آیا می خواهید به معبد بروید؟ از شلوغی و بی نظمی خلاص شوید!

[ad_1]

فرارو- بازار سهام دارای شاخص کل بورس در کانال نزولی قرار دارد، از سویی حجم پایین پایین تر است که پتانسیل شکسته است این کانال در این وضعیت دیده نمی شود، همچنین در روزهای مثبت هم بیشتر از اینکه حضور قوی خریدار باشد، عدم وجود دارد. خرید از فروش و نگهداری محصولات از سهام حق و سابقه محدود به دلیل در دسترس نیست.

به خاطر صلح، این میوه تاکستان است. از طرفی با قوت گرفتن شایعات توافق توافق بر سر برجام و احتمال کاهش قیمت، این مسئله به محرک منفی برای بازار تبدیل شده است در نتیجه وضعیت فعلی برای اکثر اهالی بازار گنگ و مبهم شده و تحلیل را تا حد زیادی به سایه برده است.

از سویی با توجه به ارزشی قیمت اکثر نمادهای بورسی و فرابورسی، بستن یک پورتفوی مناسب در این روزها معقول بنظر می رسد، ولی توجه به دو نکته از اهمیت بالایی برخردار است، اولا داشتن مدت و عدم انتظار رشد عجیب و غریب و غریب در کوتاه مدت. و آن دو به استقبال او رفتند.

آیا می خواهید به معبد بروید؟  از شلوغی و بی نظمی خلاص شوید!اداره پست
رستوران شمام پریش بازار فتگو با فرارو با اشاره به اینکه نباید رشد آنچنانی از بورس انتظار داشت، گفت: با توجه به اینکه تنها 20 روز کاری تا پایان سال باقی مانده است، به نظر نمی رسد بورس روی نوار رشد پایدار حرکت کند، از طرف دیگر اصلاح زمانی و قیمتی بسیار زیاد از نمادها. به خانه خداوند بروید و تمامی مردم زمین تا امروز جمع خواهند شد.

وی افزود: برای خرید بیشتر نقدینگی قابل توجه است، اما با توجه به اینکه به نظر می رسد سایر بازارها اصلاح می شوند، باید آنها را به هدف خود نرسیده باشد، در چند روز گذشته خود را موید این موضوع است. که از یک طرف فروشنده آنچنانی در بازار وجود ندارد، زیرا بسیاری از نمادها به کف قیمتی خود رسیده اند و افرادی را که در ضرر زیاد قرار نمی دهند در چنین شرایطی سهام خود را بفروشند.

آقابزرگی اظهار داشت: آنها منتظر هستند که شرایط را بهبود ببخشد تا ضرر آنها کاهش یابد، از طرفی دیگر نمی‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها بیشتر شود. قیمت ها انتظار ندارند که خرید زیادی انجام دهند و همچنان منتظرند تا قیمت ها با کاهش بیشتر شود، بنابراین این حجم را نشان می دهد که بورس به حالت رکودی وارد می شود و تا زمانی که برای خرید افزایش پیدا کند این وضعیت ادامه پیدا کند I was shocked. .

این فعال بازار اضافه می کند با توجه به اینکه ارکان بازار سرمایه با دستکاری بازار میخواهند بازار را کنترل کنند: هر چند که این دستکاری به هیچ عنوان قابل قبول نیست، اما به هر حال شاخص کل بورس در حال کنترل است و این نوسانات جزئی که طی می شود. روزهای گذشته شاهد بودیم خود موید این موضوع است، این در حالی است که از نظر تکنیکی بورس در حال نزدیک شدن به نقطه تعادل خود است و به نظر می رسد در سال آینده بورس یک بازدهی معقول و منطقی مانند سایر بازارها باشد.

آقابزرگی ادامه داد: به نوعی می توانم در بورس دیگر اتفاقی مانند سال 99 رخ دهد، اما بازار می تواند بازدهی منطقی را برای سرمایه گذاری به ارمغان بیاورد، بنابراین در مدت کوتاهی نمی توانم از بورس سودهای نجومی را داشته باشم، بلکه باید برای کسب درآمد. سود، بازه سرمایه گذاری به میان مدت و مدت زمان تغییر می کند، همچنین در چنین فضایی بازار تخصصی می شود و کسانی که از دانش لازم برای سرمایه گذاری در بورس می توانند بازدهی بیشتری را کسب کنند.

وی بیان کرد: برای این که یکی از دو سال اخیر در بورس سرمایه گذاری کرده باشد، باید فکر کند تا بتواند خود را از دانش لازم به منظور حضور بلندمدت در بازار می کند و با تحلیلی که می تواند از ضرر و زیان خود جلوگیری کند. ، بنابراین در ماههای آینده شاهد بود که بورس با یک روند و شیبی ملایم به حرکت خود ادامه داد و دیگر از شوکهایی که چه در جهت نزول و چه در جهت رشد رخ میداد خبری نخواهد بود.

این کارشناس بازار سهام با اشاره به اینکه تا پایان سال به نظر می رسد نمادهای شاخص های نوسان نمی تواند بیان کرد: به نوعی این دسته از نمادها همچنان کنترل می شوند و از طرف دیگر با توجه به اینکه نقدینگی قابل توجه است تا پایان سال به بازار. ورود نمی کند، به نظر می رسد همین منابع موجود به سمت سهام های کوچک رفت و نمادهای این چنین بازدهی را نسبت به کلیت بازار برای سهامداران خود رقم بزنند، اتفاقی که طی چند روز گذشته نیز در برخی از سهام های کوچک شاهد آن بودیم و چون به جایی رسید که غوغا شد.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
کتاب کار ریاضی: بهبود مهارت‌های ریاضی با انتشارات پویش
Welcome to the Exciting World of Real Estate Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada!
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما