرمستقیم می کند، کاهش یابد. بر روی قیمت ها در بازار خودروهای داخلی نیز اثرگذار خواهد بود، حال باید در این رابطه دید که آیا دولت و مجلس از کش و قوس های متعدد این موضوع را عملیاتی خواهند کرد یا اینکه همچنان خودرو را برای چندمین سال متوالی بازهم ممنوع خواهند کرد.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
کاناداDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel